Бойфренд Мейхер живе на дві родини

26 вересня 2013, 14:54

Нещодавно співачка Надія Мейхер розповідала про те, що її коханий Михайло Уржумцев чудово піклується про двох дітей від попереднього шлюбу. Крім того Надя наголошувала, що заміж йти не хоче.

Не була офіційно заміжня за бізнесменом і Надіїна "попередниця", Тетяна Бредіхіна. І її, і Мейхер, по черзі, Михайло цього літа звозив на відпочинок.

Газета "Взгляд" пише, що Михайло, який має бізнес у Санкт-Петербурзі, живе не лише на дві країни, але і на дві родини. Те, що Уржумцев розривається між Києвом та Пітером - давно не секрет. Але, схоже, в Росії він веде не лише бізнес.

Як натякає видання, 43-річний Уржумцев, окрім роману з Мейхер, досі має теплі стосунки з першою дружиною – 33-річною Тетяною.


Уржумцев з першою цивільною дружиною Тетяною

Роман Михайла з Тетяною зав'язався в офісі і переріс у велике кохання.

У цивільному шлюбі пари народилося двоє дітей. Незважаючи на те, що вони вже наче не разом, їхні стосунки залишаються досить близькими.

Бредіхіна навідріз відмовляється спілкуватися з журналістами на тему сімейного життя. Вона, до речі, продовжує працювати в компанії Уржумцева.

Михайло з дітьми від першого шлюбу

П'ятирічний Кирило і його молодша сестричка Даша свого тата бачать часто. Адже Михайло тиждень живе в Києві, а потім на тиждень їде на батьківщину.

За інформацією видання, в липні Уржумцев навіть примудрився з'їздити у відпустку з обома родинами по черзі.

Уржумцев по справедливості ділить себе між двома родинами

Спочатку Михайло з пітерської ріднею побував у Португалії. Він звозив екс-дружину, екс-тещу і дітей у місто Лагуш, що на морському узбережжі. Потім - з Мейхер та дітьми бізнесмен гайнув у Карпати.

Тетяну з дітьми Михайло звозив до Португалії

Цікаво, що стосунки з Тетяною Уржуцмцев не реєстрував, так само, як і не поспішає це робити з Надією.

А Надю з дітьми - до Карпат

У своїх інтерв'ю Мейхер неодноразово підкреслювала, що ніякого весілля не буде. Як відомо, від Уржумцева Надя має доньку Аню.

Також Надія нещодавно зізналася, що хоче мати багато дітей.

Фото "Взгляд", з сайту "7 Дней"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів