Єфросиніна: Нашим політикам варто навчитися домовлятися

8 травня 2014, 15:35

Телеведуча Маша Єфросиніна, яка є кримчанкою за походженням, зізналася, що дуже болісно пережила анексію півострова, а тепер з тривогою спостерігає за ситуацією на Сході країни.

Для себе Маша зрозуміла одне – українським політикам варто навчитися вести переговори, і може тоді вдасться уникнути розколу країни.

Про це телеведуча розповіла під час он-лайн конференції "Гламурчіка" наприкінці квітня.

З самого початку Майдану Маша Єфросиніна висловлювалася, не маючи змогу лишатися осторонь подій.


"Я відчайдушно билася, писала, виступала. Мій найпотужніший виплеск емоцій, слів і іншого був, коли до Криму були введені війська. Зараз я перебуваю в стані трохи відчаю і трохи розгубленості, але чомусь переконаності, що все має знайти свій позитивний результат. У мене болить серце з приводу Криму - я переживаю і не можу цього приховати", - нещодавно зізналася телеведуча.

Маша хоч і розгублена через події у країні, однак вірить у позитивний результат

"Це все дуже болісно для мене і моєї родини, не думаю, що це скоро мине", - додала вона.

Зараз Єфросиніна спостерігає за Сходом і вважає, що ситуація не настільки масштабна, наскільки її хочуть показати.

"Якщо Крим - це було тотальне бажання всіх кримчан таки від нас від'єднатися, і у них на це були причини. Я про це багато говорила. Я вважаю, що недбалість нинішнього уряду полягає в тому, що вони недостатньо уваги приділяють ситуації на Сході. Мені здається, ці заворушення, хвилювання і дивні настрої можна заспокоїти, піти на якісь переговори, можливо, на якісь реформи - принаймні, не так болісно і операційно, як це сталося з Кримом", - підкреслила телеведуча.

Телеведуча вважає, що Уряд приділяє недостатньо уваги Сходу

"Як показав Майдан, безсилля і сила людей - це один контекст переговорів. Мій заклик (і у випадку з Кримом, і зараз) до уряду - наші чиновники таки повинні вміти домовитися. Ось все, що у мене є відповісти. Я щиро за те, щоб нашій миролюбній, добрій, теплій країні все-таки повернути мир", - заявила Маша.

Єфросиніна, як відомо, наче вагітна другою дитиною. Нещодавно вона знялася у фотосесії для одного з модних глянців. На запитання, чому і досі вона не зробила світлин в оголеному вигляді Маша відповіла:

"У мене немає таких планів і думок, вони мене ніколи не відвідували. Я вважаю, що людям моєї сфери діяльності є набагато більше, що показати - розказати. Чомусь у мене є таке відчуття, що жінки вдаються до оголених фотосесій тоді, коли у них є дефіцит з інформацією навколо них. А мені, треба сказати чесно, цієї б інформації навколо поменше. Тому у мене точно немає ніякої необхідності показувати свої тілеса, відфотошоплені і намазані олією".

Єфросиніна не хоче показувати свої тілеса, змащені олією

Крім того, телеведуча поділилася власними секретами краси.

"Правил краси у мене кілька. Це здоровий сон (намагаюся щодня спати не менше 8 годин), здорова їжа (є певні заборони, які я ніколи не порушую, а є пустощі, які я собі іноді дозволяю, але вони не настільки згубні для здоров'я) і систематичні заняття спортом. Але найголовніше - це позитивні думки. Спробуйте тиждень не допускати негативу у своє життя - побачите, як ви помолодшає, гарантую", - зазначила Марія.

Фото "Гламурчіка" та з Instagram Єфросиніної

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів