Бушміна: Я була готова народжувати вже у 23 роки

11 жовтня 2013, 11:56

Екс-"ВІА Гра" Єва Бушміна нарешті зважилася розповісти правду про свою вагітність, пологи і народження первістка.

Попри інформацію ЗМІ, дівчина народила не сина, а доньку, яку назвала Едітою. І не 26-го червня, як писала преса, а на день раніше.

Уперше про свою вагітність і материнство Єва розповіла в інтерв’ю "Теленеделе".

За словами співачки, вона не готувалася до вагітності. Усе сталося саме собою.


"Я веду правильний спосіб життя: намагаюся їсти здорову їжу, висипатися, тож в цьому сенсі якось особливо готуватися не довелося. І обстежень заздалегідь не проходила. Моє планування полягало в іншому. Я давно хотіла дитину", - сказала артистка.

Єва хотіла дитину давно і була морально до цього готова

"До 23 років відчула, що готова до цього у всіх сенсах. І морально дозріла взяти на себе відповідальність за життя маленької людини. І в кар'єрі якраз настав такий момент, коли вже чогось досягла, але робота ще не поглинула мене повністю. До того ж у нас всі жінки в родині - і мама, і бабуся - народжували приблизно в такому ж віці. Загалом, все зійшлося", - зізналася 24-річна Яна Швець, як насправді звуть співачку.

Про свій цікавий стан Бушміна дізналася випадково, коли пішла зробити рентген через біль у коліні.

"Оскільки дана процедура не дуже корисна для організму, рентгенолог поставила кілька стандартних запитань. Серед них було і питання: "Ви не вагітна?" Я впевнено відповіла: "Ні!" Потім подумала і, хоча для цього не було жодних передумов, чомусь додала: "А взагалі-то не знаю..." - "Як не знаєте? Це ж важливо! Рентгенпромені можуть негативно вплинути на формування плоду". Я вирішила: "Ну добре, поки не буду робити". Якесь шосте почуття змусило мене встати і піти додому", - розповіла Бушміна.

Інтуїція підказала Єві, що вона завагітніла

Наступного дня співачка купила тест на вагітність і побачила дві червоні смужки.

За словами Яни, її вагітність проминула нормально.

"Ані токсикозу, ані якихось незвичайних побажань. Я багато чула про те, що серед ночі раптом починає хотітися мідій або екзотичних фруктів - загалом, такого, чого вдень з вогнем не знайдеш. У мене, слава Богу, нічого подібного не було", - зазначила вона.

"Перші п'ять місяців жила і працювала, як звичайно. Не відмовилася від жодного концерту! Ми з Альбіною тоді вдвох залишилися у "ВІА Грі" і своїм зменшеним складом пережили "карусель" - так ми називаємо грудень із щоденними виступами та новорічними концертами. А на першому місяці вагітності навіть поїхала до Індії, інтенсивно займалася там йогою - для цього доводилося вставати о шостій ранку. Удома теж не кидала йогічних практик аж до шостого місяця. І тільки після цього перейшла на плавання", - розповіла співачка.

Вагітність не завадила співачці активно виступати і займатися йогою

Насправді Єва народила 25-го червня, хоча усі думали, що 26-го.

На запитання, чи не збиралася вона народжувати закордоном, Бушміна відповіла:

"Ні-ні! Я навіть не захотіла їхати у приватний пологовий будинок - народжувала у звичайному. Впевнена: набагато важливіше, ні де дитина з'явиться на світ, а до якого лікаря ти потрапиш. Мені в цьому сенсі якраз пощастило".

Яна лежала в окремій палаті, але це не коштувало їй якихось надмірних грошей.

"Все це коштувало не так дорого, як писали в Інтернеті. Називалася якась неймовірна сума - близько 60 тисяч гривень. Насправді цифра була у багато разів менше, і дозволити її собі може кожна працююча жінка з середнім рівнем доходу. Все абсолютно реально!" – наголосила дівчина.

Співачка народжувала у звичайному київському пологовому будинку

Співачка зауважила, що материнство далося їй легко.

"Як не дивно, у мене відразу все вийшло, хоча раніше ніколи в житті не тримала на руках маленьких дітей. Боялася: раптом сильно притисну? Або впущу, а там все таке крихке ... Але зі своєю малою почувалася впевнено. Єдине , чого боюся, - довіряти таку крихту сторонній людині. Тому няні у нас немає, мені допомагають мама і бабуся", - поділилася Єва.

"Перші півтора місяці я практично не виходила з дому - повністю присвячувала себе дитині. Потім повернулася до ладу - адже життя триває, і потрібно працювати. На щастя, рідні мене підтримали. Бабуся, якій 65 років, сказала: "Внучка, я буду виховувати твою дитину, а ти працюй - і нікого не слухай", - додала вона.

Яна не наймала няню, бо їй допомагають мама і бабуся

Зараз Бушміна знімає новий кліп та бере участь в одному з телешоу. Але за доньку Едіту вона спокійна.

"Молочко для неї залишила, поруч з нею - дбайливі рідні люди. Зате вночі з нею я. І у вихідні дні теж. Намагаюся вирішити до того моменту всі питання, щоб ніщо не заважало нам насолодитися компанією один одного. З подружками теж іноді зустрічаюся, щоб не втрачати з ними зв'язок. Але не в кафе, а у мене вдома", - розповіла Єва.

Єва встигає і працювати, і дитину доглядати, і з подружками зустрічатися

До речі, співачка зауважила, що не ховалася від преси навіть на 6-му місяці вагітності, бо набрала мало зайвої ваги.

"Тож одягала вільний одяг і ніяких ознак вагітності не було помітно. Лише раз фотографам вдалося мене зняти на вулиці в такому ракурсі, коли було видно животик. Усі відразу написали, що Єва Бушміна на п'ятому місяці. Хоча насправді я була на дев'ятому", - зізналася Єва.

За період вагітності дівчина погладшала лише на 8 кілограмів.

"Коли йшла народжувати, важила 60 кіло, а після пологів було 54. Буквально за місяць скинула зайві 2 кілограми. І нічого для цього не робила! Зараз, поки годую доньку, у мене немає можливості віддаватися спорту, бігати і кататися на велосипеді, як раніше. Веду досить пасивний спосіб життя", - похвалилася вона.

Після пологів Бушміна дуже швидко скинула зайве

Попри відверту розповідь про вагітність, Єва продовжує мовчати про батька дитини.

"Я вважаю, що приватне життя не повинне ставати надбанням громадськості. Але, на жаль, багато журналістів готові на все заради сенсації. Вони чекали мене під вікнами пологового будинку, не давали проходу рідним і близьким, навіть у консьєржки сподівалися випитати пікантні подробиці. Повірте, це створює певні незручності…" – зауважила Бушміна.

Нагадаємо, Єва до останнього спростовувала як своє заміжжя, так і вагітність. Хоча відомо, що у вересні минулого року Бушміна стала дружиною бізнесмена Дмитра Ланового.

Фото з сайту "Теленеделя" та з Facebook Бушміної


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів