Камалія показала британцям дочок та розповіла про 10 будинків по всьому світу

20 лютого 2015, 17:05

Співачка Камалія знову потрапила на шпальти британської преси як "супербагата дружина олігарха".

Видання "The Daily Mail" оприлюднило величезний матеріал з фотографіями Камалії, її чоловіка Захура та їхніх дочок Арабелли та Мірабелли. Причому у заголовку великими літерами зазначено: ексклюзив.

За великим рахунком, все те, що розповідають британцям про нашу співвітчизницю, в Україні давно відомо, за виключенням деяких подробиць. Так, наприклад, британцям Камалія розповіла, що дочки не дають таткові Захуру поспати зранку.

За словами білявки, Арабелла та Мірабелла прокидаються о 7 та одразу будять батька, тим самим даючи матусі можливість ще повалятися у ліжку.


Цікаво, чим Камалія заслужила таку честь - вкотре з'явитися на сторінках одного з найвідоміших таблоідів Британії

Звісно, не забула співачка згадати і про те, що цілих 11 років лікувалася, аби нарешті народити дітей. Як уточнила Камалія, саме лікування у США їй допомогло пізнати щастя материнства.

Співачка розповіла, що бере дочок з собою в басейн, де вони плавають під наглядом тренера. А після цього Камалія іде займатися вокалом або танцями. З доньками ж у цей час може побути або няня, або мати співачки, яку в Україні добре знають як Інну Петрівну Шмаренкову.

До цього Камалія і Захур не показували личка свої дівчаток. Але британцям показали, принаймні в профіль

Також у статті згадується про численний зоопарк Камалії, про який вже неодноразово писалося. А от про свої 10 будинків у різних країнах заможне подружжя начебто не казало.

Так, Захур з Камалією мають житло у Пакистані, в Одесі, Києві, Дубаї, Москві, Лондоні, Іспанії та на Кайманових островах. Зараз пара шукає будинок у престижному Беверлі Хіллз в Америці.

Не змогла Камалія оминути і тему війни на Донбасі. Білявка зауважила, що хоча у Києві зараз безпечно, вона не може не переживати через людей, які страждають від бойових дій на Сході країни. Раніше, до речі, повідомлялося, що через війну Захур втратив частину бізнесу, що базувався у Донецьку.

Камалія сама вирядилася в українському стилі та й дочок вбрала у віночки й вишиті суконьки

Також Камалія підкреслила, що незважаючи на протистояння Росії з Україною, вона не ображається на простих росіян. І якщо з'явиться шанс взяти участь у шоу на кшталт "Знайомтеся, росіяни", вона з радістю це зробить.

Цікаво, що раніше "The Daily Mail" назвало Камалію з чоловіком найбільш вульгарними учасниками реаліті-шоу про багатих росіян, які живуть у Британії.

Скріншоти з сайту "The Daily Mail"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів