Меладзе про Джанабаєву: Я просто закохався до нестями

19 березня 2014, 12:18

Співак Валерій Меладзе вперше відверто розповів про своє розлучення з дружиною Іриною та про те, як закохався у співачку Альбіну Джанабаєву.

Також артист поділився подробицями своїх взаємин з дітьми від двох різних жінок.

Крім того, в інтерв’ю "7 Дней" Валерій подякував екс-дружині за витримку та підтвердив вагітність Джанабаєвої.

Валерій Меладзе офіційно розлучився лише на початку цього року, але розлад у його шлюбі тривав протягом 7 років.


На запитання про те, чому він не розлучився раніше, співак заявив, що для нього це було формальністю.

"По мені, так ця печатка нічого не значить. Стільки розмов було про цей ідіотський штамп, на який мені особисто наплювати! А суть в тому, що у нас з Іриною трапився розлад. Тут скінчилися стосунки, в іншому місці почалися", - заявив Валерій.

Меладзе зізнався, що кілька років у них з дружиною були жахливі стосунки, але розлучення для нього було лише формальністю

Меладзе також зауважив, що обидві його жінки важко переживали те, що відбувалося.

"Мені нелегко, а їм, бідним, легко? Ірині було шалено важко, і Альбіні теж. Це насправді так! Здавалося б, одна втратила, інша начебто придбала... Але важко довелося обом. Адже у нормальної людини не буває так, щоб в одному місці було погано, а в іншому ось прямо так щоб жити та радіти. Якою треба бути сволотою, щоб кайфувати і радіти, що у тебе все відмінно, в такій ситуації? Тож ці сім років були випробуванням і для тієї сім'ї, і для цієї", - зізнався Валерій.

На запитання про те, як до стосунків з Альбіною поставилися батьки, Меладзе сказав:

"Мої батьки дуже делікатні і справедливі люди. Вони з величезною повагою ставляться до Ірини як до матері своїх онуків і як до порядної людини. Батьки вдячні Ірині, і вони її дуже люблять. Але вони й Альбіну люблять. Я сподіваюся, це не ображає ні Ірину, ні Альбіну. Але ясна річ, що відносини батьків з Ірою змінилися. Вони тепер менше спілкуються, ніж раніше".

Батьки Меладзе добре ставляться до обох його жінок

Що ж до дочок, то їм теж було нелегко спостерігати розлад між батьками. Утім, Валерій вдячний за те, що екс-дружина ніколи не влаштовувала скандалів при дітях.

"Взагалі, я повинен Ірині сказати спасибі, що вона ніколи ніяких розбирань не влаштовувала при дітях. Адже у нас дійсно був дуже серйозний розлад. Але вона терпіла, я за це їй вдячний. Тож діти завжди розуміли, що я їх люблю і раніше. От кажуть : "пішов з сім'ї". Ну так, я пішов. Але все одно мої дочки назавжди залишаться моїми. Це не залежить від стосунків з жінкою. Та й Іра мені як і раніше рідна людина", - зазначив артист.

Стосунки Валерія з дочками не зіпсувалися після розлучення з їхньою мамою

Зараз Меладзе продовжує спілкуватися з дочками. Він бере їх з собою на відпочинок.

"Я люблю з доньками відпочивати. Беру їх, і ми кудись їдемо. Тільки я і вони! Ні мам, ні нянь. Це вчить їх організованості, зібраності. Вчить бути господинями, врешті-решт! Ну а в інший час - дня не буває, щоб середня, Софія , мені по кілька разів не подзвонила..." - розповів Валерій.

Однак зі своїм братиком Костею дівчата спілкуються нечасто.

"У всякому разі поки що… Я зазвичай у всьому поспішаю у своєму житті. Але є речі, в яких не можна поспішати. Треба робити все акуратно, делікатно і обережно. Жінки дуже часто підганяють чоловіків. Але в тому, щоб бути тактовним, і складається, можливо, прояв мудрості. Я думаю, що все налагодиться . Костя хороший хлопчик, мої доньки - хороші дівчатка, вони тільки багатшими стануть від того, що відчують себе близькими людьми", - зауважив співак.

Меладзе не примушує доньок спілкуватися з братом Костею, якого народила Альбіна Джанабаєва

На запитання про те, що його привабило в Альбіні, Меладзе відповів:

"Я ніколи про це не замислювався. Я просто закохався до нестями. Ми ж, чоловіки, коли закохуємося, зазвичай не замислюємося, чому це відбулося".

До речі, Валерій не спростував інформацію про вагітність Альбіни.

"Що поганого в тому, що жінка вагітна? Я нормальна людина, вона нормальна людина. Народиться ще одна нормальна людина", - заявив він.

Свіже фото Альбіни. Вже можна вгледіти вагітний животик

Що ж до подій в Україні, то Меладзе здатен пустити сльозу, коли дізнається про них.

"…Коли я, скажімо, дивлюся, що зараз відбувається на Україні, - важко втриматися від сліз. Я страшенно переживаю. Тому що люблю людей, які там живуть", - розповів співак.

Він також зауважив, що дуже переживає за брата Костянтина.

"І його сім'я, і ​​багато інших близьких людей. Я сподіваюся, що їм там нічого не загрожує. Але я знаю, Костя така людина, що він до самого кінця вперто вірить у людське, хороше, добре", - сказав Меладзе-молодший.

Валерій переживає за Костянтина, який, тим часом, переживає за зниклого оператора Пілунського

Фото "7 Дней", "Viva!" та з Instagram Джанабаєвої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів