Литовченко про Майдан: Допоможуть лише переговори і здоровий глузд

11 грудня 2013, 15:34

Колишня модель Влада Литовченко поділилася своїми міркуванням стосовно подій на Майдані.

На її думку "як дипломата", сутички і агресія не здатні привести до бажаного результату. Натомість допомогти можуть лише переговори і компроміс.

Окрім цього, відповідаючи на запитання користувачів мережі, Влада розповіла "E-motion" про своїх двох дочок, проекту у Палестині та життєві цінності.

"До сьогоднішньої політичної ситуації в Україні я ставлюся по-філософськи і мудро. Однозначно, я за щасливу Україну, за прекрасне життя в нашій країні, за майбутнє і перспективу для наших дітей. Але так само, як дипломат, все-таки за толерантне вирішення безлічі питань, в тому числі і якість вимог", - сказала Литовченко.


"Ніколи ще розгроми, кровопролиття і сутички не приносили бажаного позитивного результату. Тільки консенсус, стіл переговорів, компроміс і здоровий глузд повинні стояти на чолі кута - ось, чого б я побажала нашим політикам. І максимум відповідальності за життя, за долі людей і особливо молоді. Завжди в таких ситуаціях слід враховувати яскраві зразкові уроки історії", - доповнила свою думку жіночка.

Литовченко як дипломований дипломат порадила політикам увімкнути здоровий глузд да подивитися на історію

Попри революційні події у країні, до Нового року все одно усі готуються. От і Литовченко теж будує собі плани – збирається їхати аж до Палестини.

"Цей Новий рік буде для мене одночасно і знаковим - переломним (таку установку я дала сама собі) і робочим. На запрошення уряду Палестинської республіки я буду координувати міжнародний проект "Серце світу", автором ідеї якого є відомий палестинський художник Джамаль Бадван. За участю 15 художників різних країн. Презентація проекту відбудеться в ніч на 1 січня на Віфлеємській площі", - поділилася Влада.

Владу, яку зі скандалом звільнили з Лаври, запросили працювати до Палестини

Як відомо, Литовченко має двох дочок від різних чоловіків. Екс-модель вважає своїх дівчат найкращими, вихованими і слухняними.

"Старшій Маргариті - вже 23, вона давним-давно живе окремо, здобула вищу освіту, зараз працює і сама будує своє доросле життя. Серед її хобі - малювання (вона закінчила професійну Школу мистецтва), танці (закінчила професійну Школу танців), а так само вивчення іноземних мов (французька - вільна, англійська - розмовна. Молодшій Христині - 14 років, вона учениця школи-ліцею. Захоплення - лижі, плавання, фітнес", - похвалилася досягненнями доньок Литовченко.

Литовченко пишається дочками, які, зі слів матусі, мають купу захоплень

Зараз, коли третій шлюб Влади у минулому, вона розмірковує про життєві цінності і приходить до висновку, що найголовніше – це самореалізація.

"Для жінки - це побудова міцної, надійної сім'ї, виховання дітей, наявність цінностей, які не змінюються, духовний розвиток, зміцнення своєї віри і духовне зростання. Ну, а взагалі, глобально - напевно, порятунок своєї душі і прагнення потрапити в Царство Боже. Влаштування всього свого земного життя для того, щоб бути з Богом", - зауважила Литовченко, яка останнім часом постійно згадує Бога.

На думку Влади, за життя варто розвиватися духовно і прагнути потрапити до Царства Божого

Нагадаємо, зовсім нещодавно Литовченко запевняла, що зараз для неї не важливий зовнішній вигляд, оскільки головним є духовний саморозвиток.

Фото "Tochka.net" і "Медіаняня"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів