Седокова: Я вийшла з оборонної пози та скинула обладунки

25 липня 2014, 17:34

Співачка Ганна Седокова вперше розповіла про свої стосунки з хореографом Сергієм Гуманюком, які вона тривалий час приховувала від загалу.

Артистка запевняє, що не руйнувала шлюб Сергія, бо на момент їхнього знайомства чоловік вже був один, хоча й не розлучений.

А ще в інтерв’ю "Комсомольской правде" Аня зізналася, що не потребує для щастя великих грошей, приватних літаків і нарешті може видихнути і "зняти обладунки".

За словами співачки, вони з Сергієм не хотіли афішувати свої стосунки.


"Ми зустрічаємося не місяць і навіть не два і не три. Ми дуже довго все приховували - десь півроку. Я вже думала розповісти про все, але я не хотіла, щоб це сприймали як піар чи як помсту моєму колишньому чоловікові. А Серьожі ще менше цього хотілося", - зауважила Аня.

"Просто треба знати його, він абсолютно інша людина - поза тусовок і шоу-бізнесу. Він дуже добрий, позитивний, хороший. Він приголомшливий хореограф, один з найкращих в Україні танцюристів. Та й у світі взагалі", - розхвалила свого бойфренда Седокова.

Седокова запевняє, що не хотіла піаритися на своїх нових стосунках

Співачка ще раз підкреслила, що не хотіла розголошувати свій роман.

"Але я вже не могла читати коментарі в своїх соцмережах: "Седокова співає про страждання і нещасне кохання, тому що сумує за колишнім". На той момент я вже переступила минулі стосунки і була закохана. Серьожа, дивлячись на все це, просто взяв і написав у своєму Instagram про мене: "Ти моя любов, моя муза". Це було дуже красиво!" - розповіла Ганна.

Як відомо, Седокову одразу ж почали звинувачувати в тому, що вона розбила сім’ю Сергія, який був одружений з моделлю Танею Рубан. Однак Аня все це заперечує .

"Я завжди була противницею того, щоб влізати в чужі стосунки. Якщо до мене підходив чоловік, пропонував познайомитися і при цьому я бачила обручку на його пальці, відразу переходила на інший бік. Це взагалі не моя історія", - запевнила артистка.

Ганна каже, що ніколи не зв'язувалася з невільними чоловіками

"Але у Сергія була складна ситуація. Я не маю права про неї розповідати. Я лише знаю, що мій чоловік жив один в той час, коли ми познайомилися, і його серце, як і моє, було "в бинтах". Так тривало не два і не три дні, а дуже тривалий період", - додала вона.

Незважаючи на те, що Ані і Сергію було неприємно після таких звинувачень у пресі, вони вирішили нічого не відповідати.

"Ми подивилися один на одного і вирішили: "Давай почекаємо, а люди самі розберуться". Нам не хочеться кричати про любов, давати інтерв'ю, говорити про те, які чудові наші почуття, тому що у нас все тільки починається. Ми лише побудували якийсь фундамент. І далі буде видно, що з цього вийде. Поки взагалі нічого не загадую…" - поділилася Седокова.

Аня також зазначила, що дуже змінилася завдяки цим стосункам.

"Якщо я люблю чоловіка, то так чи інакше він впливає на мене. Я підлаштовуюся, стаю такою, якою він хоче мене бачити. Це позначається і зовні, і внутрішньо. Змінився мій стиль і моя поведінка в цілому. Багато людей, які зараз працюють зі мною на телепроекті "Хочу до Меладзе", підходять і кажуть: "Ти дуже сильно змінилася! Ти знову схожа на ту Аню, яку ми знали до" ВІА Гри ", багато років тому". Для мене це комплімент", - розповіла співачка.

"Я дійсно поруч з Сергієм стала іншою. Я трохи заспокоїлася, розслабилася, видихнула. Мені більше не треба боротися за місце під сонцем. При цьому у мене все добре в роботі: з'явилися концерти, знімаються кліпи. Мені не потрібно більше битися. Я вийшла з оборонної пози, скинула всі свої обладунки", - зізналася Ганна.

Аня радіє змінам під впливом стосунків з Сергієм

Седокова, яка живе на три країни, запевняє, що гроші для неї не мають значення.

"…Мій коханий чоловік не заробляє шалених грошей. Ми живемо в маленькій квартирці на краю світу - і абсолютно щасливі, більшого мені й не треба. Я точно знаю, що щастя не залежить від премій, польотів на приватних літаках і дорогих машин. Щастя в тому, щоб вночі тебе міцно обіймала людина, яку ти шалено любиш. Щоб твої дітки були здорові і в світі не було війни. А все інше - справа наживна", - сказала Аня.

Фото з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів