Бушміна: Я завжди хотіла бути відомою

20 листопада 2013, 15:56

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Єва Бушміна поскаржилася на невеличку квартиру та розбалувану доньку.

Білявка також розповіла, як Меладзе змусив її змінити ім'я та чому вона перестала "лихачити" на дорогах.

Єва зізналася, що змалечку мріяла про славу.

"Ви знаєте, я зовсім недавно зрозуміла, що все життя хотіла бути відомою. Спочатку я хотіла стати моделлю, потім - танцівницею. При цьому я досить сором'язлива особа. І начебто на сцені я розкута, а в житті - зовсім інша", - заявила співачка в інтерв'ю "Сегодня".


Бушміна завжди мріяла про популярність

Та верше на сцену Бушміній вдалося вийти лише у 13 років.

"А взагалі займатися музикою мені запропонував мій тато. Він знайшов в якійсь газеті оголошення і влаштував мені перше прослуховування. І закрутилося", - пригадала Єва.

Та тоді дівчина ще представлялася своїм справжнім ім'ям та прізвищем - Яною Швець. Але згодом їй довелося взяти творчий псевдонім - це було бажання продюсера Костянтина Меладзе, який запримітив білявку під час одного з вокальних шоу.

"Я брала участь на проекті "Фабрика", і там була чітка установка, що мені потрібно поміняти і ім'я, і прізвище. Ім'я Єва мені дали саме там. А щодо прізвища мене попросили подумати", - розповіла Бушміна.

З легкої руки Меладзе Яна Швець стала Євою Бушміною

"Я принесла купу прізвищ на листочку, там були навіть німецькі варіанти. Продюсери збиралися з мене робити якусь холодну діву. І все було не те. І тоді Костянтин Меладзе запитав мене: "А які прізвища є у твоїх родичів?" І ось я згадувала-згадувала, і згадала, що у мами дівоче прізвище Бушміна. І всім дуже сподобалося", - додала вона.

А от вдома у Єви своє власне прізвисько:

"Бабуся мене називає Трояндочкою. Решта - хто як: люди, які знали мене знали до "Фабрики " та "ВІА Гри", називають Яною. Нові знайомі - Євою".

Як відомо, Бушміна пропрацювала у "ВІА Грі" три роки. За словами артистки, туди її запросив сам Меладзе.

Єва стала білявкою у ВІА Грі"

"Після закінчення "Фабрики" Меладзе сам мені запропонував стати учасницею тріо. Я не знаю, за якими критеріями він здійснював відбір. Мені надійшла тільки пропозиція. І, звичайно ж, я погодилася", - пригадує Єва.

Нагадаємо, наразі Бушміна вже мама - в неї підростає 5-місячна донька Едіта. Та, незважаючи на маленький вік дитини, співачка вже повернулася до роботи й лишає доньку вдома. За малечею наглядає бабуся та прабабуся. Та згодом Єва планує найняти няньку.

"Вона дійсно ще дуже маленька, і поки я не наважилася найняти няню. Але, думаю, з часом прийду до цього. Це все-таки здорове рішення. Однак і кар'єру теж не можна закидати. Так що я залишаю вдома грудне молоко і йду на роботу", - пояснила Бушміна.

Та залишання дитини вже "аукнулося" Єві - на думку матусі, її Едіту вже розбалували:

"Ми навіть періодично "скандалимо" з нею, тому що вона не згодна ні на що... окрім як бути на руках. Вона дуже любить обійматися і цілуватися".

Сама ж Бушміна налаштована не надто балувати доньку, хоча й купує їй купу одягу.

Бушміна не хоче балувати доньку

"Коли бачу в магазині якісь чарівні комбінезончики, не можу себе зупинити. Так що зараз я чітко розумію значення фрази "хочеться для своєї дитини всього найкращого". При цьому потрібно якось дати їй зрозуміти, що в цьому житті нічого за просто так не буває. Я не хочу, щоб вона росла в тепличних умовах, сиділа вдома з купою дорогих іграшок. Цього не буде", - пояснила співачка.

До слова, після народження дитини Бушміна змушена була переглянути деякі свої уподобання. Зокрема, екстремальне керування автомобілем.

"Обожнюю відчуття, коли я за кермом. До пологів мою їзду можна було назвати екстремальною. Люблю швидкість. Але з появою дочки я вже не можу собі дозволити лихачити на дорогах", - зауважила Єва.

"До речі, пару раз мене даішники зупиняли. Пам'ятаю як один з них радів: "Ні, ну це точно вона! Коля, йди сюди, це Бушміна". Виявляється, їм хтось сказав, що я живу недалеко і постійно їжджу по одній і тій же дорозі. Але впізнавали мене всього пару разів", - додала вона.

Єва запевняє, що у неї невеличка 2-кімнатна квартира

Наостанок Бушміна розповіла про квартиру та як відпочиває від роботи.

"Я відпочиваю, коли прибираю", - зізналась Єва.

"(Квартира) Невелика - дві кімнати . Але у мене дуже багато речей, і для мене настає справжній колапс, коли все знаходиться не на своїх місця . До того ж у мене в квартирі стиль ще такий - "без шаф". Всі висить на вішалках. І найжахливіше, що я постійно стикаюся з однією і тією ж проблемою: складати нікуди, а носити нічого", - резюмувала Бушміна.

Фото з соцемережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів