Данилко: Серйозні стосунки у мене були в 22 роки

2 жовтня 2013, 16:53

2-го жовтня артисту Андрію Данилку, який створив відому на весь СНД Вєрку Сердючку, виповнюється 40 років. Окрім успішної сценічної кар’єри, в Андрія є друзі і мати. А ось своєї родини досі немає.

За словами Данилка, серйозні стосунки в нього були майже 20 років тому, і зараз все менше хочеться створювати сім’ю.

З нагоди свого ювілею Андрій дав інтерв’ю кільком виданням.

"Все менше і менше мені хочеться сім'ї... Серйозні стосунки у мене були в 22 роки - це ті стосунки, які я хотів би зараз. Я звик бути один, і мене це влаштовує: несеш відповідальність тільки за себе. А коли сім'я - інший рівень зобов'язань. Олександр Вертинський під 60 років народив дочок і був щасливий. Може, і у мене все попереду? Все залежить від того, чи зустріну любов", - зізнався Данилко "Комсомольской правде".


Головною жінкою свого життя співак називає маму Світлану Іванівну Волкову. Їй зараз 75 років, і вона як і раніше живе під Полтавою.

До речі, другій "жінці" Данилка – Вєрці Сердючці – цього року виповнюється 22.

Сердючці цього року 22

"Коли я переглядаю записи кінця 90-х, майже себе не впізнаю: ці вульгарні костюми, мова кострубата. Я собі жахливо не подобаюся!" – зізнався артист.

А найкращою нагородою за творчість Андрій називає вдячність людей.

"До мене не раз підходили люди і розповідали: "Андрію, ваша пісня врятувала мене від аварії! Я їхав вночі, мало не заснув, але заграла ваша пісня - і я прокинувся". Ще один шанувальник сказав, що мої пісні допомагали йому боротися з смутком під час лікування від раку. Заради такого варто працювати", - зауважив Данилко.

Андрій радіє, що його творчість допомагає людям

В інтерв’ю газеті "Взгляд" Андрій зізнався, що не любить відзначати свої дні народження, а якщо випадає можливість, сидить у студії та працює над піснями.

Якби Андрій не став артистом, він би подався у політику.

"Якщо говорити про кар'єру, то якби я не став артистом, то, напевно, зміг би бути хорошим дипломатом. Тому що гастрольне життя вчить бути хорошим політиком. Думаю, з мене вийшов би непоганий посол", - поділився він.

Данилко міг би стати дипломатом

На запитання, чому він так рідко нагадує про себе, Данилко зазначив:

"Мене завжди приваблювала відстороненість і закритість. Це у мене з дитинства. Спочатку хотів бути священиком, потім лікарем. Професію артиста я не розглядав взагалі. Тим більше про музичну кар'єру не мріяв. Або священик - або художник. У всіх цих професіях є момент закритості, таємничості."

Андрій з самого дитинства тяжів до закритого способу життя

У свої 40 Андрій почувається молодшим.

"Я зупинився десь на цифрі 28-29 і живу в цьому віці", - зізнався артист.

А ідеальним днем народження Данилко називає такий, які в нього були в дитинстві.

"Я сумую за часами свого дитинства, яке минуло в радянську епоху. Було б здорово зараз повернутися в літо, надіти в'єтнамки, відкрити банку кабачкової ікри і вирушити на берег річки , в якій-небудь піонерський табір. Взяти таку творчу відпустку", - поділився Андрій.

До речі, про кабачкову ікру і табір Данилко вже розповідав на початку року. Тоді він заявив, що треба намагатися завжди бути молодим, красивим та успішним.

Фото з сайтів "Комсомольская правда", "Взгляд" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів