Седокова: Мені так комфортно сьогодні, що розумію – оце щастя

11 квітня 2014, 14:34

Співачка Ганна Седокова не зробила кар’єру в Америці через те, що не може весь час приділяти роботі, адже виховує двох дочок. Також вона не хоче ходити на численні кастинги, бо вони здаються їй смішними.

А ще Аня наголошує, що саме зараз почувається дуже комфортно, живучи в Америці і збираючи повні зали в Росії та Україні.

Про це Седокова розповіла "Heat.ru".

За словами Ганни, кілька років тому одна книжка змінила її життя.


"Якщо треба сказати про мою улюблену книгу, то це Зеланд і його "Трансерфінг реальності". Це книга, яка дуже давно змінила моє життя. А взагалі, я читаю в один момент три-чотири книги", - сказала Седокова.

Аня зізналася, що колись її життя змінила книга

Крім того, співачка розповіла про книгу, яку вона написала.

"Книга у мене є, називається "Мистецтво спокушання". Не знаю, що багато років тому я могла там написати? Всі, хто читають її, дуже хвалять і навіть кілька весіль було після вивчення цієї книжки. Може, щось і напишу в майбутньому, але вже з розряду художньої літератури. Я не маю бажання роздавати якісь поради, мені повністю вистачає мого "Інстаграма", там підписані на мене ті, кому я цікава, а книга ... З часом подивимося", - поділилася Аня і додала, що не радить чоловікам читати свою книгу.

На запитання, чи є вона прикладом для своїх дочок, Седокова відповіла:

"Для своїх дітей - безумовно. Я думаю, вони в першу чергу самі вважають мене прикладом. Я не зовсім некорисна, іноді на мене можна подивитися і зрозуміти, як робити не потрібно".

Седокова вважає, що своїм прикладом показує, як робити НЕ потрібно

Нащодавно у соцмережі хтось з коментаторів назвав Седокову ТП (тупа пі*да). Однак Аня не засмутилася.

"Я читаю коментарі, які мені залишають в соціальних мережах. Для мене дуже важливе спілкування з людьми. Є такий термін, як ТП, і, як правило, людина, що вживає ці дві букви в коментарях, нічого сказати не може. Вона сама себе принижує, я навіть заходжу на сторінку людей, які це пишуть. Там, як правило, одні дурні фотографії, примітивне мислення", - зазначила Седокова.

"…Якщо на кожного такого витрачатися, то і мене не залишиться. У мене є величезна кількість своїх людей, яким я допомагаю одним - двома постами, допомагаю їм рухатися далі. Мене називають мама-кішка, я підштовхнула багатьох дівчат до змін у житті", - зауважила Ганна.

"Я з бандитського району Києва, з дуже складної сім'ї, зі складною історією. Мама виховала нас одна, і взагалі, багато складного було. І на сьогоднішній день я домоглася дуже багато чого завдяки своїй завзятості, небажанню здаватися. Тому я і є для багатьох прикладом", - наголосила Седокова.

Седокова без зайвої скромності назвала себе прикладом для багатьох

Як відомо, Аня вже кілька років живе у Лос-Анджелесі. За цей, за її словами, їй вдалося добре оволодіти англійською.

"Я вважаю, що досить добре знаю англійську, українську та російську. Зараз вивчаю іспанську, хорватську. У майбутньому думаю освоїти Portuguese (португальську)" - сказала Седокова.

Ганну неодноразово запитували, чому вона не побудувала кар’єру в Америці. Вона пояснює це тим, що хоче приділяти увагу своїм дітям, а не бігати по кастингах.

"А я приїжджаю до Америки і не відлипаю від цих маленьких чудо-гаджетів. Мені дзвонить агент і каже: "Пішли вип'ємо кави і побалакаємо про твою кар'єру". Я кажу: "Зараз, відвезу малу в школу, заберу це, те...", а потім думаю, що вже й не дуже хочеться йти на зустріч", - розповіла співачка.

Відсутність кар'єри у США Аня пояснює бажанням бути хорошою мамою

"Справа не в англійській, щоб домогтися там чогось, потрібна повна концентрація на поставленій меті. Треба зустрічатися з агентами, ходити на кастинги, чого я зі своїм багажем комплексів, добутих у дитинстві, робити не можу", - додала вона.

Седокова також зауважила, що вважає американські кастинги смішними.

"Я була на кастингу фільму "Однокласники - 2" з Адамом Сендлером. Пробувалася на роль дівчини - вчительки танців. Я зайшла і бачу 80 вчительок танців, і якщо потрібна блондинка, там сидять всі блондинки. Я ж кастинг свій останній проходила років у вісімнадцять, тому складно знову починати. Важко зрозуміти, чи потрібно мені це зараз, адже моє життя - це дівчатка", - згадала Аня.

Седокова каже, що в неї багато комплексів... Але по її Instagram це не помітно

"Я не готова зараз повністю зануритися до цієї круговерті, бути як білка в колесі, відмовлятися від того, щоб повалятися з коханим у ліжку, зайнятися коханням, приготувати смачненьке, погуляти з малими, поїхати в Діснейленд, і щоб під час цього за тобою не ганялися папараці. Мені настільки комфортно в сьогоднішній ситуації, що я розумію: ось це - щастя!" - резюмувала Аня.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів