Кличко-молодший: Українці проти повернення в Радянський Союз

8 квітня 2015, 13:58

Боксер Володимир Кличко не так часто говорить про політику. Однак нещодавно він заявив, що українці прагнуть свободи та не згодні з тим, що хтось бажає запхати їх назад у СРСР.

Також спортсмен підкреслив, що Україна нині веде війну з Росією, і не його батьківщина є агресором у цьому конфлікті.

На своїй тренувальній базі в Маямі Володимир дав інтерв’ю "CNN", в якому, зокрема, поділився планами щодо дітей.

"На жаль, моя країна страждає через війну з Росією – і річ не в тім, що Україна намагалася чинити агресію стосовно будь-якої іншої країни, в цьому випадку, Росії, на жаль, це навпаки… Я ніколи не думав, що наш брат воюватиме з нами, що українці та росіяни будуть розділені кров'ю", - зазначив Кличко.


Кличко серйозно поміркував на тему війни між Україною та Росією

"В Україні щодня гинуть люди. Я не хочу цього бачити, ніхто цього не хоче бачити… тяжко повірити в те, що сьогодні таке може відбуватися в Європі – а Україна – це Європа", - наголосив він.

Кличко вважає, що цей конфлікт може бути розв'язаний лише за допомогою Заходу. Він підкреслив, що Україна прагне стати демократичною країною та жити за законами західної демократії, хай би як дехто не бажав затягти її назад у Радянський Союз.

"Якщо хтось хоче спробувати повернути нас у радянські часи, щоби ми були частиною колишнього Радянського Союзу, ми на це не погоджуємося. Ми хочемо свободи", - сказав спортсмен.

"Ідучи вперед, ми багато досягли, і ми показали світові, що не хочемо жити під диктатурою", - додав він.

"Ми хочемо свободи", - заявив Кличко від імені всіх українців

Зі слів Кличка, він намагається якомога частіше приїздити в Україну, тож бачить ситуацію зсередини, а не формує свою думку за інформацією, яку дають ЗМІ.

Боксер каже, що хотів би, аби в світі було менше насильства. Він сподівається, що в нього буде велика родина та багато діточок, братів та сестер для Кайї Євдокії.

"Мені треба звикнути до того, що я – батько, це дуже хвилююче. Я сподіваюся, що в мене буде велика сім'я та багато дітей", - зізнався боксер.

Володя сподівається, що матиме багато дітей

Щодо того, коли він "повісить на цвях боксерські рукавички", Володимир не певен.

"Не знаю, на скільки в мене вистачить… мотивації та здоров'я", - зазначив він.

Нагадаємо, наприкінці березня Володимир Кличко відсвяткував 39-річчя. Старший брат Віталії привітав його зворушливим слайдшоу під пісню Розенбаума.

Фото з Facebook Кличка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів