Екс-голова КМДА Бондаренко: За зарплатню депутата можу купити дві хати

Середа, 25 червня 2014, 16:51

Тепер уже колишній глава КМДА Володимир Бондаренко розповів, що можна купити за зарплатню депутата, та чому він шість років не їздив у відпустку.

Екс-керманич столиці зізнався, що власний етнографічний музей під Києвом він побудував на чесні гроші, але в цьому йому допоміг ще й олігарх Костянтин Жеваго.

Про те, звідки у нього взялися мільйони на музей та розкішний заміський будинок, Бондаренко повідав Катерині Осадчій в "Світському житті".

На запитання, скільки ж коштувало йому побудувати власний етнографічний приватний музей, депутат дав відповідь:

"Шість років життя, жодної відпустки, жодної копійки ні на що, окрім як на цей музей. Поліська хата в середньому коштує 12 тисяч гривень. За зарплатню депутата, якщо нікуди її не витрачати, я можу купити одразу дві хати".

Бондаренко пожалівся, що вже шість років не їздить у відпустку

"Але у мене велика сім'я, я маю доньок, зятів, мені допомагали. Це не я один", - поспішив додати Бондаренко.

Та точної цифри колишній очільник КМДА так і не зміг назвати.

"Я колись підбивав підсумки. Колись це коштувало 3, потів 4 мільйони гривень, ще коли за долар давали дві гривні", - спробував нібито відповісти, а водночас і ні, депутат.

На закид, що колись він таки говорив, що витратив на музей 9 мільйонів гривень, Бондаренко взагалі почав виправдовуватися:

"Я хочу сказати, що їх не вкрав, у мене був колись бізнес, я з ним розстався. Колись я був акціонером в олійній промисловості України".

Екс-глава КМДА не охоче розповідав про фінасування свого етнографічного музею

Він також спробував пояснити, як, ставши у 90-х роках чиновником, який насправді офіційно не заробляв купи грошей, він зміг назбирати таку суму.

"Депутатська зарплатня при 12 тисячах за хату – це багато. Ще раз підкреслюю, що я нікуди в далекі країни не їздив, перебував тут, в мене є люди, які мені допомагали. Я навіть можу назвати їхні прізвища. Костянтин Жеваго, наприклад", - "здав" Володимир Бондаренко свого інвестора-олігарха.

Щоправда, колишній глава київського адміністрації не вважає, що його фінансував один з десяти найбагатших людей України, яким нині є Жеваго.

"Він був далеко не такий багатий. Коли ми познайомилися, він був депутатом. З Костянтином в мене і зараз теплі стосунки, деякі мої культурологічні проекти він підтримує", - зауважив депутат.

Бондаренко каже, що за свою зарплатню може купити дві хати

Бондаренко запевняє, що не витрачає ані копійки на утримання усього музейного комплексу, будинку, хати, зоопарку. Мовляв, це все утримує себе саме.

"Там є об'єкти, які дійсно потребують фінансування, про які ви згадали. Але є сьогодні працююча церква, яка на самофінансуванні, відпочинковий комплекс приносить прибутки, щоправда, в літній час. Українська кухня хороша, сувеніри, це все приносить прибуток без вливань з боку", - додав він.

Нагадаємо, Бондаренко славиться своєю любов'ю до розкішних будинків. Так, неподалік від Києва у депутата буцімто є нічогенька дача.

Фото "Світського життя" та з Facebook Бондаренка


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів