Корогодський: Якщо цицьки не вміють варити борщ, то кому вони треба?

14 грудня 2012, 15:34

Екстравагантний олігарх і актор-аматор Гарі Корогодський купує окуляри там, де й Елтон Джон, хоче зняти кіно з Вуді Алленом і знає, які жінки йому до вподоби.

Про це Гарік розповів, відповідаючи на запитання читачів "Комсомольської правди в Україні".

За словами Корогодського, епатаж йому колись заважав.

"Він заважав мені на старті і заважав, коли я тільки переодягнувся, а зараз допомагає", - запевнив бізнесмен, якого часто-густо впізнають за неординарним вбранням та кольоровими кумедними окулярами.


Як розповів олігарх, у сірому суворому костюмі він проходив до 40 років.

"Був (час). Він закінчився ближче до моїх 40. Якоїсь миті мені захотілося його (костюм) зняти - і я зняв", - сказав він.

Десь до 40 Корогодський ходив, як усі, а потім закортіло розважитися

При цьому, за словами Корогодського, створювати свій особливий, "вирізняльний" імідж, він почав через те, що знудився.

"Нудно стало дивитися на сірі, зажурені обличчя. Потрібні були веселощі, а їх завжди можна знайти у дзеркалі", - впевнений багатій-тусовщик.

І те, що через любов до строкатих окулярів Гаріка часто порівнюють зі співаком Елтоном Джоном, йому аж ніяк не заважає.

"А чому я маю ображатися? Це велична людина, яка багато досягла у житті, порівняння з ним приємне. Мене порівнюють окулярами, а не орієнтацією. Більше того, ми з ним купуємо окуляри в одній оптиці у Венеції", - зізнався бізнесмен.

На порівняння з Елтоном Джоном олігарх не ображається

Також, відповідаючи на запитання, Гарі обмовився і про те, як до нього прийшли перші гроші й накопичувався перший капітал, та як йому вдалося не втратити почуття гумору.

"Я ніколи не накопичував, у мене не було скарбнички, накопичень, я не відкладав ні на що, може, тому... я завжди витрачав. Зараз я витрачаю менше, ніж можу, а раніше навпаки. А в міцному мінусі я був років до 27", - зізнався заможний фрік.

До слова, колись, як виявилося, Корогодський працював електриком у Московському театрі звірів. А до грошей і нинішніх своїх статків Гарі, за його словами, ішов потихеньку.

"А в міцному мінусі я був років до 27"

"Дідусь не вмирав, нічого не залишав. Потихеньку. Я не швидко багатів. Спекуляція, спекуляція, потім її законодавчо визнали бізнесом, тепер бізнесуємо..." – сказав він.

Причому, як упевнений чолов‘яга, грошей йому завжди буде замало.

"У мене грошей менше, ніж мені потрібно. Я витрачаю геніально, а заробляю середньо добре. Тож мені завжди грошей бракуватиме", - зауважив він.

А ще Корогодський запевнив, що як раз бізнес йому не цікавий.

"Бізнес не цікавий. А крім бізнесу, цікаво багато, наприклад, робити календар. Зараз пишу книгу, до літа вона буде готова. Цікаво знімати кіно", - поділився олігарх.

"У мене грошей менше, ніж мені потрібно"

При цьому фільм Корогодський хотів би знімати із самим легендарним Вуді Алленом.

"Є шикарний проект, але він коштує дорого для мене сьогоднішнього. Проект з Вуді Алленом, на який він дав добро, назвав цифри, але, на жаль, ми не домовилися. І я б у цьому фільмі знімався. У нас з Вуді Алленом хвороблива схожість. Є фотографія, на якій мої діти не змогли визначити хто де", - розповів Гарі.

Втім, поки що Корогодський із відомим режисером познайомитися не встиг.

"Поки ні. Але наші друзі, які хотіли робити це як подарунковий кліп, з ним списалися. Він погодився. У процесі розвитку синопсис розвинувся до повного метра. І тут ми не домовилися з Вуді. Коли він назвав цифру, вважав, як за подарунок, а ми вважали, що як за подарунок це дорого, тому вирішили знімати прокатну версію, а за прокат він попросив дорожче. Ну, загалом, поки не виходить", - понарікав Корогодський.

Корогодський хотів би знімати кіно з легендарним Вуді Алленом, але той задорого просить

А ще Гарік зізнався, що хоч цицьки в жінці й головне, але без борщу – ну ніяк.

"Звичайно ж, цицьки, але якщо цицьки не вміють варити борщ, то кому вони треба?" – пожартував він.

Коли ж одруженого багатодітного бізнесмена попросили описати його ідеальну жінку і що вона точно не повинна робити у його присутності, він сформулював:

"Точно не потрібно багато розмовляти по телефону і не потрібно відкривати рот у несподіваних місцях".

"Звичайно ж, цицьки (головне), але якщо цицьки не вміють варити борщ, то кому вони треба?"

Нагадаємо, цієї п‘ятниці Корогодський презентує свій календар на 2013-ий рік.

Фото "Медіаняні", "Delfi.ua", "E-motion", "Южноукраинские новости", фото з io.ua та izum.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів