Ротару шкодує, що не народила вдруге і пишається онуком-"англійцем"

13 березня 2014, 14:38

Співачка Софія Ротару не знайшла часу публічно прокоментувати події в Україні та висловити власну громадянську позицію. Зате вона дала розлоге інтерв’ю російському сайту, у якому розповіла про своїх онуків та їхні заняття.

Крім того, артистка зізналася, через що шкодує: через те, що народила лише одну дитину та що не вивчила іноземну мову.

Про це та інші Софія Михайлівна розповіла "7 Дней".

За словами Ротару, народити другу дитину їй завадила робота. І хоча батьки Софії готові були виховати двох онуків, вона все ж не наважилася на цей крок.


"Мама весь час просила мене народити ще: "Дочка, ти тільки народи і продовжуй працювати, а ми другу піднімемо". Ще вона казала: "Ти будеш дуже шкодувати про те, що у тебе всього одна дитина". І я дійсно шкодую. Тому, коли у Руслана і Свєти народився Толя, я через пару років вже почала їх діставати, щоб вони народили ще, і вони це зробили через сім років", - розповіла співачка.

Ротару виростила одного сина - Руслана Євдокименка і шкодує, що не народила другу дитину

"До речі, ми були впевнені, що вдруге народиться дівчинка. І з вибором імені все було зрозуміло: син з невісткою відразу думали назвати сина Толіком на честь дідусів, а дівчинку в мою честь. Звичайно, мені було дуже приємно. А щоб не було плутанини, мене вдома називають Соня-велика, а внучку - Соня-маленька. Хоча віднедавна Соня-маленька вища за Соню-велику", - поділилася Ротару.

Як відомо, онуки не кличуть Софію Михайлівну бабусею, а називають її просто Сонею.

"Я не боюся слова "бабуся", але так вийшло, що онуки називають мене по імені. Просто мій образ у них не асоціюється з цим словом. Пам'ятаю, Толя у першому класі прийшов зі школи і каже: "Мені ніхто не вірить, що ти моя бабуся". Я здивувалася: "Чому?" А він: "Хлопці кажуть, що бабусі такими молодими не бувають", - зазначила артистка.

Онуки звуть Ротару на ім'я, бо вона занадто молодо виглядає, аби звати її бабусею

Ротару не приховує, що балує своїх онуків, бо рідко їх бачить.

"А виховують їх батьки, і я абсолютно згодна з тим, як вони це роблять. Руслан і Світлана дуже багато приділяють їм уваги, стежать за тим, щоб вони добре вчилися, були привчені до порядку, до відповідальності, до почуття міри. Мої онуки знають слово "ні", і це дуже добре..." - зауважила співачка.

За словами Ротару, онучка Соня дуже схожа на бабусю. А онук Толя вразив бабусю, коли самостійно без підказок батьків скинув вагу.

"Сонечка і зовні, і характером схожа на мене, така спритна, "запальничка". А Толя скоріше пішов в Свєту - спокійний, врівноважений, наполегливий. Він всіх вразив, коли сам схуд. Чи то дівчатам захотів подобатися, чи то ще що, але факт: один час Толя був повненьким, а буквально за півроку його стало не впізнати… Нам всі казали: "Що ви зробили з дитиною?" А ми його не змушували. Ні, він сам захотів, сам сів на дієту", - розповіла Ротару.

Соня-маленька дуже схожа за характером на Соню-велику

Зараз онуки співачки не думають про кар’єру у шоу-бізнесі. За словами їхнього тата Руслана – штовхати на сцену дітей ніхто не збирається.

До речі, зіркова бабуся дуже пишається своїми онуками, які, за її словами, вільно спілкуються англійською.

"Софія навчається в міжнародній школі з викладанням англійською. Навіть вдома і фільми дивиться англійською, і книги читає. Ще вона займається хореографією, фортепіано, вокалом і кінним спортом. Ну а Анатолію - йому вже 19 років - належить ще три роки навчатися в університеті мистецтв у Лондоні. Онук теж музичний, пише музику, але в своєму, молодіжному, напрямку", - поділилася Ротару.

19-річний Толік навчається у Лондоні та пише музику. А ще, як відомо, він - діджей

Онук співачки Толік з 4-х років навчався у британській школі у Києві. І бабуся його іноді називає "англійцем".

"Коли онук чи внучка між собою говорять англійською, я їм заздрю. У наш час ми ж мови не намагалися вивчити. Думали: навіщо нам ці ворожі "мови" потрібні? Але, може, ще не пізно це виправити?" - запитала Ротару.

Ротару заздрить онукам, які вільно спілкуються англійською

Фото "7 Дней"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів