Бужинська планує народити вдруге та проїхатися Європою й Америкою

23 квітня 2015, 11:35

До річниці свого весілля співачка Катерина Бужинська вирішила розповісти про стосунки з чоловіком Дмитром, плани на майбутнє та знялася з коханим у романтичній фотосесії.

Вже наступного року Катя хоче вдруге народити. А поки вона готується до концертів у Європі та Америці.

Про це вона розповіла журналу "Viva!".

Кажучи про свій нинішній шлюб з болгарином Дмитром Стойчевим, Бужинська розповіла, які якості шукала у чоловіках і нарешті знайшла.


"Вірність, порядність, харизму, почуття гумору. Ми багато в чому з ним схожі, розуміємо один одного без слів і відчуваємо на відстані. У розлуці буваємо рідко, Діма намагається не залишати мене одну, на гастролі їдемо разом і навіть на сцені ми разом, він уже й співає разом зі мною", - з посмішкою зазначила співачка.

У Дмитрі Катя знайшла харизму і почуття гумору

Однак, як і кожна жінка, Бужинська все одно намагається у дечому змінити Дмитра.

"Діма дуже емоційний і темпераментний. Іноді прошу його бути більш стриманим", - зізналася білявка.

Катя також розповіла, що спочатку чоловік ревнував її.

"Перший час Діма ревно ставився до того, що на мене дивляться чоловіки в залі, коли я на сцені, шанувальники обдаровують компліментами. Але з часом зрозумів, що це, як мовиться, витрати професії, і що я йому вірна й віддана. А телефони не перевіряємо, навіщо? Головне у стосунках - довіра. Це важливо", - зазначила співачка.

Чоловік спочатку ревнував Бужинську, але потім змирився з її прихильниками

З дочкою Бужинської у Дмитра теж гарні стосунки.

"Оленка називає Діму на болгарський манер: "Татенце Мітенце" (татуньо Дімочка) (сміється). Стосунки хороші, Діма з дитиною разом люблять пекти пироги і займатися математикою. А всі разом ми співаємо пісні з мого репертуару", - потішилася Катерина.

"Я дуже переживала, як дитина сприйме Діму і як надалі складуться їхні стосунки, адже дитину не обдуриш, вони все відчувають. Але мої переживання були марними: вони подружилися і стали як рідні. Олена його дуже любить. Для жінки краще і радості немає, коли її дитина щаслива, коли міцна, дружна і щаслива сім'я", - додала Бужинська.

Бужинська ледь не щодня демонструє, наскільки вона щаслива у шлюбі

Що ж до поповнення родини, то Катя готова народити вже наступного року.

"Дитинку дуже хочемо, сподіваємося на поповнення в наступному році. А поки готуємося до туру по Європі, плануємо концерти в Америці", - розповіла артистка.

Вже за рік Катя може стати мамою вдруге

Наостанок Бужинська похвалилася своїм щастям:

"Зараз я щаслива жінка щогодини, щохвилини. Моє щастя в любові і сім'ї. В успішних концертах, вдячних глядачів. Я радію кожному дню, чого і всім бажаю".

Єдине запитання до щасливої Катерини - де відбуваються оті успішні концерти?

Фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів