Бадоєва: Я вже боюся говорити про дату весілля

22 жовтня 2013, 11:37

Колишня дружина режисера Алана Бадоєва, телеведуча Жанна Бадоєва зізналася, що боїться говорити про дату свого весілля з Сергієм Бабенком, бо воно переносилося тричі.

І хоча пара вже визначилася, що піде під вінець в лютому, Жанна запевняє – штамп у паспорті не є обов’язковим.

Крім того, Бадоєва вважає, що в її особистому житті усе чудово, а Бабенко став саме тим чоловіком, на якого вона може спертися.

Про це телеведуча розповіла під час он-лайн конференції "Комсомольської правди в Україні".


Як відомо, Жанна і Сергій збиралися одружитися ще торік. Однак цього так і не сталося.

"Я вже боюся говорити про дату, стільки раз все переносилося. То у мене були зйомки, то Лоліта і Боря поїхали в табір, то мама Сергія не змогла приїхати. А для мене дуже важливо, до речі, щоб на церемонії одруження були Лоліта і Боря. Але у мене все чудово в особистому житті", - поділилася Жанна.

Утім, Бадоєва зауважила, що не вважає заміжжя важливим.

"Я була одружена двічі. І зараз заміжжя для мене - справа не обов'язкова. Головне - це самореалізація і кохана людина, яка поруч, яка тебе розуміє, любить, підтримує і несе відповідальність. А штамп грає другорядну роль. У всякому разі, я так вважаю", - сказала телеведуча.

Жанна вже двічі була у шлюбі, і зі своїм другим чоловіком Аланом підтримує теплі дружні стосунки

Зі своїм майбутнім чоловіком Сергієм Бабенком Жанна познайомилася у компанії.

"Я побачила в ньому чоловіка, на якого можу опертися. А це дуже важливо. Романтичні вечори - це, звичайно, чудово, і це повинно бути. Але спільне життя складається з побуту і дрібниць, коли ти, наприклад, запізнюєшся, одягаєшся на ходу, а він каже: я зробив тобі каву і бутерброд. Це здорово! І те, що ми залишилися разом, - це завдяки йому. Це він поміняв квитки і залишився чекати мене зі зйомок", - зазначила екс-дружина Алана Бадоєва.

До речі, у коментарі "ТСН.Особливе" майбутній третій чоловік Жанни повідомив, коли має статися весілля.

"...Ми запланували нову дату - 16 лютого. Готуємося всім сімейством. Тепер вже точно будемо чоловіком і дружиною", - запевнив Сергій.

Спроба номер 4 - весілля Жанни і Сергія має відбутися 16-го лютого

А донька Жанни Лоліта зізналася, що хоче собі маленьку сестричку Сонечку.

"Звичайно ж хочу, щоб мама вийшла заміж. Тому що я хочу молодшу сестру. Ми з мамою обрали для неї ім'я Сонечка. Я хочу, щоб у мами було весілля у стилі Балі. Якщо ви знаєте Арфуша, вони там річницю відзначали. І от я хочу, щоб мама з Сергійком там одружилися", - сказала Лоліта.

Лоліта хоче сестричку і весілля у стилі Балі

Свою роботу Бадоєва вважає важливою частиною життя, тому не погоджується з тим, що треба чимось жертвувати заради стосунків.

"Слово жертвувати у стосунках - не зовсім правильне. Я кажу - треба розставляти пріоритети. Я не просто ходжу на роботу. Це - моя самореалізація, самовираження, це частина мого життя. Якщо не буде моєї роботи, я буду незадоволеною гримзою - такою мене вже точно ніхто любити не буде. Але якщо не буде особистого життя - я теж буду гримза . Тому не хочу жертвувати", - зізналася Жанна.

Жанна не хоче жертвувати своєю роботою, бо без неї вона стане "гримзою"

Діти Жанни – син Боря від першого чоловіка і донька Лоліта від Алана Бадоєва – вже звикли до щільного графіку мами.

"Діти вважають, що я - сувора мама. Друзі кажуть, що я - м'яка і багато їм дозволяю. Мені здається, я - адекватна мама. Лоліта до мене приїжджала на зйомку. А ось Боря не зміг, але ми весь час спілкувалися по телефону і скайпу. Мені здається, діти вже змирилися з моїм робочим графіком. Але канікули плануємо проводити разом", - розповіла Жанна.

Діти вважають Жанну суворою мамою

За словами Бадоєвої, вона від усього намагається отримувати задоволення.

"Від усього отримую задоволення. Наприклад, на вихідні ми з Лолітою поїхали в ботанічний сад і спробували кататися на електросамокаті. Я думала, що зможу, а не вийшло. А ось Лоліта стала і поїхала. Отримую задоволення від подорожей. Але головне, щоб у мене була "тепла" компанія. Від спілкування з друзями, нових знайомств. Люблю просто дивитися кіно", - поділилася телеведуча.

Нагадаємо, Жанна і Алан Бадоєви розлучилися навесні минулого року. Вже тоді у Жанни зав'язався роман з Сергієм Бабенком.

Пара мала взяти шлюб у грудні минулого року, але відклала його через роботу.

Фото з Facebook Бадоєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів