Саакашвілі назвав Межигір’я несмаком та розповів про заробіток у США

3 березня 2014, 16:27

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі – частий гість в Україні. Нещодавно він знову був у Києві та за час свого візиту встиг дати кілька інтерв’ю.

Так, у бесіді з Катериною Осадчею Саакашвілі поділився враженнями від Межигір’я, розповів, чим зараз заробляє та як і де живе.

Події, що зараз відбуваються в Україні, екс-президенту Грузії добре знайомі. Адже щось схоже він пережив і у себе на батьківщині. Резиденцію Саакашвілі, як і Межигір'я Януковича, теж відвідало багато людей. Його звинуватили у витрачанні понад 200 мільойнів доларів з державних коштів.

"Останні 3 дні мого президентства я відкрив палац, сам водив цих людей, водив для того, щоб потім їм не розповідали, що там щось розкішне", - сказав екс-президент.


Однак маєток Саакашвілі неможливо навіть порівняти з Межигір’ям Януковича чи будинком Пшонки.

"Тому я і водив людей. Що стосується моєї особистої резиденції, то це два гектари виноградників, будинок 80 метрів. І мені вистачає. Ті люди, які будують палаци – вони просто дурні, навіть коли б у мене з'явилися гроші, я б ніколи не побудував палац, бо це дуже по-дурному", - запевнив Саакашвілі.

Нещодавно Саакашвілі зустрічався зі звільненою Юлією Тимошенко у Києві

Сам екс-президент кілька разів був у резиденції Януковича, тож має про неї уявлення.

"Несмак. Це правда. Радянський стиль, "совок". І це хвороба на все життя. Але більше, ніж Межигір'я, мене вразив будинок Пшонки. Усе це золото, маленька церква у кожній кімнаті. Можливо, вони вважають, що цим можуть підкупити бога. Одного разу був у гостях у свого друга, прокинувся, подивився у вікно і був вражений тими особняками поруч з його будинком, які побудували собі держслужбовці, посадовці, члени уряду", - поділився Саакашвілі.

Саакашвілі назвав резиденції Януковича і Пшонки несмаком та "совком"

"Це хвороба поширена. І це головна проблема у вас", - додав він.

Однак у будинках опозиціонерів Саакашвілі не був.

"Але багато хто з них був у мене у гостях. Кличко був у мене вдома, на винограднику. Я дуже пишаюся тим, що він ніколи не п'є, але моє вино він пив, навіть коли був чинним чемпіоном. Я зміг його спокусити вином. Усі його друзі не повірили очам", - розповів Михайло Ніколозович.

Кличко гостював на винограднику Саакашвілі

Зараз родина Саакашвілі розділена навпіл. Дружина з молодшим сином залишилась у Грузії, а батько зі старшим сином поїхали до Америки.

"Ми розмовляємо скайпом щодня, дружина кілька разів прилітала", - розповів екс-президент.

Саакашвілі наразі мешкає у Нью-Йорку.

"Живу нормальним життям, їжджу на метро, літаю економ-класом. Заробляю набагато більше, ніж коли був президентом. Мені розумні люди порадили трохи відпочити, трішки підзаробити", - поділився Саакашвілі.

Заробляє екс-президент лекціями. За кожний виступ йому платять більше, ніж він заробляв за часи президентства.

"Президент отримував 5-6 тисяч доларів, в Америці за один виступ платять набагато більше", - зізнався Саакашвілі.

За одну лекцію екс-президент заробляє понад 10 тисяч доларів

Зараз екс-президент мешкає у небагатому районі Нью-Йорка - Брукліні.

"Там дешевше було, там у дяді квартира і я цим скористався", - повідомив Саакашвілі.

Але це не означає, що своє майбутнє родина екс-президента пов’язує з Америкою.

"Моя дружина залишилася у Грузії, молодший син вчиться у грузинській школі, а старший закінчив школу у Грузії і вчиться у коледжі. Серйозно вивчає фізику, хоче стати фізиком. Я фізику ненавиджу і не розумію. А ще не розумію, як він її розуміє!" - зазначив Саакашвілі.

І до України Михайло Ніколозович теж не збирається переїздити.

"Я не думаю, що мені потрібно їхати до Києва, я люблю тут бувати, ось зустрівся з американським другом, а він каже: я тебе не впізнаю, ти тут розквіт просто!" - зізнався Саакашвілі.

Саакашвілі у захваті від людей, які вийшла на Майдан

І наостанок екc-президент Грузії висловився з приводу Майдану.

"…Європейці з мужністю давно не асоціювались. А тут супер-європейці, дівчата та хлопці проявили нераціональну сміливість, таких європейців зараз немає", - сказав він.

Фото з Facebook Саакашвілі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів