Лобода: Я занадто довго живу, щоб на когось рівнятися

15 серпня 2014, 13:54

Співачка Світлана Лобода зізналася, що завжди з вдячністю ставить до конструктивної критики, але зовсім не реагує на гавкіт користувачів мережі, яким нема чим зайнятися.

Артистка не уявляє свого життя без Інтернету, усе більше тяжіє до непопулярної музики та не бачить сенсу на когось рівнятися.

А ще в ексклюзивному інтерв’ю ТаблоID Лобода розповіла про свій відпочинок у Європі, про ставлення до геїв та українських колег.

Як відомо, нещодавно закінчився всеукраїнський тур Світлани Лободи. Співачка зізналася, що спочатку не усі підтримували гастролі у такий складний для країни період.


"Ми почали свій тур у самий розпал подій і на Майдані, і в країні в цілому. Настрої вловлювалися буквально звідусіль, вони витали в повітрі. І чесно кажучи, не всі підтримували мене в бажанні поїхати по країні, бо вважали це в першу чергу небезпечним. Та й багато, вголос, звичайно, не вимовляли, але не були впевнені в тому, що в такий складний, неспокійний час, я зможу зібрати зали. Але я була впевнена, що чиню правильно", - зазначила артистка.

Свєта без сумнівів поїхала в тур країною, яка потерпає від політичної кризи

"Це моя країна, і мені нема чого боятися. Я живу і співаю для свого глядача. І мої шанувальники не підвели мене… Я бачила як їм складно всидіти на місці, скільки емоцій в очах, і я дозволяла вставати і танцювати. Бо наші люди - вони заслуговують на радість, щастя і я намагалася віддати їм все що могла", - сказала Свєта.

Лобода упевнена, що люди заслужили на радість від її концертів

Лободу, як і багатьох інших артистів, у пресі часто порівнюють із західними зірками. Однак Світлана каже, що нікого не наслідує.

"Мені здається, я вже занадто довго живу щоб рівнятися на когось. Так, мені безумовно подобається багато чого з того, що роблять західні колеги, але, як правило - чим далі, тим більше я тяжію до "непопулярної" музики", - заявила співачка.

Світлані також подобаються колективи, які створюють автентичні твори, котрі навіть складно віднести до певного жанру.

"Наприклад я дуже люблю музику Tomas Azier, Asaf Avidan, Chet Faker ... Це музиканти, а не випадкові люди, які раптом опинилися на сцені, а ніхто цього і не помітив", - поділилася зірка.

Лобода наголосила, що не рівняється на західних зірок

А от жодних емоцій в Лободи не викликають групи-одноденки з хітом на літо.

"…Або ті, хто вважають, що на сцені дозволено бути всім, хто вміє тримати мікрофон в руці", - уточнила співачка.

На запитання про стосунки з українськими колегами та ставлення до конкуренції, особливо зі співачкою Тіною Кароль, Лобода заявила:

"Я ставлюся з повагою до всіх колег на українській сцені. Мені цікаво спостерігати, як кожен з нас проходить свій нелегкий шлях, і безумовно я завжди в курсі музичних подій в житті наших артистів".

"Я ніколи не озираюся на успіхи чи невдачі своїх колег. Я чітко дотримуюся поставленої перед собою мети, і у мене просто немає часу займатися аналізом помилок або успіхів тих чи інших людей. Але мені було б дуже приємно, якби в нашій країні з кожним днем тільки посилювалася конкуренція між артистами, тому що це означало б, що всі роблять якісний матеріал і рівень нашої музичної культури зростає", - наголосила Лобода.

Свєта каже, що радіє конкуренції у вітчизняному шоубізі, бо це показник росту

Що ж до спілкування з колегами, то Світлані приємно поговорити з Потапом та його дружиною Іриною. Також співачка має багато спільних друзів з Ані Лорак.

"…Щиро люблю Сніжану Єгорову, Анатолія Анатоліча, велику повагу викликає Іра Білик", - сказала Лобода.

Світлана, як і більша частина сучасних людей, важко уявляє собі життя без Інтернету.

"Для артиста, та й взагалі для будь-якої людини - це найпотужніший ресурс для отримання оперативної, різноманітної інформації. В Інтернеті складно стати зомбі, бо в тебе завжди є вибір, є варіанти. Ну і популяризація власної діяльності сьогодні в основному здійснюється за допомогою соцмереж і спеціальних ресурсів", - поділилася міркуваннями співачка.

Лобода визнає, що Інтернет - це потужний засіб для самореклами зокрема

Щодо неприємних коментарів на свою адресу, то Лобода давно навчилася на них не реагувати.

"…Якщо говорити про той гомін і гавкіт, які часто лунають з боку тих, кому нема чим зайнятися, то повірте, за 10 років творчого життя я навчилася абсолютно не реагувати", - запевнила Свєта.

"До конструктивної критики я завжди ставлюся з вдячністю. Це можливість подивитися на себе з боку, проаналізувати певні речі. У нас в колективі взагалі всі за чесність. У мене є Нателла, яка завжди скаже правду. З музикантами ми завжди влаштовуємо розбір польотів після концертів і на репетиціях. Я завжди вислуховую думку шанувальників щодо нових пісень", - додала артистка.

Не секрет, що Свєта - з тих людей, які толерантно ставляться до людей будь-якої орієнтації та раси.

"Як можна ставитися до людей нетрадиційної орієнтації у 21-му столітті? Мені здається, після перемоги Кончіти Вурст на "Євробаченні", треба сказати - цілком заслуженої перемоги, світ остаточно дав зрозуміти, що будь-які не толерантні прояви, будуть засуджуватися світовим співтовариством. Я ставлюся добре до всіх хороших людей, абсолютно неважливо якої вони раси, віросповідання чи сексуальної орієнтації", - підкреслила співачка.

Артистка толерантно ставиться як до геїв, так і до людей інших рас

Запитання про те, як вона розслабляється, виявилося досить непростим для Лободи.

"…Бо розслаблятися вдається вкрай рідко! Але якщо раптом випадає щасливий шанс, то ми збираємося з подругами, за хорошою вечерею обговорюємо всі події в житті кожної з нас, іноді слухаємо платівки з улюбленою музикою або біжимо в кіно на який-небудь арт-хаус в "Жовтень" і на моторошно незручних кріслах дивимося дивне європейське кіно", - розповіла Світлана.

А от відпочивати співачці майже не доводиться.

"Зараз не час. Вперше за рік відпочивала з дитиною на морі близько двох місяців тому, я старалася вимкнути голову і ні про що не думати. Було добре, я почувалася по-справжньому щасливою. Але тривало це недовго, бо кожні 4 дні доводилося відлітати і працювати", - поділилася Лобода.

Відпочинок для співачки - рідкість

Утім, нещодавно Світлані все ж вдалося присвятити кілька днів собі. Вона відвідала Європу, де записувала пісню.

"Прогулялася по улюблених місцях, а в день народження моєї рідної сестрички Ксенії, 13-го серпня, провела день в Парижі. Це була її мрія і ми її реалізували", - сказала співачка.

Світлана здійснила мрію молодшої сестри - повезла її в Париж на день народження

Через 20 років Лобода бачить себе так само на сцені, бо це, каже, її життя.

"Сподіваюся до того часу я зможу більше подорожувати, і приділяти час не тільки роботі, а й собі. Я хочу здійснити кругосвітню подорож, я хочу показати своїй дочці цей неосяжний світ, я так багато всього хочу ще зробити ... Головне, були б сили і здоров'я", - зізналася Loboda.

Фото з особистого архіву Лободи


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів