Юсупова закрила тему Тимошенко і розповіла, чому син вчиться у Британії

24 березня 2014, 15:11

Кума Юлії Тимошенко Наталія Юсупова не витримала постійних запитань про те, чому її син Олександр навчається у Британії, а не в Україні. На своїй сторінці у соцмережі жінка докладно описала процес навчання сина та пояснила, чому відправила його саме до Англії.

Крім того, в інтерв’ю "Світському життю" Юсупова заявила, що більше не казатиме про свої стосунки з Тимошенко, щоб це не виглядала як піар за рахунок Юлії Володимирівни.

Юсупова обурена, що їй закидають те, що вона не є патріоткою, бо її син навчається у Британії. Тому Наталія у Facebook докладно пояснила своє рішення відправити сина до Європи.

"Я хочу, щоб син отримав європейську освіту і повернувшись в Україну, працював як європейці. Наша система совкова, корумпована, бачите до чого довела країну. Два роки Олександр навчався в школі, 400 – 500 км від Лондона і пів години від Йорка, школа знаходилася в полі практично, в повній ізоляції, що дуже сприятливо для навчання, на екскурсії виїжджали у вихідні", - почала розповідь кума Тимошенко.


Наталія Ветвицька-Юсупова розповіла, чому син Сашко навчається далеко від батьківщини

Зараз Олександр навчається у Фолкстоні.

"…Це година їзди від Лондона, в коледжі, де навчаються лише 50 осіб. Він вибрав професію політика. Це дуже складний і непопулярний предмет в Англії, тому важко знайти навчальний заклад з вивченням цього предмета, ще він узяв для вивчення економіку та історію, це найскладніший курс, але він так захотів", - повідомила Юсупова.

"У нашій країні люди думають, що навчання в Англії - це санаторій у Межигір'ї. Ні, мої дорогі, це скоріше військове училище. У невеликій кімнаті 15-20 м живуть 2-3 людини, самі прибирають і перуть, няньок немає... Вчаться з 8.30 до 16.30, потім уроки з 20.00 - 22.00, але реально Саша вчиться до ночі, на вихідні екскурсії. Він уже був у Британському парламенті, у найбільшому банку, на конференціях і зустрічах з політиками, там серйозні програми для підлітків", - зауважила Наталія.

Хрещеник Тимошенко обрав найскладнішу, за словами його матері, спеціальність - політику

Юсупова також розповіла, що за алкоголь, наркотики або бійку хлопців жорстко карають.

"Мій син в 17 років самостійний і дуже дорослий з уже європейським менталітетом. Звичайно, складно… Каже: "Якщо хочеш чогось значного досягти, треба вчитися по 18 годин на добу". Ще рік, і потім хоче вступити до топового університету, закінчивши його, може стати одним з перших професійних політиків в Україні", - похвалилася жіночка.

"Звичайно, легше з мамою під крильцем, але ми вибрали складний шлях. Я впевнена, складності та випробування роблять чоловіка сильним і впевненим у собі! Хочу додати, що мій син є одним з кращих учнів, його хвалять, чим я дуже пишаюся", - додала Юсупова, колишня Ветвицька.

Наталія пишається своїм самостійним сином

До речі, у розмові з Катериною Осадчею Наталія заявила, що не бачилася з Юлією Тимошенко після її звільнення та не воліє про це говорити взагалі.

"Я все ж таки не співачка, не акторка, не політик, мені цей піар не потрібен. Тому тема "Тимошенко" для мене раз і назавжди закрита", - заявила світська левиця.

Як відомо, Юсупова неодноразово брала участь у мирних протестах, гуляла Майданом, спілкувалася з мітингувальниками.

"Я живу у ста метрах від Майдану. Мені казали: "Ну як ти можеш там жити?" Але я не просто можу там жити! Це було чудово, доки не почали розстрілювати людей. Я була щаслива від того, що я у серці подій. Але оці події криваві… це взагалі… Я не спала вночі, і зараз я мало сплю і мені це сниться", - поділилася кума Тимошенко.

Юсуповій сняться криваві події на Майдані

Утім, свого сина вона нізащо би не відпустила на Майдан. А чоловіків, які все ж зважилися стати учасниками кривавих подій, вона звеличує. Їхніх матерів Наталя назвала "божественними".

"Я - боягузка, свого сина я би закрила і не випустила з дому. Бо це найдорожче, що у мене є. Багато хто запитує: "От за що вони пішли?" Знаєте, мені хочеться вдарити цих людей. Вони пішли, тому що вони пішли за свою батьківщину!", - зізналася Юсупова.

Нагадаємо, торік син Юсупової розповідав, що хоче стати президентом України.

Фото з Facebook і стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів