Пономарьов: Хочу, щоб син виріс нормальним мужиком

4 грудня 2013, 14:51

Співак Олександр Пономарьов зізнався, що в інтимному плані в нього усе гаразд. І це попри те, що постійної дівчини в нього немає і серце вільне.

Також Плономарьов вкотре підкреслив, що мріє про сім'ю та не виключає можливості завести ще дітей.

А поки усі свої сили артист витрачає на творчість та сина Сашка, з яким бачиться два дні на тиждень та проводить відпустки.

Про те, як він виховує сина, Олександр розповів журналу "Viva!".


За рішенням суду, Пономарьов має право лише два дні на тиждень проводити зі своїм сином від Вікторії Мартинюк, з якою співак розлучився в лютому 2012-го року після тривалого процесу.

"Звичайно, мені б хотілося значно більше. Але не все в моїх силах. Ось, два тижні влітку провели з Сашком на Кіпрі з нянею і моїми друзями. Ми майже щороку туди їздимо відпочивати", - сказав Олександр.

Пономарьов хотів би значно більше часу проводити з сином

Тож за час, який співак проводить з сином, він як батько намагається зробити максимум.

"Я по максимуму намагаюся виховувати в ньому чоловіка. Це стосується і практичних навичок - плавати у мене він став ще в три рочки, вчу його управлятися з човном і мотоциклом - і виховання - хочу прищепити Сашкові чоловічі якості. Звичайно, для того, щоб отримати ефект, потрібно більше часу, хочеться, щоб син навчався чогось на прикладі батька", - поділився Пономарьов.

Співак прагне бути для сина прикладом хоча б в чомусь

Також Олександр мріє показати синові світ, але Сашко ще замалий для цього.

"Я, наприклад, дуже люблю керувати каяком, кататися на водних і гірських лижах. Звичайно, хотів би навчити цьому Сашка. До речі, до водних лиж я його вже привчаю - у мене є товариш, який ставить дітей на водні лижі", - розповів Пономарьов.

На запитання, чи є в них з сином якісь традиції чи ритуали, співак розповів історію:

"Ну ось, наприклад, ми були на дачі. Вранці я прийшов будити Сашика, і так мені шкода було переривати солодкий сон сплячої дитини! Але вставати-то треба. Тому я на ходу вигадав пісню-буділку: "Сашки-Пономаряшки, бігом вдягайте рубашки. Сашки-Пономаряшки, бігом йдіть їсти кашку". Він прокинувся в прекрасному настрої, наступного дня я про цю пісню забув. Ми пішли на дитячий день народження, він зібрав навколо себе дітей і вони паровозиком йшли за ним, співаючи цю пісню".

У Сашків Пономарьових є своя пісня

Пономарьов також зауважив, що він намагається не дуже балувати сина.

"Я розумію, що таке "можна" і що таке "не можна", знаю, що існує режим, якого потрібно дотримуватися. У нас з цим все гаразд, Саша мене слухає. Я, звичайно ж, його балую, як і всі батьки, але все в розумних межах. Недозволеного він не отримує", - зазначив артист.

Олександр намагається не перетинати розумні межі у вихованні сина

Пономарьов хоче, аби його Сашко став нормальним мужиком і створив родину.

"А професію, яку б він не вибрав - я завжди для нього стану попутним вітром", - додав співак.

А якщо син захоче у шоу-бізнес, зірковий татко йому допоможе.

"Якщо тільки він до цього буде прагнути. У цій сфері я міг би допомогти йому значно більше, ніж наприклад, у сфері бізнесу, фінансів", - зауважив Пономарьов.

Якщо син захоче стати зіркою, Пономарьов йому допоможе

Щодо фінансової підтримки, то щомісяця Олександр перераховує екс-дружині гроші на сина.

"Суд присудив одну суму, але я перераховую більше. Віка нормальна мама і вона любить свого сина. Навіть якщо ці гроші витратяться на щось інше, то вона все одно забезпечує Сашу всім необхідним. Моє завдання - сприяти цьому. Я хочу, щоб син навчався в хорошій школі, щоб у нього були хороші викладачі, щоб займався спортом", - зауважив співак.

Олександр дає екс-дружині більше грошей, ніж призначив суд

Пономарьов і досі утримується від коментарів щодо розлучення та не звинувачує у всьому свою колишню Кусю.

"Можу тільки сказати, що в кожному розлученні винні двоє. Тут немає злодіїв і жертв. Кожен зробив свій внесок. Ми обидва винні в тому, що не змогли зберегти сім'ю", - зазначив він.

"Я дуже хочу сім'ю, для мене це важливо, це один з моїх постулатів, принципів і опор. Якщо дасть Бог, то колись у мене буде справжня сім'я, про яку я мріяв завжди", - зізнався також Олександр.

Співак не полишає надію створити сім'ю, про яку мріяв

І хоча на запитання про те, чи вільне його серце, співак сказав "Так", в інтимному плані, за його словами, в нього "усе в порядку".

Усі фото журналу "Viva!"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів