Одеська Барбі показала чоловіка та заявила, що він в неї єдиний

14 серпня 2014, 14:09

Одеська Барбі Валерія Лук’янова не сумнівається в тому, що виглядає як людина, у якої в особистому житті все просто чудово. Дівчина-лялька, як відомо, має чоловіка, і він для неї єдиний.

Саме так Валерія сказала в інтерв’ю російському сайту "Super.ru".

Мабуть не дуже добре знайомі з історією Валерії росіяни спершу запитали дівчину, чому вона вирішила змінити зовнішність. Барбі заявила, що взагалі-то вона ніколи і не хотіла бути схожою на Барбі.

"Образу Барбі у мене в принципі ніколи і не було, я просто раніше любила жіночні наряди. Однак, звідтоді, як мене почали ображати, засуджувати і називати лялькою, я перестала так одягатися, тому що мені було неприємно. Зараз у мене більш неформальний готичний стиль", - сказала одеситка.


От приблизно так виглядає "неформальний готичний стиль" на думку Барбі з Одеси...

Останнім часом Ваалерія дуже багато займається спортом, набагато більше, ніж коли ще не була так званою Барбі.

"Зараз я більш детально дізналася, як потрібно займатися, збільшила навантаження. У мене з'явилися певні цілі, я стала багато часу приділяти спорту. Щодня займаюся по три-чотири години, а раніше тільки три рази на тиждень - і результат зараз зовсім інший", - зауважила білявка.

На сторінках Барбі у соцмережах купа світлин зі спортзалу, у якому дівчина проводить щонайменше по три години щодня

На запитання, чи правда, що вона зробила велику кількість пластичних операцій, Валерія відрізала:

"Звичайно, неправда! Це все чутки! У моїх соціальних мережах я багато разів викладала дитячі фотографії з п'яти років. Ніяких кардинальних змін там немає. Єдине, що я зробила - це груди, і я не приховую цього. Все, що мені приписують, - це заздрість".

Це фото з архіву Валерія виклала на доказ того, що раніше вона була майже такою самою
А про штучні цицьки Барбі казала вже не раз

Також Барбі упевнена, що усі образи на її адресу – це результат нудної офісної роботи користувачів мережі.

"Переважно, образи відбуваються в Інтернеті, тому що люди там озлоблені і, як правило, не працюють над собою. Сидять у себе в офісах, робота нудна, зайнятися нічим - залазять в Інтернет, знаходять собі якусь жертву і цілий день витрачають на неї свою енергію", - поділилася міркуваннями одеситка.

Отсаннім часом з'являється все більше так званих людей-ляльок, навіть серед чоловіків. Однак Валерія не схвалює таку тенденцію і не радить бути схожою на неї.

"Не бути ні на кого схожим. Знайти себе і свою внутрішню харизму, свою суть і обов'язково її розвивати. Люди, які прагнуть бути на когось схожими, все одно не стануть краще за об'єкт наслідування. Вони завжди будуть на других ролях - це принизливо. Раджу розвивати свою індивідуальність, щоб вона надихала інших", - заявила Лук'янова.

Валерія радить шукати власну індивідуальність та харизму, однак навколо неї стає все більше людей, схожих на ляльок

Що ж до особистого життя, то про нього Барбі з Одеси зазвичай не каже. Але цього разу білявка запевнила – вона має чоловіка, і він для неї єдиний.

"Судячи з моєї зовнішності, і так все зрозуміло, що в моєму житті все прекрасно, але у мене завжди був, є і буде тільки один чоловік - мій чоловік, і в мене з ним все просто прекрасно!" - наголосила Валерія.

Це, судячи зі всього, і є той єдиний чоловік, з яким Валерія перебуває у шлюбі. Він білорус і звати його Дмитро

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів