Бадоєва: Я готова разів зо п'ятдесят виходити заміж

2 жовтня 2012, 19:22

Колишня дружина відеорежисера Алана Бадоєва розповіла про весілля з новим коханим - бізнесменом зі США Сергієм Бабенком.

Сергій та Жанна познайомилися у Лос-Анджелесі, де живе Бабенко. Останні два місяці чоловік, який до того більшу частину часу мешкав в Америці, багато часу проводить у Києві. Парочка в захваті одне від одного і постійно демонструє у соцмережах спільні фото.

Як відомо, з Бадоєвим Жанна прожила 12 років. Але після розлучення майже відразу знову "записалася в наречені". А познайомилася вона з новим бойфрендом приблизно 2,5 роки тому, пише "Газета киевская".

"Насправді ми знайомі давно, десь 2,5 роки (сміється). Сиділи з подругами в ресторані, до нас приєдналися знайомі, серед яких був Сергій. Ми просто поспілкувалися у компанії, але я відразу відчула його надійність", - розповідає Жанна.


"Оскільки я раніше за всіх йду з вечірок, Серьожа мене проводив, посадив у таксі, взяв мій номер, і на цьому все. Хоча зараз він запевняє, що тоді я дуже йому сподобалася. Він приїхав до Києва на пару днів і, звичайно, не знав, хто я і чим займаюся", - стверджує телеведуча та екс-жінка популярного кліпмейкера.

Жанна Бадоєва знайома зі своїм бойфрендом приблизно 2,5 роки
Сергій Бабенко - бізнесмен, який більшість часу донедавна проводив у США

А далі було спілкування у соціальних мережах. За словами Жанни, вони з Бабенком кілька разів домовлялися про зустріч, але все не виходило.

"Коли Сергійко знову приїхав до Києва, я пообіцяла зателефонувати, але забула. Отямилася о першій ночі, збираючись у відрядження. Вирішила заради пристойності "віддзвонитися". І хоча він спав, одразу запропонував: "Давай побачимося!" – згадує жінка.

"Було 17 лютого, ми посиділи годинку, а потім я помчала у "Бориспіль". Прилетіла в Париж, а Серьожа почав атакувати мене смс-ками. Коли я повернулася до Києва, він уже полетів до Лос-Анджелеса. Зустрітися ми змогли за якийсь час, знову "набігом" - в аеропорту. І нарешті, у травні Сергій прилетів для того, щоб ми більше не розлучалися", - резюмувала Жанна.

До слова, Бадоєва адже вже познайомила Сергія зі своїми дітьми, 6-річною Лолою і 13-річним Борисом.

"Знайомство вдалося за три хвилини. Ми сиділи у кафе, я їм кажу: "Прийде мій новий друг". Боря відразу заявляє: "Поставлю йому запитання контрольне і зрозумію - нормальний чи ні". Приходить Серьожа, і син видає: "Що таке PS3?". "Як що? Ігрова приставка!" - не розгубився Сергій. Після цього діти в нього закохалися!" – стверджує телеведуча.

"Розумієте, він їх не підкуповував ані солодощами, ані подарунками. А для мене думка дітей має величезне значення. До речі, нещодавно Боря приголомшив: "Якщо ти вирішиш розлучитися із Сергієм, знай - я піду з ним!" І Лола підхопила: "Я теж, я теж". Тож кредит довіри у Сергія величезний", - запевняє Жанна.

Бабенко одразу завоював прихильність дітей Бадоєвої
Якщо Жанна піде від Сергія, її дочка Лола пообіцяла піти з ним

За словами Бадоєвої, вони з її новим кавалером обидва хочуть сім'ю, де люди цікавляться одне одним.

"Якщо наші думки розходяться - дискутуємо, вислуховуємо аргументи і доходимо єдиної думки. Ми часто сміємося. Іронія і гумор - це для мене дуже важлива частина стосунків. Поруч з ним я можу не грати, а бути собою", - каже вона.

А публічність Жанни її новому коханому, схоже, аніскільки не заважає.

"Про те, що я - телеведуча, він спершу навіть не знав. І тільки коли ми почали жити разом, почав бачити статті у газетах. Поставився спокійно. Для нього я не зірка, адже він побачив мене у звичайному житті, а не на екрані. Що стосується публічності - Сергій дуже переживає, щоб мене не образили", - зауважує вона.

За словами Бадоєвої, вони з її новим кавалером обидва хочуть сім'ю, де люди цікавляться одне одним
Бадоєва: "Ми часто сміємося. Іронія і гумор - це для мене дуже важлива частина стосунків"

Схоже, у закоханих все серйозно, адже на нещодавньому модному показі британського дизайнера Деббі Вінгхем Жанна при ньому приміряла весільну сукню за 14 тисяч доларів. При цьому жіночка примовляла: "Ну що, любчику, купиш мені таке плаття?" На що "любчик" лише кивав головою і щасливо усміхався.

До слова, де б не одружилися Жанна з її Бабенком, вона планує бути у весільній сукні.

"І сукня, і фата будуть! (Сміється). Мені так подобаються весільні вбрання, що я готова разів зо п'ятдесят виходити заміж. Якщо є можливість ще раз вбратися нареченою, чому б ні? Я надягну весільну сукню, навіть якщо відсвяткуємо на кухні! Сама церемонія не важлива", - наголошує Бадоєва.

"Кажу Серьожі: "Якщо ти мені каблучку на палець одягнеш просто у спальні, я все одно буду в сукні". Ідеальне весілля, про яке я мрію, - на березі океану. Я, Сергій і діти - романтика! А Лола мріє розсипати пелюстки троянд. Але дату ми поки називати не будемо", - загадково усміхається Жанна.

На показі британського дизайнера Деббі Вінгхем Жанна приміряла весільну сукню за 14 тисяч доларів
"Кажу Серьожі: "Якщо ти мені каблучку на палець одягнеш просто у спальні, я все одно буду в сукні"

До речі, за словами телеведучої, якщо постане питання про переїзд до Америки, то чому б не зважитися.

"Добре, коли можна дати синові й доньці нові можливості. Боря вже влітку їздив до Великобританії і в Канаду. Мені взагалі подобається не бути прив'язаною до чогось, а мати можливість багато подорожувати", - зізналася вона.

Як нагадала Жанна, вона з колишнім чоловіком Аланом розлучилася давно, просто екс-подружжя цього не афішувало. Мовляв, їм вдалося зберегти теплі і дружні взаємини, без неприязні і їм "нема чого ділити".

"І, звичайно, коли в моєму житті з'явився чоловік, з яким ми будемо жити, Алан захотів познайомитися - щоб розуміти, хто буде поруч із дітьми. Ми разом повечеряли в ресторані, прекрасно поспілкувалися. Чоловіки знайшли спільну мову. Серьожа каже, що вони навіть іноді розмовляють по телефону", - ділиться телеведуча.

Між іншим, у нещодавньому коментарі програмі "Світське життя" Жанна заявила, що її колишній чоловік Алан Бадоєв апріорі не може бути нормальним, пише "ТСН".

"Він творча людина, він не може, апріорі, бути "нормальним". Наші стосунки не можуть бути класичними", - сказала Жанна.

На за питання про нетрадиційну, за чутками, орієнтацію Алана Бадоєва та його, начебто, роман з підопічним Максом Барських, Бадоєва відповіла більш ніж двозначно.

"Розбирайтеся самі, як хочете. Я можу лише говорити про свою сексуальну орієнтацію, а про чужу я не можу говорити, я до неї не вхожа, я нічого не знаю", - обережно прокоментувала вона.

"Я можу лише говорити про свою сексуальну орієнтацію..."

Як відомо, Алан та Жанна Бадоєви розлучилося у середині серпня, хоча вже більш ніж 4 місяці Жанна проживає з новим коханим Сергієм Бабенком, який вже їй освідчився.

Фото с сайтов "Медианяня", "Газета киевская", з Facebook Єва Чорна, з Facebook Сергія Бабенка, з Facebook Жанни Бадоєвої, а також стоп-кадр з "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів