Корогодський хоче написати книгу і зняти кіно про дупу

10 жовтня 2013, 11:39

Епатажний бізнесмен Гарік Корогодський завжди відрізнявся нестандартними поглядами на усе – починаючи з бізнесу і закінчуючи вибором одягу та аксесуарів.

У дитинстві він заробляв на продажі жуйок однокласникам, у 39 років купив малинові штани "Versace", а зараз хоче написати книгу про 69-70-ті роки і зняти фільм про дупу. Причому режисером картини має стати сам Вуді Аллен.

В інтерв’ю "ЛІГАБізнесІнформ" бізнесмен поділився спогадами та планами на майбутнє.

Вже у школі Гарі знав, яким чином заробити гроші. Він продавав жуйки.

"Продавав. А хто не продавав? Це було не дуже видатне заняття. У нас в класі сорок жували, а троє продавали. Хоча це був успішний проект. Ми тоді ще не знали таких слів, як "секонд-хенд", але у нас була послуга "Дай жуву дожувати" - десять копійок коштувала", - згадав Корогодський.

 Це фото Гарік підписав: "Хіпстер? Сам ти хіпстер! Я концептуальник!"

Свій бізнес, як і більшість сучасних бізнесменів, Гарі розпочав у лихі 90-ті. Вони, за його словами, були насиченими подіями.

"Були дуже веселими, і це пов'язано не тільки з тим, що я був молодшим на 20 років, хоча це теж приємний фактор. Дев'яності були насичені подіями. Тоді було набагато більше подій, ніж сьогодні. Те, що сьогодні вважається топ-новиною, не цікаво було переказувати навіть бабусям в під'їзді. Змінювалося все - лад, люди, поняття. Усе змінювалося", - поділився Гарік.

На запитання про те, чи брав він участь у так званих "стрілках" з автоматами, бізнесмен відповів:

"Ми бували на стрілках, але справа в тому, що автоматів на них не було. Були "шановні" з обох сторін, ми, комерсанти, викладали свою позицію, а далі інші люди розмовляли між собою. Комерсанти висловлювали претензії, але жили не за поняттями, а вже після нас вступали люди, що живуть за поняттями. Своєрідний розподіл праці".

 90-ті роки Корогодський називає веселими та насиченими

Гарі зізнався, що у молодості не мав божевільних бізнес-планів, але знав, чого хотів.

"У 1985-му році я точно знав, що мені потрібно: 200 тисяч доларів, квартира і машина. І розумів, що рухатися до цієї мети слід потихеньку. Заробляти, як і красти, потрібно потихеньку", - зауважив олігарх.

Від інших бізнесменів Корогодський відрізняється не лише гострим почуттям гумору, але й яскравим зовнішнім виглядом.

"Я був таким років до п'ятнадцяти, потім сталася перервочка до тридцяти дев'яти, а потім все повернулося. З 15 до 39 років я одягався в досить спокійні тони, ніщо мене до цього не змушувало, просто так хотілося", - розповів Гарі.

 До 39-ти років Гарі одягався у спокійні кольори

А у 39 років Корогодський потрапив до магазину "Versace" в Мілані.

"…Мені запропонували купити малинові штани. Я їм сказав, що вони, м'яко кажучи, очманіли, але оскільки дівчина, яка зробила пропозицію, була симпатичною, я вирішив поміряти. Відтоді не знімаю. До штанів я там же відразу докупив собі гардеробчик", - згадав Гарік.

Як відомо, торік Корогодський видав календар з матюками. За його словами, перш за все, він це зробив для власного задоволення.

"Все, що я роблю не в будівництві, я роблю виключно для задоволення, там про прибуток мови бути не може. Мене звинувачували, що я заробляю на календарі, але його собівартість була в два з гаком рази вище, ніж ціна. Цього року я знову буду випускати календар і поставлю ціну набагато нижче. Всі виручені гроші перерахую на яку-небудь добру справу", - поділився бізнесмен.

 Гаріку сподобалося видавати календарі з непристойностями

Окрім календаря, Корогодський планує видати книгу.

"По-перше, це данина моїм батькам. По-друге, я сподіваюся, книга покаже життєву стійкість і веселість людей, що жили в 60-70-ті роки, а також зрушить щось у позитивний бік хоча б в одній голові. Переконає в тому, що людина може сама щось зробити. Може, хтось, прочитавши її, подзвонить зайвий раз батькам, а хтось не стане зневірятися після першого "ні", а спробує друге "ні", третє, і дійде до "так", - розповів Гарі.

"Крім того, я намагаюся зберегти мову, яку ми втрачаємо, і використовую слова, які вже майже забуті. Про всяк випадок уточню: це не мати. Так, і повірте, вона смішна", - додав він.

На запитання про те, хто йому ближчий – Стів Джобс чи Аль Капоне, Корогодський зазначив:

"Взагалі - не сотвори собі кумира. Тому я можу тільки відзначити, хто мені більше подобається, а хто менше. Джобс великий, без питань, але в бізнесі, а на сьогодні мені це не дуже цікаво. Тому між ним і Аль Капоне я вибираю Вуді Аллена, він мені симпатичніше".

До слова, раніше Гарік розповідав, що хоче зняти з Алленом фільм, але поки цей проект зависнув, бо Вуді запросив більше грошей, ніж Гарік готовий був виділити на зйомки.

 Корогодський вважає, що вони з Вуді Алленом дуже схожі

"Коли буде проданий один з бізнесів, то перший подарунок, який я собі зроблю, - звернуся знову до Аллена і попрошу зняти цей фільм. До речі, він зараз знайшов шикарну нішу - йому на фільми дають гроші з міських бюджетів: Лондон, Рим, Париж. І я б теж скинувся, давши йому частину грошей на стрічку про Київ. Але щоб вистачило на повноцінне кіно, треба або знайти тридцять таких же ідіотів, як я, або щоб місто взяло участь", - зазначив бізнесмен.

За задумом Корогодського, у фільмі буде врахована його фотографічна схожість з Алленом.

"За сюжетом, герой Аллена живе в Нью-Йорку, і від нього раптом збігає дупа. Вона починає подорожувати, і де б вона не виявилася, там трапляється або революція, або виверження вулкана, або ще щось. Дупа реєструє Assbook, розсилає assms і робить багато іншого, а потім потрапляє в Україну і падає на плечі інженера, якого граю я. У підсумку, ця дупа виграє "Євробачення", - розповів Гарік.

 Гарік планує зняти кіно про дупу

Фото з Facebook Корогодського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів