Кума Тимошенко не хоче у політику й радіє, що стала свідком Майдану

20 травня 2014, 12:13

Наталія Юсупова, яку більше знають як куму Юлії Тимошенко, зізналася, що щаслива переживати революційні часи і бути свідком подій на Майдані.

І хоча вона не збирається іти у політику, громадська і благодійна діяльність їй не байдужі.

Під час он-лайн конференції на "Гламурчіку" Юсупова розповіла чим заробляє, як доглядає за собою та де купує собі взуття 35-го розміру.

Наталія Юсупова, яка не так давно була Ветвицькою, відомою себе не вважає, хоч і не виключає, що стала публічною особою після участі у телешоу.


А нещодавно Юсупова опинилася у рядах громадських активістів та активних коментаторів політичних подій у соцмережі.

Вона неодноразово ходила на Майдан, писала про нього та пишається, що стала свідком революції.

"…Що стосується активістки Майдану - це окрема історія в моєму житті. Я щаслива, що мені судилося стати свідком цих історичних подій, на жаль, кривавих. Я ніколи цього не забуду, і дуже пишаюся тим, що мене батьки виховали і виростили патріоткою своєї країни. І що я знайшла в собі сили, як і інші люди, брати участь у цих подіях, допомагала, чим могла - і завжди я буду брати участь і захищати свою країну, як можу", - не без пафосу заявила Наталія.

Юсупова горда бути свідком Майдану

На запитання, чи не збирається вона після всього поповнити ряди жінок-політиків, Юсупова зазначила:

"Мені дуже часто зараз ставлять це запитання, тому що я постійно коментую політичні події в нашій країні. Вважаю, що це правильно, тому що аполітичним бути на даний момент в нашій ситуації просто неможливо і неправильно. Але я не збираюся ставати політиком - вважаю, що у мене немає для цього таланту і відповідної освіти".

"Я абсолютно не розуміюся на економіці, крім стандартних речей і шаблонів. До цього потрібно йти довго і серйозно - це дуже відповідальна професія. Я могла б стати громадським діячем - в цьому я себе бачу", - додала Юсупова.

Також Наталія не вважає себе світською левицею, а на життя заробляє бізнесом.

"Я - абсолютно не світська левиця, тому що у мене є бізнес, є агентство нерухомості "Магнат" в Дніпропетровську. У мене є елітна нерухомість, яку я здаю в оренду. З цього всього я офіційно плачу податки. До того ж я блогер - я веду свій блог і іноді пишу статті в журналах. Я не журналіст, але якщо мене про це просять, я роблю із задоволенням. Для мене це якась нова діяльність", - поділилася Юсупова.

Юсупова тепер ще й блогер

Крім того, Наталія зауважила, що любить жити у достатку, але без надмірностей.

"…Я людина, яка хоче жити в достатку, а надлишок мені не потрібен. Мені потрібно, щоб я могла платити за навчання свого сина, могла оплачувати медобслуговування своїх батьків, відправляти їх двічі на рік на відпочинок. На себе я багато не тринькаю. Але я люблю подорожувати - з сім'єю мені треба рази три на рік кудись з'їздити. А благодійність обов'язково - я завжди віддаю певну суму на благодійні потреби", - розповіла кума Тимошенко.

Найціннішими речами у своїй квартирі Юсупова називає не колекцію суконь і хутра від "Valentino", а книги.

"У мене найбільша цінність у моєму будинку - це мої книги, у мене близько півтори тисячі книг, я розумію, що це не дуже багато. Вони й дорогі й дешеві, склеєні і зовсім старі, деякі в поганому стані. Просто ми в сім'ї книголюби, ми дуже любимо читати, мене до цього привчили батьки. Я дуже дорожу і пишаюся своєю бібліотекою - постійно купую книги і, звичайно ж, їх читаю. Я вважаю, що дорогі картини та антикваріат повинні знаходитися в музеях - і люди повинні на все це дивитися", - сказала жінка.

Наталія зараховує себе до книголюбів

На запитання, що вона робить, аби добре виглядати, Юсупова сказала:

"Насправді нічого особливого не роблю абсолютного. На жаль, мало часу собі приділяю. Приділяю час лише зачісці. До косметолога ходжу дуже рідко, єдине - ходжу в спортзал, користуюся кремами. Не робила ніяких пластичних операцій і інєкцій, що зараз прийнято робити для краси. Вважаю, що природність важливіше всього".

До речі, Наталія має дуже маленький розмір ноги – 35-й, тому взуття купує переважно закордоном.

"Взуття у мене велика кількість, але вона зібрана за дуже багато-багато років. Такий розмір складно знайти, а ще я люблю одноманітні класичні човники і шпильки… Переважно я купую взуття закордоном, тому що розмір дуже своєрідний і рідкісний - з китайцями в одному відділі, як правило", - розповіла Юсупова.

Кума Тимошенко має 35-й розмір ноги, тому взуття збирає роками

Наталія зізналася, що наразі не має коханого чоловіка, тому головним для неї є син Олександр.

"Зараз для мене головна мета - це мій син. Я дуже хочу, щоб він став тим, ким хоче стати, я намагаюся йому допомагати йому в цьому. Мені здається, для будь-яких батьків найбільший проект і найбільше щастя в житті - це їхні діти. Мені здається, як особистість я вже відбулася, і мама, і донька, і є у мене достаток в житті, і зможемо була. Тому зараз моя мета - це мій син", - зізналася колишня Ветвицька.

Фото "Гламурчіка" і з Facebook Юсупової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів