Приходько: Мене лякають снайпером, але зброю поки не купуватиму

1 грудня 2014, 15:55

Співачка Настя Приходько зізналася, що через активну громадянську позицію їй надходять погрози. Однак вона не боїться, що її вб’ють та купляти зброю для захисту поки не збирається.

Зараз Приходько щаслива у шлюбі з таким собі Олександром, займається дочкою і власною кар’єрою.

Про те, як зав’язався її роман з нинішнім супутником Настя розповіла журналу "Viva!" та знялася у фотосесії разом з дочкою Наною.

Як відомо, з самого початку Майдану Приходько активно сварить усіх артистів, хто підтримує політику Путіна та їздить виступати до Росії. Це, звісно ж, багато кому не подобається, тож співачка отримує погрози.


"Мені погрожують, що замовлять снайпера, який відстрелить мені голову. Але я не боюся - на все воля Божа. Я не думаю, що мені судилося загинути від рук ідіота. Сподіваюся, що помру в теплому ліжку, коли мені буде 85 років", - заявила сама Настя.

Настя не боїться погроз і спокійно собі знімається у глянцевих фотосетах з донькою Наною

Власної зброї артистка не має.

"І поки не збираюся її купувати, у мене є розум - це теж серйозна зброя. Я публічна людина, до моїх слів прислухаються. Поки я "гашу" всіх на рівні висловлювань, але я ще багато чого знаю. На місці Кобзона утрималася б озвучувати свої нездорові фантазії - називати мене повією, вуличної дівкою, яка співає для олігархів в лазні "Катюшу". Але "ватники" йому вірять. Що ж, кожен воює, як може…" - зазначила Приходько.

Приходько назвала розум своєю головною зброєю

Що ж до особистого життя, то, схоже, Настя нарешті щаслива. Зі своїм нинішнім коханим співачка познайомилася 20 років тому.

"Він був найкрасивішим хлопцем у школі. Я тоді не була зірвиголовою, носила красиві черевички і шапочки, така собі "порядна дама", якій подобалися тільки хулігани і казанови. Була на три класи молодша за нього, і, звичайно, не справляла на Сашу ніякого враження. Коли я зрозуміла, що йому подобаються блондинки, мої мрії зазнали краху", - розповіла співачка.

Настя не дозволяє колишньому бачити дочку

Коли Настя запросила Сашу на своє 18-річчя, він толком не розумів, до кого йде. Заради нього вона навіть стала білявкою, бо йому подобалися світленькі дівчата.

"…Він взагалі не сприймав мене всерйоз. І щоб підкорити його, я зважилася пофарбуватися в блондинку і обстригти волосся. Після цієї зустрічі ми не бачилися дев'ять років. Він боявся мене, тому що я була закохана в нього, писала йому ночами любовні нісенітниці. Саша тричі змінював номер телефону через мої нічних зізнання. Але Сашкові друзі кожного разу "здавали" мені його новий номер", - зізналася Приходько.

Колись заради коханого Настя позбулася волосся та пофарбувалася у блондинку

Цікаво, що і після розлучення з Нуріком Кухілавою Настя знову сама зателефонувала Олександру.

"Мені хтось із Сашиних колишніх однокласників черговий раз дав його новий номер телефону. А я сиділа в Москві, у мене була ностальгія, відчувала себе дуже самотньо - нікого поруч немає, я тільки розійшлася з Нуріком. Думаю, напишу йому есемес. Написала: "Привіт! Як справи? Давно не бачилися. Турбує Анастасія Приходько ". І сиджу, чекаю, годину чекаю - ні відповіді, ні привіту. Ах так! І понеслося... Потім, правда, все-таки відповів", - розповіла Настя.

Анастасія зізналася, що сама добивалася чоловіка

"Ще через пару днів я була в дорозі, дуже захотіла почути Сашин голос, набрала його номер і буквально повернулася назад у свої вісімнадцять. Недовго думаючи, скомандувала водієві: "Їдемо до Києва!" Приїхала, пішла на побачення до Саші ... і все! Відтоді ми разом, я все-таки домоглася свого першого кохання!" - сказала співачка.

Нана захоплюється малюванням та балетом

Нагадаємо, у вересні минулого року Приходько показала себе в РАГСі з Олександром. Парочка була у спортивних костюмах.

Фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів