Монро: Якщо ти публічна людина, будь готова до критики

16 жовтня 2013, 16:42

Травесті-діва Монро зізналася, що дуже радіє, коли її критикують та обговорюють у мережі. Вона упевнена, що публічна людина має бути готовою до критики та прислухатися до інформативних і конструктивних коментарів.

Крім того, Монро заявила, що залюбки поспілкувалася б з деякими коментаторами ТаблоID.

А ще, в інтерв’ю ТаблоID артистка пообіцяла з нового року перейти на українську мову.

Монро зауважила, що на відміну деяких колег, не переживає через погані коментарі.


"Я на відміну від більшості пострадянських зірок, не переймаюся, а навпаки навіть радію, коли поруч із заголовком бачу велику кількість коментарів. В принципі, усе що ми робимо – це для коментарів, для обговорення. Якщо ти вже став публічною людиною, виходиш на сцену, під софіти та спалахи фотоапаратів, то будь готовий до будь-якої критики, навіть, м’яко кажучи, неконструктивної", - сказала Монро.

Монро прислуховується до критики коментаторів у мережі

"Якщо тебе називають дурепою – боже мій, яка краса! А коментарі я не читаю, читає мій директор і доносить мені найбільш інформативні і критичні коментарі, які можуть допомогти мені далі розвиватися. А якщо я якось не так одягнена або не свіжо виглядаю, я це все теж бачу", - додала білявка.

Також травесті зізналася, що їй подобаються деякі коментатори.

"Мені дуже подобається, що саме на ТаблоID зібрана команда коментаторів, під окремими ніками, багато з яких мені дуже імпонують. Я би із задоволенням з ними зустрілася або поспілкувалася у мережі. Але, на жаль, вони свої реальні обличчя не показують. Утім, це їхнє право. Інтернет для того і створений, щоб ви могли анонімно, не називаючи себе, виплеснути свою жовч або виразити захоплення. Хоча простіше напевно обісрати, бо для цього багато розуму не треба. А ось прибрати за собою складніше", - поділилася Монро.

Монро навіть не проти поспілкуватися з деякими коментаторами ТаблоID

На запитання про конфлікт зі співачкою Світланою Лободою, яку Монро порівняла з трансвеститом, травісті-діва відповіла:

"У нас з нею все чудово. Це з пальця висмоктана ситуація. Світлана активно працює над своїм сольним концертом, на жаль, я не зможу бути присутньою, бо в мене теж виступ. А так би купила квиток та пішла. Треба підтримувати українського виробника (бо артист – теж виробник – творчого процесу) рублем, тобто, купуючи квиток у касі… Ви цим самим допомагаєте артисту".

Нещодавно Монро повідомила, що сама собі робить макіяж і іноді може намалювати на обличчі "картину олією". Але справжні картини поки що малювати не наважується.

"Одна справа, коли макіяж малюєш, в тебе рука набита, я вивчила своє обличчя. А зовсім інша справа картини, які залишаться хоча б на століття. Я от нещодавно відкрила для себе Пікассо і зрозуміла, що він був геній. І мені закортіло дізнатися геніїв нашого часу, свого часу. Чому ми захоплюємося класиками, які давно померли, а своїх ми навіть не знаємо в обличчя?" – почала міркувати Монро.

Травесті-діва легко може намалювати собі обличчя, але не береться малювати картини

"Наприклад, для мене Мадонна – це ікона сучасності, яка диктує моду у всіх галузях творчості протягом півстоліття. Вона - героїня нашого часу, я тішуся, що живу з нею в одні часи. А ще хто? Ну Алла Пугачова, згодна. А якщо казати про дизайнерів? Їх просто немає, українських. Де вони??? Але я дуже сподіваюся, що років за 20-30 ситуація у країні зміниться", - наголосила травесті.

І наостанок Монро додала:

"А ТаблоID я обіцяю, що з нового року перейду на українську мову, бо треба підтримувати вітчизняного виробника".

З Нового року Монро заговорить українською

Фото надані Монро

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів