Підопічний Мозгової: Я всі сили кинув на "Євробачення"

25 грудня 2013, 11:25

Співак Володимир Ткаченко, більше відомий як бойфренд та підопічний Альони Мозгової, вкотре провалився у спробі вибороти шанс поїхати на "Євробачення-2014".

Артист так старався, кинув усі сили на підготовку, навіть сам написав пісню українською мовою та відмовився від кількох корпоративів закордоном. Але перемога не знайшла його і цього року.

А ще за кілька днів до нацвідобру Володимир був налаштований рішуче і позитивно, про що і розповів під час он-лайн конференції "E-motion".

Ткаченко так захопився підготовкою до національного відбору на "Євробачення", що вже рік не був у батьків.


"Батьків я не бачив приблизно рік, звичайно ж, я не забуваю про них. У зв'язку з роботою і відстанями не завжди виходить відвідати їх", - зізнався співак.

Володимир вже рік не бачився з батьками, які начебто живуть у Дніпропетровську

Як відомо, 21-го грудня відбувся національний відбір на "Євробачення", у якому Володимир з піснею "Бути там, де ти" посів третє місце. За кілька днів до поразки Ткаченко розповідав, що не ставив собі за мету епатувати публіку. Може, і дарма.

"Ми не ставимо завдання епатувати і здивувати. Є чиста і справжня пісня - ми її заспіваємо. Я думаю, зачепити глядачів і слухачів можна тільки почуттям правди, нічого більше. Не потрібно вигадувати велосипед", - казав Володя.

Хоча співак погодився з тим, що "Євробачення" все ж таки має бути яскравим шоу.

"Але з року в рік ми бачимо, що не завжди шоу спрацьовує - іноді спрацьовує чуттєвість, іноді фрікові, іноді шоу. Тому для мене особисто математики "Євробачення" немає", - заявив Ткаченко.

Ткаченко поставиви на чуттєвість, але не вгадав

На думку виконавця, цього року у націвідборі брало участь багато хороших пісень.

"Скажу, що гідних пісень дуже багато. Хороша пісня у Полонського, красива пісня у Віки Петрик... довго перераховувати. Хороша пісня у Шурінса, є хороші пісні - кожна може претендувати на кращу пісню від країни цього року", - сказав Ткаченко, але не назвав пісню Марії Яремчук, яка врешті перемогла.

На пафосне запитання про те, як на нього вплинула слава, Ткаченко відповів:

"Не можу сказати , що вона якось конкретно вплинула на моє життя. Це просто невід'ємна частина моєї професії, яку я вибрав. Нічого конкретного сказати не можу, поки мене все влаштовує".

До речі, заради "Євробачення" підопічний Мозгової напружився та написав пісню українською мовою, з якою в нього, як виявилося, не дуже.

"Просто так склалося , що я народився в Дніпропетровську і з українською не дуже в ладах. Але я намагаюся спілкуватися і думати українською, іноді писати вірші - в цьому мені допомогла моя подруга. Так вийшла така гарна пісня "Бути там, де ти", - поділився Володимир.

Альоні Мозговій ніяк не вдається просунути свого підопічного на "Євробачення"

Певно, Ткаченко дуже хоче потрапити на євроконкурс, адже щороку його дивиться та іноді навіть прогнозує, хто виграє.

"Не у всі роки, але дуже часто збігається. Коли я почув Данію, я був упевнений, що вони опиняться в трійці. І у Злати була дуже красива пісня, я розумів, що у нас є реальні шанси на перемогу", - зауважив Володя.

Для самого Ткаченка поїхати на "Євробачення" означає "представити Україну, представити українську мову, представити свою музику".

Тепер Володя має шанс спробувати сили знову вже наступного року. А цього року він і так багато чим пожертвував.

"Скажу чесно, було заплановано багато, але від парочки важливих заходів за кордоном я відмовився, тому що всі сили кинуті на відбір", - зауважив співак.

Новий рік Ткаченко прагне відсвяткувати вдома з близькими.

Новий рік співак хоче відсвяткувати з родиною, але не уточнив, з якою саме - з батьками чи з Мозговою та її доньками

Також Володимир розповів про свої враження від попередніх нацвідборів.

"Скажу чесно: раніше я просто приходив на відбір, не розуміючи, для чого я туди йду, у мене не було мотивації. Всі йшли - і я йшов. Після цього я зрозумів, що треба йти з мотивацією і більше не приходив. Ось прийшов час, я відчув у собі сили і вирішив піти", - повідомив Ткаченко, якому і цього року мотивація не допомогла перемогти.

Нагадаємо, за результатами національного відбору на "Євробачення-2014" від України поїде 20-річна Марія Яремчук.

Фото "Tochka.net", "Teleprostir"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів