Приходько: Боярський - дармоїд режиму, а Бондарчук – москаль

27 серпня 2014, 14:02

Співачка Настя Приходько перетворилася на таку собі речницю революції у соцмережах. Ледь не щотижня артистка постить власний аналіз того, що відбувається між Росією та Україною, критикує російських культурних діячів і росіян взагалі.

І ось у блозі Насті з’явилася чергова порція думок стосовно російських акторів. Співачка порівняла їхні громадянські позиції з найвідомішими ролями у кіно.

Понад усе дісталося Михайлу Боярському, Нікіті Міхалкову та Федору Бондарчуку.

"Як багато відкриває нам ця "Неоголошена війна". Ну от хоча б: 1. Актор Дмитро Дюжев зіграв в серіалі "Бригада" бандита-мажора Космоса, а в житті благородної душі людина, що принесла вибачення Україні за дії своєї країни", - почала "розбір польотів" Настя.


Дюжева Приходько розхвалила, а от Безрукова - навпаки

"Михайло Боярський навпаки. Зіграв благородного Д'Артаньяна, а в житті виявився банальним дармоїдом режиму. Про це дуже точно написав Валентин Йосипович Гафт: "Ну что ж ты, Миша, так орешь, давно ограбленный еврей, ты Д'артаньяна не тревожь, он дворянин - а ты плебей". Точніше не скажеш. Спасибі, Валентин Йосипович!" - написала Приходько.

Також Настя насварила актора і режисер Федора Бондарчука.

"Федір Бондарчук зіграв в "9-й роті" героїчного прапорщика "хохла", а на ділі "москаль" - "москалем". Незважаючи на свого батька, великого українського режисера Сергія Бондарчука. Ну що ж, природа часто відпочиває на дітях", - заявила артистка.

Бондарчука Настя обізвада москалем, певно, вкладаючи у це слово найгірший зміст

Актрису Лію Ахеджакову Настя назвала сильною жінкою.

"Лія Ахеджакова, яка у більшості глядачів асоціюється з тендітною модницею Вірою зі "Службового роману", в житті виявилася дуже сильною Жінкою, яка не зраджує свої переконання. Спасибі, що Ви є, Ліє Меджидівно!" - наголосила Приходько.

Звісно ж не обійшлося і без Нікіти Міхалкова.

"Нікіта Міхалков, який зіграв у фільмі "12" російського офіцера честі, в житті повністю відповідає іншому своєму персонажу - підлому, цинічно-знеціненому Паратову з "Жорстокого романсу", - лаконічно написала Настя.

Міхалков так само розчарував Приходько

"Ну і ще одне: в серіалі "Майстер і Маргарита" Бортка, Олег Басілашвілі зіграв Воланда, а Сергій Безруков - Ісуса Христа. Коментувати тут нема що. Басілашвілі завжди Басілашвілі, а Безруков - завжди Саша Білий", - зауважила співачка.

І наостанок Настя додала:

"На жаль, більшість людей часто асоціює актора з його персонажем. Часто від цього з'являється відчуття, що тебе надурили. Спасибі, що залишилося кому вірити! Давайте дивитися глибше!".

Приходько дуже переймається всім, що кажуть про Україну росіяни

Фото зі сторінки "Бригады" у ВКонтакте, з сайту "Рускино", з Instagram Приходько

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів