Коломойський заявив, що не вірить у забобони, та розповів про доньку

2 червня 2015, 10:48

Колишній губернатор Дніпропетровської області, одіозний олігарх Ігор Коломойський дуже рідко розповідає про свою доньку Анжелу.

І от він раптом обмовився, що дочка, яка у 2011-му році побралася з осетином, поки не поспішає заводити дітей.

Про це та інші Коломойський говорив з Катериною Осадчою у програмі "Світське життя".

Спочатку телеведуча розпитала Ігоря Валерійовича, який, зокрема, є власником футбольної команди "Дніпро", чи він забобонний.


"Ви знаєте, що я належу до іудейської релігії, там є один принцип, що Бог один, а все інше не існує. Тому я не вірю ні в які прикмети, чорних котів, светри, щоб сидіти на тому самому місці з тими самими людьми. Всі ці прикмети - не про мене. Я навіть не звертаю на це уваги", - заявив Коломойський, команда якого стала срібною призеркою Ліги Європи.

Коломойський не вірить у прикмети та забобони

На запитання, чи сумує він за державною посадою губернатора, Коломойський заявив, що ні.

"Я вже за більш високими стежу посадами, який сенс в одну і ту саму річку двічі входити? Якщо без жартів, в мене спав камінь з плечей. Я вважаю, що зробив це вчасно…" - сказав олігарх.

"У держслужбовців багато проблем, які руйнують те життя, яке ти будуєш, будучи бізнесменом. Наприклад, була проблема з декларацією. Пам'ятаю, в минулому році потрібно було заповнювати декларацію, а це велика робота. На це в мене пішло 3 місяці…" - зізнався Коломойський.

Коломойський витратив аж 3 місяці на підрахунок своїх прибутків для декларації

Він також зауважив, що декларація була не найбільшою проблемою.

"Потрібно їздити на наради, треба слухати з відкритим ротом, казати "так", десь не виказувати свою думку, навіть якщо вона в тебе протилежна. Тобто - це не для мене", - наголосив екс-губернатор.

Крім того, Коломойський розповів, що у Дніпропетровську буває нечасто:

"Життя бізнесмена таке. Я зараз навіть більше пересуваюся між Женевою, Лондоном і Києвом"

"…Але я намагаюся стежити за тим, що відбувається, тримаю руку на пульсі. Повірте мені, доля Дніпропетровська, як і доля України, мені не байдужа", - додав багатій.

Про дочку Коломойського Анжелу немає новин вже кілька років. У 2011-му дівчина вийшла заміж за такого собі Олега Бокоєва. Однак, якщо вірити її батьку, подружжя поки не має дітей.

Анжела і Олег досі не зробили Коломойського дідусем

"…Ще не дідусь, тому що донька мешкає на Заході. А там прийнято народжувати за 30, а їй тільки 30 виповнилося. Тому вона має кілька років, як вона вважає, щоби зробити мене дідусем. Я був молодим татом: вона народилася, коли мені було 22, тому вона вважає, що я маю запас міцності і часу, тому немає, куди поспішати. Живуть для себе", - розказав Коломойський.

Нагадаємо, у травні 2011-го року ТаблоID публікував фото з весілля дочки Коломойського.

Фото "Світського життя" та з соцмережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів