Руслана очманіла і більше не говоритиме про вагітність?

23 квітня 2012, 13:04

Співачка Руслана Лижичко нарешті зрозуміла, що, аби завагітніти, їй треба не ляси точити, а щось інше робити.

Це спливло у її інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

Свого чоловіка і продюсера Олександра Ксенофонтова Руслана називає своєю половинкою.

"Ми з Сашком - дві половинки. Коли такі половинки зустрічаються, вони зливаються в одне ціле. Я себе не уявляю без Саші", - зізналася переможниця пісенного "Євробачення-2004".


От тільки у свої 38 років співачка, що якось грозилася стати матір‘ю-героїнею, поки так і не народила. Тепер навіть кількість потенційних малюків Лижичко обговорювати не хоче.

Руслана не уявляє себе без чоловіка Сашка

"Чим менше я буду про це говорити, тим більше у мене буде дітей", - просікла нарешті співачка, яка за роботою та спілкуванням зі ЗМІ і часу то, напевне, на особисте не має.

За словами зірки, для того, аби завагітніти, їй треба було б відмовитися від фізичних навантажень.

"Потрібен же спокій для цього, треба відмовитися від фізнавантажень. Відбабахаємо нинішній проект і займемося особистим життям. Ми цей проект з Сашею готували 3 роки, кинути його не можемо", - пояснила Руслана, маючи на увазі своє нове шоу.

Лижичко: "Чим менше я буду про це (дітей) говорити, тим більше у мене буде дітей"

Між тим, колишня депутатка Верховної Ради стверджує, що для материнства із її здоров‘ям усе гаразд.

"У мене все добре зі здоров'ям. Я не вважаю, що фізичні перевантаження - це добре, але інакше не виходить. Останній рік я активно загартовуюся. Мій рецепт гарного самопочуття - встаєте, мінімум хвилину умивайтеся крижаною водою. Потім зробіть собі масаж, як хочете. Потім обітріться льодом - в ідеалі на вулиці, щоб вітер тебе обдув. Я це називаю ковдрою свіжості", - повторила вона свій рецепт бадьорості.

"Плавайте, де тільки можете. Багато гуляйте, ходіть і бігайте, хоча б 30-35 хвилин на день. І якщо ви будете робити йогу, у вас взагалі не буде проблем зі здоров'ям! Кидайте алкоголь, куриво - харчуйтеся правильно, намагайтеся самі собі готувати їжу. Останній рік я сама собі готую. Єдине, чоловік каже, що я трохи перекачана, але в мене така генетика!" - запевняє Лижичко, яка й собі не так давно розслаблялася алкоголем.

Руслана: "...Чоловік каже, що я трохи перекачана, але в мене така генетика!"

Тим часом, якщо вірити Руслані, Ксенофонтов її ледь не благає покинути активні фізичні навантаження.

"...Мій чоловік мене на колінах просить, щоб я поспала і відпочила. Саша не прихильник моїх вихорів, він дуже хоче сімейного затишку, він більш родинний, ніж я. Я ж намагаюся в міру сил цей затишок створювати - прибираю, готую. Навіть якщо немає сил підняти руки, як мінімум відварю гречку", - божиться Руслана.

Наостанок співачка зізналася, що трохи грає у футбол.

"Ви побачите ролик, в якому я забиваю гол, причому так точно, що я сама очманіла. Трохи граю, володію м'ячем. Я дуже люблю футбол, нереальна фанатка. Підтримувала нашу національну збірну на чемпіонаті світу 2006 року, в Німеччині було 9 концертів. У Берліні ми з Віталіком Кличком сиділи на трибуні і підтримували наших футболістів. Я багато виступала в світі перед футбольними матчами", - розповіла вона.

Руслана якось очманіла сама від себе

Окрім того, у Руслани, за її словами є навіть форма вболівальника. А ще, як стверджує співачка, вона вже "виклалася на Євро-2012": Руслана запропонувала замість "Оле-оле" Ріккі Мартіна співати "Ого-Ого".

Фото прес-служби Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів