"Самітниця" Фаріон щовечора "вкладає казку у вушко" коханому

22 вересня 2014, 16:31

Депутатка від "Свободи" Ірина Фаріон у свої 50 років має романтичні стосунки, хоч і на відстані.

Жіночка, яка полюбляє яскраві візерунки та блондинисті кучері, щовечора розповідає по телефону казочки своєму новому бойфренду, з яким бачиться вкрай рідко.

Крім того, Фаріон розповіла і показала, яким чином зберігає талію стрункою.

Програмі "Світське життя" "орлиця" відкрила двері до свого "гніздечка" зі стінами бананового та лососевого кольорів.


Спеціально для знімальної групи пані Ірина причепурилася, вдяглася у пастельних тонах та люб’язно показала невеличку "хатку" у Львові.

Фаріон начебто має лише одну нерухомість - квартиру у Львові

Стіни у квартирі Фаріон виявилися досить яскравими.

"В мене тоді була така фаза дуже яскравих і насичених кольорів. Пам'ятаю, коли я робила ремонт у великій кімнаті, то прийшла до майстрів і кажу: "Хлопці, дивіться, то є банан, а то є апельсин. Ото прошу дві стіни зробити мені банановими, а дві стіни апельсиновими", - згадала депутатка.

По квартирі Фаріон одразу ж видно, що жіночка не байдужа до квіточок та декору

"Приходжу додому і бачу - дві стіни бананові, а дві інші - взагалі дивного кольору. Ви ж його бачили, він не має визначення. Лососевий якийсь. Кажу: "Ви дальтоніки?" Я чула, що чоловіки - дальтоніки, але ж я вам показувала помаранчу, в чому справа? А вони мені: "Там треба змінювати якийсь складник у фарбі". Я кажу: "Нехай вже це так буде!" – розповіла Ірина.

Кімнати у квартирі депутатки завалені книжками
Яскрава жінка має бути яскрава у всьому

Як відомо, в Києві Фаріон зупиняється у готелі. На запитання, чи відкладає вона гроші на нове житло чи, може, збирається кредит взяти у держави, депутатка категорично заявила:

"Ні, от оце вже ніколи! Я абсолютно не довіряю нашим банкам, нашій кредитній фінансовій системі. Я перебуваю в антагонізмі з чужими грішми. Я радше піду до своїх колег, друзів, родичів і позичу в них гроші. Я у когось ліпше позичу, але не в держави. З нею я не хочу мати жодних стосунків. Я не довіряю її фінансовій системі, абсолютно не довіряю!".

Фрагмент житла головної захисниці української мови у Раді

Почесне місце у житлі та житті Фаріон, як виявилося, посідає хулахуп. Саме завдяки ньому жіночка має струнку талію.

"Це все почалося не тому, що я переживала, що з талією відбуваються складні процеси. Напевно, в кожної другої людини остеохондроз, треба рятуватися. Я почала з того. Отримала фантастичні результати", - зізналася Ірина.

Тепер вона може крутити хулахуп 20-30 хвилин і читати одночасно.

Фаріон показала, як бореться із зайвими сантиметрами на талії

"А колись я брала кілька кіл, крутила на руці, на шиї, уявіть собі, крутила. І брала ще залізні кільця. Це з дитинства. Крім того, в дитинстві я дуже любила грати в бадмінтон і ходити на ковзанах…" - поділилася білявка.

50-річна Фаріон запевняє, що не ходить до косметологів та не робить жодних ін’єкцій краси.

"Товаришка моя одного разу затягнула мене до косметолога, але це перетворилося в те, що косметолог наді мною ставила цілу купу політичних запитань. Я розуміла, що вмираю під руками цього косметолога. Тому що мала єдине бажання, щоб до мене ніхто нічого не говорив. Я зрозуміла: хоч куди я зараз приходжу – завжди викликаю політичну реакцію, тому я не йду", - поскаржилася депутатка.

Пані Фаріон не ходить до косметологів

Про своє особисте життя пані Ірина не дуже розповідає. Каже лише, що з новим бойфрендом в неї стосунки на відстані, бо вона "самітниця" за своїм характером.

Утім, романтика у цих стосунках все ж таки присутня.

"Дуже часто ми перебуваємо у різних містах, в різних часових поясах. Тому найкращий зв'язок - це телефон. І його прохання на ніч: "Розкажи мені казку!" – розповіла депутатка.

Тож за словами Фаріон, вона щовечора "експромтом вкладає у вушко" казку своєму бойфренду.

"Орлиця" щовечора "вкладає у вушко казку" своєму таємничому коханцю

Нагадаємо, востаннє про свого коханого Фаріон розповідала у липні минулого року. Тоді це був, вочевидь, інший чоловік

Стоп-кадри з відео "Світського життя" та фото з Facebook Фаріон

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів