Єгорова: Хочу, аби мій онук був американцем

27 червня 2014, 14:17

Телеведуча і актриса Сніжана Єгорова, яка вперше стала бабусею, розповіла подробиці появи малюка на світ.

Багатодітна матуся також пояснила, чому її онук народився за кордоном і чому вона хоче, щоб він був американцем.

В інтерв'ю "ТСН" Сніжана похвалилась, що її донька Стася народжувала там, де й колись сама співачка Бейонсе.

"Все пройшло просто чудово. У доньки був хороший лікар, з яким була попередня домовленість. Вона народжувала на Манхеттені, в одному з найкрутіших госпіталів, де народжувала свого часу Бейонсе", - заявила акторка.


Сніжана розповіла подробиці пологів доньки Стасі

Далі вона зауважила, що "в Америці вже давно жінки народжують під епідуральною анестезією, яка полегшує цей процес". Хоча, насправді, й в Україні також користуються таким видом знеболення.

Та доньці Єгорової, схоже, сподобалося народжувати без болю.

"Звичайно, перейми не знеболюють, Стася все це відчула. Але друга фаза, коли дитина мала з'явитися на світ, вона сказала, що це просто якийсь дім відпочинку", - розповіла досить інтимні подробиці артистка.

Сніжана не приховує, що її онук народився в Америці не просто так.

"Взагалі-то Стася поїхала туди не через те, що я сумніваюся в українських лікарях. Тому що у мене є мій лікар, у якого я народжувала чотирьох своїх дітей, і в якому я аніскільки не сумніваюся, він кращий. Вона туди поїхала, тому що я хочу, аби мій онук був американцем", - заявила вона.

Старша донька актриси з чоловіком навмисне народжували у США

"Причина – та ситуація, яка зараз розвивається в нашій країні і яку я передбачала ще набагато раніше. Я просто поки не бачу світла у кінці тунелю. Ці процеси можуть тривати нескінченно довго. Я вже можу сказати, що, на жаль, жити в Україні дітям, молодим сім'ям некомфортно. Це я можу сказати як експерт в цій області", - пояснила Єгорова.

Акторка впевнена, що Україна "не орієнтована на сімейні цінності, на материнство".

"Я хочу своєму онуку подарувати такий шанс, щоб коли він став дорослим, він міг обрати, де йому жити і де отримувати освіту", - додала вона.

За словами Сніжани, її донька Стася з чоловіком та сином все ж таки незабаром приїдуть до України.

"Вони мешкатимуть тут. Мої діти хочуть жити в Україні, так само як і я. Просто коли в тебе є щасливий квиток, ти можеш його покласти під подушку і дочекатися, коли розігруватиметься твій тираж", - зауважила артистка.

Єгорова вважає, що у її онука тепер є щасливий квиток

Єгорова розповіла, що її народження онука Евана тривало досить довго - приблизно дві доби. Хоча самі пологи відбулися швидко - протягом двох годин.

Що ж до параметрів малюка, то телеведуча відзначила: "Зріст вони чомусь не міряють. А вага відома – 3 кілограми 735 грам. Він достатньо величенький".

Розповіла Єгорова й про те, на кого схожий новонароджений.

"У всіх різні думки. Мені він схожий на Стасю, от такою, якою вона була, коли народилася. І дуже схожий на мого Ваню. Просто Стася з Ванею схожі між собою, моя найстарша донька та наймолодший син", - сказала вона.

А досить незвичне для українців ім'я Еван Сніжана пояснила так:

"Так Стася захотіла. Вона спочатку думала, що в неї буде донька, і вона хотіла назвати її Євою. А коли стало відомо, що буде син, вона вирішила, що Еван це не менш прекрасно. Насправді, це один з варіантів імені Іван. Тому ми вирішили, що в нашій родині Іванів багато не буває".

Сніжана каже6 що обожнює немовлят

За словами Єгорової, її діти досить позитивно сприйняли новину про народження племінника.

"У нас просто одна подія співпала з іншою важливою подією. Учора зі Штатів прилетіла Саша. Ми її рік не бачили. Тому ми вже всі разом чекали народження малюка. Ми дуже щасливі. Приміром, Ваня сказав "нарешті" і "начхати". Не знаю, що він мав на увазі. Можливо, нарешті всі розслабилися і начхати, що тепер я не наймолодший. Можливо, якось так", - жартома сказала акторка.

"Від того, що людина переходить до нового статусу, це нічого в її житті не змінює. Я бачила цю прекрасну дитину і розумію, що я хочу до неї торкнутися, взяти на руки. Я обожнюю дітей, немовлят. Коли я їх бачу, вони мені вже потрібні. Я б усіх дітей собі забрала. Я щаслива", - настонок прокоментувала свої відчуття новоспечена бабуся.

Нагадаємо, 25-го червня старша донька Сніжани Єгорової від першого чоловіка Семена Горова Стася стала мамою.

Фото "ТСН", "Дусі" та "Viva"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів