Онопка розповіла про хворого батька на Донбасі та про зйомку для росіянки

24 березня 2015, 13:39

Топ-модель з Сєверодонецька Сніжана Онопка зізналася, що на Донбасі в неї залишився хворий на рак батько.

Сама вона посварилася з багатьма земляками через різні погляди на те, що відбувається у країні, але, незважаючи ні на що, наголосила – громадянство не змінить.

Про це Сніжана говорила з Катериною Осадчею у програмі "Світське життя".

Виявляється, у Сєверодонецьку досі живе батько Онопки. До того ж, хворий на рак. Йому зробили пересадку печінки.


Утім, забирати тата до себе Сніжана не планує.

Онопка поговорила з Осадчею про Донбас та хворого батька

"Так сталося, що в нас достатньо складні стосунки з татом. Я, звичайно, всіляко допомагаю, чим можу, але, напевно, це буде неправильно по відношенню до моєї мами, якщо б я так вчинила. Я думала про це, це правда, але це було б неправильно", - загадково пояснила Онопка.

Батько моделі каже, що поки там все спокійно, і пігулки він отримує вчасно.

"Ліки ми купуємо тут і передаємо, в Сєверодонецьку нормально", - зазначила Сніжана.

Онопка з чоловіком Миколою Щуром допомагає своєму батькові

Із земляками в Онопки зараз дещо напружені стосунки.

"Напевно, я з половиною вже посварилася, тому що кожен має свою позицію. Насправді, мені здається, що всі хочуть миру. Що люди так втомилися, вони просто хочуть їсти, не хвилюватися за своїх дітей і просто жити в мирі. Тому вони готові бігти куди завгодно: в Росію, в Україну... мені здається, їм вже все одно", - поділилася модель.

На запитання, чи відчувала вона у дитинстві антиукраїнські настрої, Онопка сказала:

"Хто якою мовою хотів – той такою і говорив, але у більшості це була російська мова, не буду приховувати. Я вчилася як в російській, так і в українській школі, потім - знову в російській школі. Якось мені не щастило зі школами. Тому я добре знаю і російську, і українську мови. Якщо чесно, я взагалі про це ніколи не думала".

У фотоблозі Сніжани є й такі мімімішні фото з чоловіком

У грудні Сніжана знялася у рекламі російського бренду. Тоді її крок дуже критикували у пресі. Однак сама модель не бачить нічого поганого в цьому.

"Я все ж таки людина більш творча. Наталя Якімчік (автор бренду) - моя близька подруга, тому я не збираюся розділяти людей на російських і неросійських. Я маю свою роботу, знялася для обкладинки російського журналу, я цього не приховую. Знімав дуже відомий фотограф, який знімав Лінду Євангелісту, Кейт Мосс, Наомі Кемпбелл, це моя робота. Не я ж почала цю війну, правда? Не я ж у цьому винна?" - заявила модель.

Сніжана не вважає, що вчинила непатріотично, знявшись у рекламі російської марки

Попри усі трагічні події в Україні, змінювати громадянство Онопка не збирається.

"Я українка, я тут народилася, це моя батьківщина. Я не хочу змінювати громадянство, я хочу жити в Україні, хочу, щоб Україна була єдиною", - наголосила Сніжана.

До слова, Онопка останнім часом стала дуже патріотичною. Так, вона звинуватила "Vogue Украина" в антиукраїнській позиції. Також раніше вона вже освідчувалася у коханні батьківщині.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів