Приходько на гастролях в Америці: Співати для окупантів - не для мене

12 березня 2015, 17:39

Співачка Анстасія Приходько на гастролях в Америці заявила, що не сумнівається у настанні миру в Україні. Саме з таким меседжем Настя виступає перед американською публікою, зокрема, українською діаспорою.

Крім того, артистка підкреслила, що співати окупантам не буде, повідомляє "Голос Америки".

Як відомо, Настя зараз перебуває у США з благодійними концертами. Коментуючи свою відмову виступати у Росії, вона заявила: "Співати для окупантів - не для мене".

Приходько в Америці вихваляється патріотизмом

Гастролі Приходько триватимуть до 21-го березня. Настя дасть концерти у десяти містах США. Усі зібрані кошти підуть на допомогу бійцям із зони АТО.


"Ми всі робимо одну добру справу. Ми збираємо гроші для бійців, які постраждали в зоні АТО і які зараз потребують допомоги, і допомагаємо сім’ям, які залишилися без даху над головою. Я знаю тільки одне, що зараз найголовніший меседж, це - разом ми сила. Ми не повинні жодної секунди сумніватися у тому, що буде мир", - наголосила Приходько.

Приходько не сумнівається в тому, що мир в Україні таки настане

"Я тут не ллю сльози, не кажу там "Боже!", а навпаки - я збираюся з силами, я віддаю все, що в мене є. Може трошки з агресією, але щоб завести людей на такий потужний лад, щоб вони далі хотіли йти", - додала Анастасія.

За словами співорганізатора концерту Ніни Борисової, Приходько виявилася невибагливою у своїх побутових побажаннях.

"…Технічний райдер нормальний такий. Нічого складного. Ми питали про побутовий, нам сказали що їй потрібні тільки свіжі овочі, свіжі фрукти, багато води... Нам навіть не дали райдер, як у зірок буває, що є у зірок якісь забаганки. Нічого такого. Все дуже демократично", - розповіла Борисова.

Організаторів здивував скромний райдер Приходько

Нагадаємо, ще у грудні минулого року Настя відмовилася від усіх російських нагород.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів