Кароль економить на собі та не готує сина у священики

6 травня 2015, 12:07

Співачка Тіна Кароль заявила, що не готує сина Веніаміна у священики. Вона просто хоче духовно зміцнити хлопчика, який нещодавно став паламарем при Іллінській церкві на Подолі.

Крім того, артистка зауважила, що не тринькає гроші, а навіть економить, переважно, на власних потребах.

Про це Кароль розповіла в інтерв’ю "Теленеделе", для якої також знялася у фотосеті.

Розповідаючи про сина, Тіна уточнила, що рішення, служити церкві чи ні, хлопець має приймати сам.


Кароль не ставила собі за мету зробити з сина священика

"Для того, щоб стати священнослужителем потрібно, як мінімум, закінчити духовну семінарію. Веніамін може тільки самостійно прийняти таке рішення - я за нього вирішувати не буду. Те, що Веня ходить до недільної школи і до церкви - зовсім не означає, що ми з ним "пішли" в релігію на ґрунті сімейної трагедії. Просто мені хочеться заповнити ту порожнечу, яка у нього з'явилася у відсутності батька, і духовно зміцнити його", - поділилася співачка.

Восени син Кароль піде в перший клас, і поєднувати школу з церквою навряд чи вийде.

"Ну, а поки є час, нехай бере участь у всіх процесах. Головне, щоб не втомлювався", - зазначила Тіна.

У новій фотосесії Кароль виглядає життєрадісною

Також Кароль спростувала чутки про те, що збирається випустити збірку віршів.

"Мені здається, це було б занадто зухвало. Я читаю їх зі сцени не для того, щоб самореалізуватися, а в надії, що комусь вони зможуть щось підказати", - заявила Тіна.

Як і більшість людей зараз, Кароль відчуває фінансові складнощі та зовсім не шикує.

"Звичайно, я теж, як і всі люди в нашій країні, відчуваю труднощі. Один з головних пунктів економії - довелося призупинити будівництво на ділянці. Я обожнюю щось облагороджувати, будувати, садити! Мені потрібна кипуча діяльність постійно і на всіх фронтах", - зізналася Тіна.

Тіна підкреслила, що теж економить

"На жаль, зараз не до цього: криза зачепила всіх, а я - єдина годувальниця не тільки для своєї родини, а й для людей, які зі мною працюють. Це досить великий штат - не тільки ті, хто виходить на сцену, але і хто допомагає мені "за лаштунками". А для мене дуже важливо, щоб у колективі всі були ситі, задоволені і відчували себе практично членами однієї сім'ї", - зауважила артистка.

Але на синові Кароль не економить.

"Домашні витрати теж скоротилися. Правда, якщо Веня хоче щось смачненького - я обов'язково це купую. Як можна відмовити дитині? Але син знає залізне правило: якщо вже поклав на тарілку, треба все з'їсти. Їду ми не викидаємо", - запевнила співачка.

Зараз Тіна в Америці, куди полетіла з гастролями

"У моєму випадку, економія - відмовляти в чомусь тільки собі. По магазинах я, правда, ходити не люблю і дорогих нарядів, за винятком концертних, не купую", - підкреслила Кароль.

Фото "Теленедели"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів