Полякова про виступи у Росії: Не бачу сенсу виправдовуватися

25 травня 2015, 11:00

Співачка Ольга Полякова хоч і не отримала нагороду на російській музичній премії, як Ані Лорак, зате виступила у ролі ведучої церемонії. Причому робила це Оля у кокошнику з тризубом.

Щодо виступів у Росії, то Полякова не збирається виправдовуватися, бо працює там, куди її запрошують.

Також співачка не засуджує свою колегу Лорак, яка останнім часом тільки й виступає у Москві. Про все це Полякова розповіла "ТСН".

Як виявилося, ведучою премії "RU.TV" Ольга стала не випадково.


"Я була головною героїнею реаліті-шоу на музичному каналі "RU.TV", яке дуже сподобалося глядачеві. І тепер канал, з яким у нас склалися чудові стосунки, запропонував мені стати співведучою церемонії, адже їм хотілося гумору, креативності, гостроти в репризах і вони її отримали! Артисти в Росії занадто серйозні і не всі готові на сміливий експромт і на самоіронію. Тому вибір каналу упав на мене", - поділилася Полякова.

Полякова у тризубі показала росіянам "сміливий експромт та самоіронію"

На запитання, чи не боїться вона, що її в Україні почнуть цькувати так, як Лорак, Ольга відрізала:

"Якщо два аншлаги під час минулорічних концертів Ані Лорак в Києві та 100 осіб у масках - це сумна доля, то я дещо іншої думки... Це політичні технології, від яких втомилися люди. Я боюся тільки павуків. У вільній країні вільній людині боятися коментарів провокаторів і невдах нерозумно. У мене є своя позиція, я її не приховую, а кому щось не подобається - в сад".

Ольга не засуджує Лорак та не приховує свою позицію

До того ж, Полякова не бачить нічого поганого в тому, що їздить працювати у Росію.

"Мені приховувати нема чого: в Москві живе моя мама, то як і чим я заробляю - всі знають. Дякувати богу, я не в парламенті сиджу і не в президентському кріслі. У мене немає фабрик, заводів і державної зарплати. Тому виправдовуватися не бачу сенсу і іншим не раджу. Я працюю для тих, хто мене запрошує", - заявила артистка.

"Якщо ці люди знають про мою позицію і запитують про те, що я думаю про те, що відбувається між нашими політиками - я говорю свою думку. Повірте, розмовляти з людьми важливіше, ніж те, що про мене напишуть в Інтернеті", - додала вона.

Полякова не виправдовується через те, що працює у Москві

Крім того, Полякова пояснила свій вибір кокошника з тризубом.

"Мій кокошник-тризуб - мій постійний сценічний атрибут. Ніхто нічого не нав'язував, не забороняв і, повірте, дуже багато людей в шоу-бізнесі взагалі позбавлені будь-якої упередженості стосовно нашим артистів. Для них події в Україні - це щось з якоїсь паралельної реальності. І більшість з них намагаються про це ані говорити, ані думати", - зазначила співачка.

"Усі хочуть миру. Принаймні з тими, з ким мені доводиться працювати і спілкуватися", - наголосила вона.

Фото з Instagram Полякової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів