Руслана розповіла, як Майдан завадив завагітніти, та назвала Обаму сексі

13 жовтня 2014, 11:52

Співачка Руслана зізналася, що у той період, коли розпочався Майдан, вони з чоловіком збиралися взяти паузу та нарешті завести дитину. Утім, революційні події завадили артистці стати мамою.

Руслана також зауважила, що після закінчення війни вона зникне з поля зору надовго та повністю присвятить себе родині, яку вже багато років мріє поповнити первістком.

Також в інтерв’ю Катерині Осадчій у програмі "Світське життя" співачка і активістка розповіла про зустріч з Мішель Обамою та про те, чому ходить до мольфарів.

Як відомо, ще у березні Руслана отримала нагороду з рук самої Мішель Обами. Співачка поділилася враженнями від спілкування з першою леді США.


"Вона дійсно сексі, вона цього не приховує. Я не знаю, коли в нас буде така ментальність... Якщо б в нас так вдягалася жінка-політик, не знаю, що у нас вже робилося б в соцмережах і Інтернеті, він би просто вибухнув", - сказала зірка.

Руслана назвала Мішель Обаму сексуальною

"В розмові з нею я не зайняла позицію жебрачки: "От нам потрібно! Давайте!" Хоча я могла використати цю нагоду. Ні. В розмові з нею я розповіла, які сильні жінки в Україні, настільки сильні, що в багатьох ситуаціях Майдан, я вважаю витримав, хай чоловіки не ображаються, завдяки жінкам. Вона слухала мене з великим очима, її це вразило, бо я навіть не давала їй можливості переключитися на іншого учасника, тримала її: "Слухай, слухай все про нас!" – поділилася Руслана.

Через події у країні, які тривають вже майже рік, Руслана не виступає, бо всю себе присвятила громадській діяльності. Каже, що вони з чоловіком весь цей час живуть на кошти, які заощадили раніше.

"Ми так з Сашею подумали, на скільки місяців нас вистачить, а там щось будемо думати. Десь півроку ще можна не паритись. Як то кажуть, я –"законченный оптимист", все одно дивлюся оптимістично на ситуацію, попри всі залякування, прогнози. Кажуть: "Та подивіться тверезо!" Дивлюсь! І все одно роблю те, що роблю", - зазначила співачка.

Руслана живе на заощадження та низває себе "законченным оптимистом"

На запитання про те, як вона ставиться до нових облич, що йдуть у Парламент, артистка сказала:

"Це правильно, що замість одного дракона буде один свіжий чоловік чи дівчина. Вони будуть нормальним мозком оцінювати всі події. Наскільки вони професійні… так чи інакше зайдуть чисті люди. Не судіть їх зараз по рівню професійності. Це все одно люди принципові і моральні порівняно з тими людьми, які були перед цим у попередньому скликанні".

До того ж, Руслана не приховує, що їй також пропонували місце у списку.

"Навіть коли були президентські вибори, мене смикали постійно, щоб я була кандидатом в президенти. Я кажу: "Люди, дайте спокій!", - розповіла вона.

Руслані пропонували піти в політику знову, але вона відмовилася

Також Руслана прокоментувала чутки про те, що вона користується послугами мольфара й ворожок.

"Я не скажу, до кого я їжджу, не можна цього робити, це дуже конфіденційні речі. Так, це жінка – єдине, що я можу сказати. Я їй повністю довіряю. Приходити до такої людини - майже як на сповідь. Ця людина з вами в першу чергу психологічно працює", - зізналася артистка.

"Це виключно було пов'язано зі здоров'ям. В мене було пару таких моментів, я б публічно не хотіла говорити, як я рихтую своє здоров'я, це моя проблема. Але було пару моментів, коли в дуже важкому фізичному стані доводилося виходити на сцену. Я розуміла, що не витримаю цих концертів, тобто, я зверталася завжди в дуже критичних випадках", - додала вона.

Мольфарка допомагає Руслані "рихтувати" здоров'я

Однак найактуальнішою темою у житті Руслани та її чоловіка Олександра Ксенофонтова залишається питання батьківства. Виявляється, початок Майдану завадив подружжю взяти паузу, аби завести дитину.

"В той момент, коли ми з Сашею хотіли взяти собі таку паузу, як раз стався Майдан. Можна сказати, що не пощастило, тому що як раз був відведений для цього час. Я брала таку конкретну паузу, хотіла зробити до 10-річчя перемоги на "Євробаченні" "Дикі танці - 2" і як раз після цього... Я максималіст, якщо за щось берусь - повністю цьому віддаюсь. Потім ви про мене дуже надовго забудете, тому що я віддамся сім'ї", - поділилася планами зірка.

"Моя філософія така, що я зроблю так, як мої батьки. Я їм дуже завдячую тим, що й досі відчуваю: весь сенс їхнього життя - це я", - зауважила вона.

Руслана мріє взяти паузу, аби повністю присвятити себе материнству

І наостанок Руслана висловила свою думку з приводу того, що Україна відмовилася брати участь у конкурсі "Євробаченн-2015".

"Для будь-якої країни це питання престижу, промоції, презентації власної культури. Як країна цим розпоряджається - справа самої країни… Думаю, ми правильно зробили, що відмовилися, я згідна з цим рішенням. По-перше, не на часі, по-друге - потрібні кошти. По-третє, можливо, і варто було поїхати з серйозною баладою, якщо це було те "Євробачення", в якому колись брала участь я", - заявила переможниця "Євробачення-2004".

Фото з Facebook Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів