Данилко: Я проти усіх революцій та нікому не вірю

7 травня 2014, 17:32

Творець Вєрки Сердючки Андрій Данилко заявив, що не підтримує революції як такі. Він вважає, що все це лише політична гра, тому не вірить жодній зі сторін.

Особливо Данилка обурює те, що через всю цю брехню гинуть люди.

Про своє ставлення до подій останніх місяців Андрій розповів газеті "Сегодня".

"Я проти всіх революцій, політики повинні це якось вирішувати. Особливо не розумію, коли люди гинуть. Але все це така гра і брехня. Я взагалі нікому не вірю. Кожен під себе вивертає, якісь ігри підкилимні влаштовує…" - заявив артист.


Данилко, як відомо, має квартиру у самом центрі міста, тому події Майдану бачив, можна сказати, з вікна.

"Звичайно, я все це бачив, це все жахливо. Але якихось особливих складнощів особисто у мене не виникало. Я розумію, що багато людей в це щиро вірять. Але я настільки відчуваю театр. Коли людина рве на собі все за Україну, а потім отримує в конверті гроші ... так само, як і за Росію", - поділився Андрій.

Данилко вважає революцію грою і брехнею

"Коли ще була "Помаранчева революція", мені це так все не подобалося. Нам пропонували брати участь у передвиборних концертах, але ми відмовилися. Зрозуміло, що все це оплачувалося, але тут не гроші грають роль. Я дивлюся - ну театр і все!" - обурився Данилко.

Андрій також не розуміє, навіщо люди розтрощили пам’ятники Леніну.

"Що ви боретеся з ними? Приберіть краще Хрещатик. Кому заважали ці пам'ятники? Це просто якісь хуліганські витівки. Ну ми при ньому жили! Будуйте інші, навіщо руйнуєте?" - сказав він.

На думку Данилка, цей період для багатьох став періодом випробувань.

"…Як поводяться люди, я ж бачу. У когось паніка. Коли багато хто робить якісь заяви і каже якісь образливі фрази про Януковича, у мене запитання: "А чого ви такі сміливі, коли його немає? Чому рот не відкривали раніше?" Не розумію всі ці вторгнення до будинку Пшонки. У мене відразу відчуття, що настала Жовтнева революція - й увійшли п'яні моряки", - зізнався артист.

Андрій вважає знищенням пам'ятників Леніну хуліганством

"А чому вони здивувалися? Ну, зрозуміло було, що у них багатство. Цікаво, як би ті, хто все це зараз показує, поводилися на їхньому місці? Такі всі грамотні, але ми ж не знаємо, що відбувається з мозком людини, коли у неї така влада. Це певна спокуса і випробування", - підкреслив Андрій.

"Хочеться в усьому цьому якогось здорового глузду, а не шоу. Шоу повинні робити артисти. Але я тут навіть не збираюся змагатися, тому що ми програємо", - зауважив він.

Цікаво, що Данилко останні роки не стежить за конкурсом "Євробачення", мовляв, він став дуже нудним.

"У мене зник інтерес до цього, і давно. Це вже таке нудна подія, яка конкурує зі снодійним. Навіть торік (я був у Москві, коли воно йшло) мене запросили на ефір, але я на нього ... запізнився і особливо про це не пошкодував. Треба вносити якісь нові барви. Ну, дуже вже все стало нудно. Навіть не знаю, хто там ще цього року бере участь", - сказав Андрій.

Данилко за "Євробаченням" не стежить, але нагороду від конкурсу забрав особисто

До речі, попри байдужість до конкурсу, Данилко все ж таки полетів до Копенгагена за нагородою, якою вшанували пісню Сердючки "Лаша тум бай".

Фото надані "MamaMusic" та з сайту "Eurovision.tv"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів