Харчишин згадав, як висміював Януковича під його ж оплески

15 квітня 2015, 15:56

Лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин вважає, що творчі люди дещо інакше сприймають події та інтуїтивно відчувають подальший їхній розвиток.

Також музикант наголосив, що ніколи не виконував політичних пісень та якось навіть висміював Януковича, коли той був присутній на концерті.

Про це Валерій розповів у своєму інтерв’ю "Фактам".

Харчишин погоджується з думкою про те, що люди мистецтва якимсь чином здатні передбачати майбутні події.


"Творчі люди, напевно, більш сприйнятливі, інтуїтивно відчувають подальший розвиток подій. Адже невдоволення витало в повітрі, чаша терпіння народу була переповнена. Наша група ніколи не виконувала політичних пісень, але нас потрясли минулорічні події у Врадіївці (тоді місцеві міліціонери побили і зґвалтували дівчину - ред.). Ми написали пісню "Назавжди", зняли кліп з нашими, пардон, "мусорами", - розповів музикант.

Невдоволення людей витало у повітрі вже давно - вважає Валерій

"На одному із збірних концертів співали про хама, висміюючи Януковича, а він сидів у залі, посміхався і плескав. Це просто верх цинізму. У нас в країні все було побудовано так, що ніякого захисту держави проста людина не відчувала. Кожен повинен розраховувати тільки на себе, свою сім'ю. Дуже сподіваюся, що зараз народжується нова країна, з іншими цінностями", - зауважив Харчишин.

Харчишин сподівається, що в нас народжується нова країна

Також Валерій розповів історію, як його ледь не пограбували.

"Вважаю, що для всіх мають бути одні правила і закони, держава зобов'язана захищати своїх громадян. Ось, наприклад, нещодавно до мене в будинок під Києвом у лісі, заліз чоловік. У той день я залишився вдома.... Няня з дітьми пішла на прогулянку, я лежав у спальні на другому поверсі. Раптом несподівано в дверях з'являється хтось в камуфляжі, арафатці, з рюкзаком за плечима, в берцах", - згадав музикант.

Спочатку Валерій здивувався, а потім кинувся до нього, щоб захищатися.

"А він каже: "Тихо-тихо-тихо, свої-свої..." В одну мить перестрибує через сходи на перший поверх, вилітає на вулицю, як ніндзя, долає паркан заввишки два з половиною метри... І все. Я подумав: "Може, людина заблукала або щось шукала?" Подзвонив в міліцію. "А де він?" - Питають. "Утік!" - "Ну так чого ми поїдемо? Приїжджайте краще ви", - розповів Харчишин.

Харчишин загадав, як його ледь не пограбували, а міліція так нічого і не зробила

Врешті правоохоронці просто порадили Валерію завести охорону і тримати в будинку зброю.

Як відомо, у 2007-му році Харчишин потрапив у серйозну автокатастрофу. Музиканту довелося тривалий час реабілітуватися після травм та операцій. Однак це не заважає йому і зараз ганяти на швидкості.

"…У Києві є одна така траса, де можна це собі дозволити, коли нікого немає на дорозі. Але я не хуліган автомобільний, намагаюся їздити за правилами. Причиною тої нещасливої ДТП стало зовсім не перевищення швидкості. Я просто заснув за кермом", - зізнався музикант.

"…Вже після аварії кілька разів ловив себе на тому, що через втому засинаю. Тому, як би я не поспішав, зупиняюся і відпочиваю. Зараз у мене безпечний автомобіль, він сам скидає швидкість, коли вважає за потрібне", - зазначив Валерій.

13 та 14-го травня "Друга ріка" дасть концерти в Опері у супроводі народних інструментів

На запитання, як він бачить гурт через 10 років, Харчишин відповів:

"Зустрінемося років через 10 і поговоримо. Загадувати далеко вперед у наш час складно. Життя занадто непередбачуване".

Фото "Cultprostir", "MainPeople" та з Facebook Харчишина

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів