Кароль подумує відіслати сина за кордон та відмовляється від російських проектів

20 травня 2015, 14:58

Співачка Тіна Кароль останнім часом тільки й говорить, що про сина Веніаміна. То вона його хоче зробити паламарем, то не хоче, а тепер каже, що подумує відіслати Веню навчатися за кордоном.

Сама ж Кароль нещодавно повернулася з гастролей Америкою, а от від російських проектів та виступу на конкурсі "Нова хвиля" у Сочі відмовляється.

Про все це артистка розповіла "Світському життю".

Тіна вже казала, що до недільної школи при церкві її син ходить, аби не образитися на світ через смерть батька. Сама ж співачка протягом року займалася сумною справою – пам’ятником чоловіку Євгену Огіру.


"Я за цей рік займалась тим, чим навіть ніколи не думала, що доведеться займатись - пам'ятник для чоловіка. Це морально дуже складно. Думаю, коли стоятиме пам'ятник, я відведу Веню, йому буде легше це сприймати, ніж коли гола земля. Він якось вчиться бути чоловіком в сім'ї, сварить мене. Сварив, коли бачив, як в "Голосі країни" я обійняла якогось учасника. Він каже: "Це що таке? Чому ти його обіймаєш? Де ти була?" – розповіла Тіна.

Тіна зізналася, що дуже складно займатися встановленням пам'ятника покійному чоловіку

Веніамін дуже нервував перед своєю першою нічною службою в якості паламаря.

"Це була ніч, йому це незвично, він казав "Що це таке? Вночі я маю спати, ти ж мені забороняла, а тут треба йти!" Я кажу: "Ти обіцяв, давай". Насправді він стихарик вдягає щонеділі, не тільки на Великдень. Я дуже хвилювалась, тому що він йшов зі свічкою, а ми ж йому ніколи в житті свічку не давали, я хвилювалася, тільки б вії чи волоссячко не підпалив", - поділилася Кароль.

Нещодавно Кароль проїхалася з гастролями кількома містами США. Фото звідти

У вересні Веня має піти до школи. Тіна зізналася, що не виключає можливості навчати сина за межами країни.

"Можливо, я піду на цей крок, щоб дати йому ту освіту, яку не отримала я… Там таке навчання: два тижні там, два - тут. Хочеться, щоб і англійська була добра, і якось дати іншу музичну освіту, трішечки вищий рівень, хоча я завжди за те, щоб народжувати у звичайному пологовому, ходити до звичайних магазинів, носити звичайні речі по життю, не на сцені. А тут школа. Почала думати: треба щось йому найкраще, найцінніше", - зазначила артистка.

Кароль прагне дати сину усе найкраще

Пісню "Я все еще люблю" для Кароль написав російський композитор Віктор Дробиш. Подейкували, що саме він хоче продюсувати Тіну у Росії. Але співачка заперечує.

"Мій продюсер - мій Євген, завжди він ним і буде, і, напевно, таке слово, як "продюсер" вже більше ніколи не стане біля мене. Сам Віктор Дробиш може бути партнером, другом і так далі. Ситуація складна і я від багатьох проектів відмовилась, не виступаю", - сказала Тіна, певно, маючи на увазі саме російські проекти.

Тіна відмовилася від багатьох пропозицій з боку Росії

Цього року виповнюється 10 років з моменту виступу Кароль на "Новій хвилі". Але Тіна не поїде на конкурс, який відбудеться вже не в Юрмалі, а у Сочі.

"Просто вони знають, що я не приїду. На жаль. Я дуже люблю цей конкурс, так би хотілося приїхати на 10-річчя, заспівати, хочеться навіть просто для себе показати, я працювала. Але не зможу. Можливо, якось все розвіється. Скоріше б", - якось розмито пояснила співачка.

Цього року Тіна відзначає 10-річчя на сцені

Фото з Facebook Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів