50-річна Лоліта: Я не готова навіть до сурогатного материнства

15 листопада 2013, 14:57

14-го листопада співачці Лоліті Мілявській виповнилося 50 років.

Через те, що зараз вона працює на українському телебаченні, першими зірку привітали колеги на знімальному майданчику. Серед них були Кузьма Скрябін, Потап, Отар Кушанашвілі та Ганна Семенович.

З нагоди ювілею Лоліта дала інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні", у якому відверто розповіла, чому не готова стати мамою ще раз.

Після того, як Алла Пугачова і Максим Галкін стали батьками завдяки сурогатній матері, Лоліта заявила, що сама не проти піти на цей крок. Однак зараз 50-річна зірка зізналася, що вже занадто втомлена для материнства.


"Я чудово ставлюся до будь-яких способів появи дітей. Але я відчуваю себе дуже втомленою. Діти вимагають сил. Або того, щоб мати кинула роботу. Коли я в 35 років народила, у мене було повно сил, я могла собі це дозволити. Завдяки моїй мамі, звичайно, в першу чергу", - зазначила Лоліта.

Лоліту привітали на знімальному майданчику "ICTV"

"Але, прилітаючи з гастролей хоча б на ніч, я примудрялася здолати з харчуванням і підгузками в багажнику шлях у 70 кілометрів з Москви, щоб поцілувати дитину на дачі. І повернутися в аеропорт, щоб далі заробляти гроші", - згадала співачка.

За словами Лоліти, зараз в неї вже немає сил, щоб не спати ночами.

"Могла б бути няня ... Напевно, це була б нещасна жінка, яку б я з'їла. Яка б потім давала інтерв'ю, як служила у Мілявської, яке вона стерво. Тому що, не дай боже, було б щось не так! Будь-яка мама знає, чому і як поводиться дитина... І завжди на стрьомі", - зазначила Мілявська.

"А няня, наприклад, заснула з відкритою кватиркою в сорокаградусний мороз, а дитина розкрилася. Це я згадую історію, як була звільнена одна з нянь моєї дочки Єви. Няня вилетіла. Хоча я б тоді няню пробачила, зрозуміла, що вона втомилася. Більше моя мама звірствувала щодо нянь. А зараз я думаю, що я вже сама стала, як моя мама. Вже не пробачу. Тому я усвідомлюю, що на мені буде занадто багато обов'язків", - зауважила вона.

Кузьма навіть став на коліна перед Лолітою

Саме тому наразі Лоліта не готова навіть до сурогатного материнства.

"Легко стати матір'ю і в 16, і в 17. Чим ти молодший, тим легше проходити ось ці безсонні ночі і труднощі. У тебе дуже багато всього попереду. Далі ти стаєш егоїстом… Я за те, щоб діти народжувалися, щоб вони були у тих, хто цього щиро хоче. Якщо людина не хоче мати дитину, в цьому теж немає нічого порочного", - сказала зірка.

На запитання про те, чи складно їй зараз виховувати дочку-підлітка, Лоліта відповіла:

"Мама (тобто я ) не ангел, схоже, бабуся теж була не ангел. Тому, не змовляючись, ми врахували наш особистий досвід і вирішили заздалегідь багато речей контролювати".

Лоліта пам’ятає, що в підлітковому віці не була янголом, і тому пильнує дочку

"Формувати її смак щодо чоловіків. Ми завжди їй підкреслюємо, наприклад, який хороший Санєчка - мамин чоловік, він же "діда", він же іноді, як вона каже, "ти мій другий татко". Ми завжди наголошуємо, що чоловік - це той, хто належним чином ставиться до жінки, хто бере на себе про неї турботу… Чоловік - це той, який жінку любить і робить вчинки. Коли ми зрозуміли, що наша дитина поглядом зупиняється на красивих принцах накачаних, ми їй відразу повернули голівку в інший бік", - поділилася Лоліта.

За словами співачки, дочка Єва виросла серйозною дівчиною, яка захоплюється Шекспіром, балетом і театром.

"Їй цікавіше з дорослими. Може, тому що вона росла з дорослими. Коли запитуєш, кого хоче запросити на день народження, каже: бабуля, твоїх і маминих подружок", - розповіла Лоліта.

15-річну Єву відучили задивлятися на красивих накачаних принців

"Стосовно мене вона відчуває материнський інстинкт. Якщо у мене падає лямка сарафана або купальника з плеча, вона обов'язково підійде і її підніме… Вона на мене дивиться як добра мати, яка все знає про недбайливу дочку", - зазначила співачка.

"Пам'ятаю, ще в 5 років, коли бабуся її забирала, приїжджаючи з нею… Була зима, вона стояла в пуховій куртці, такий маленький гном, я закривала двері, готова була розплакатися. Вона повертається до мене: "Мамо, не хвилюйся, у тебе в житті все буде добре". Що б у мене ні відбувалося потім, а їй 3-го листопада виповнилося 15 років, я весь час згадую її в п'ятирічному віці", - резюмувала зірка.

Українські і російські колеги привітали Лолу з ювілеєм

Фото надані прес-службою "ICTV" та з сайту "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів