Кароль мріє виростити з сина добру людину та паламаря

29 грудня 2014, 12:01

Співачка Тіна Кароль напередодні Нового року розповіла про те, як виховує сина. Зіркова матуся зізналась, що змалечку привчає 6-річного Веніаміна нести відповідальність за свої вчинки та мріє, аби він скоріше став паламарем.

Про спортивне та релігійне виховання сина Тіна розповіла в інтерв'ю "Теленеделе".

За словами Кароль, її син вже знає, що подарунки треба заслужити.

"Переважно дарую те, що він попросить. Хоча бувають і маленькі сюрпризи. Але Веня знає: всі подарунки треба заслужити - добре поводитися, не вживати поганих слів. Він розуміє, що несе відповідальність за свої вчинки. А ще - що є дітки, яким взагалі нічим грати. Тому з часом ми іграшки збираємо і відносимо до дитсадка або в дитячий будинок", - зауважила артистка.


6-річний Веня вже знає, що подарунки треба заслужити

Тіна наголошує, що Веніаміна цікавлять не самі лише іграшки. У своєму ще досить юному віці хлопець розвивається різнобічно:

"Грає в шахи і навіть нещодавно отримав свій перший кубок "Срібного коня" - друге місце у турнірі в своєму садку. Ходить на тхеквондо, грає на фортепіано, плаває. На зиму, правда, басейн скасували - кому потрібні хворі вуха? Займається підготовкою до школи, англійською та французькою мовами - навіть грає у французькому театрі. Скоро у нього спектакль, і я в очікуванні дива. А по вихідних у нього недільна школа при церкві".

На думку Тіни, релігійне виховання дуже необхідне.

"Не хочу, щоб хтось подумав, що я збожеволіла на релігії. Справа в іншому. Діти, які відвідують церковну школу, набагато добріші, ніж ті, хто довго сидить за комп'ютером. Вони смиренніші і мають більше наснаги, знають правила - це можна, а цього не можна. Знаходять відповіді на важливі питання, включаючи і питання, який став важливим у нашій сім'ї: куди йдуть душі, де наш тато. Їм прищеплюють повагу до батьків, любов до оточуючих", - пояснила співачка.

Кароль водить сина до недільної школи при церкві

"Веня знає святих, знає, чим вони прославилися. І приклади для наслідування у нього існують в іншій площині - не той, у кого є iPad, а хто є духовною, відкритою людиною. По неділях ми разом ходимо на ранкову службу, і це дуже зміцнює сім'ю", - додала Кароль.

Артистка навмисне знайшла у Києві церкву - Іллінську, де служба починається не о 7 ранку, а о 10, щоб дитині було простіше вставати.

"Стою разом з усіма в храмі, а Веня - у вівтарі. Дуже хочу, щоб він скоріше став паламарем", - зауважила вона.

Тіна впевнена, що у дітей має бути чіткий режим.

"Вважаю, що у дітей, які встають о 8 ранку або о 7.30, а лягають в 10 вечора, здоровіше психіка. І потім, ніщо так не організовує людини, як режим. Я сама така: мені потрібно, щоб все було чітко і зрозуміло. Інакше не змогла б витримувати таких навантажень", - пояснила вона.

Тіна мріє, аби Веніамін став паламарем

Кароль не приховує, що має помічників у вихованні сина.

"Дорогоцінна няня Вені, яка вже і моя няня (сміється). Уявляєте, заради мене вона навчилася робити яйця пашот! Обожнюю їх на сніданок - відчуваю себе як в мішленівському ресторані. Вона працює в парі зі своєю донькою - змінюються, як їм зручно", - розповіла співачка.

Також у будинку Тіни живе сімейна пара філіппінців, яка допомагає по господарству.

"Загалом, як далекі родичі (посміхається). Я не випадково взяла іноземців. До них були випадки, коли з дому витікала інформація. Але головна причина - і мені, і Вені потрібно вдосконалювати англійську, і вони наші цілодобові педагоги. До речі, ми обидва відразу ж підтягнули мову. Тепер я знаю, як англійською буде "пил", "ганчірка", "бруд", а не тільки "сонце" і назви тварин", - зауважила Тіна.

Співачка має кількох помічників: няню та пару філіпінців, які допомогають по господарству

Наостанок Кароль поділилася планами на новорічну ніч та святкові канікули:

"У новорічну ніч буду розбивати келих в Одесі, де виступаю зі Студією "Квартал 95". Веня буде зі мною. А потім, якщо все складеться, полетимо з ним на батьківщину Діда Мороза - в Лапландію".

Фото "Теленеделя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів