Дочка Коломойського виходить заміж. ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО

8 квітня 2011, 19:07

Найдорожча і одна з найбільш засекречених наречених України, дочка олігарха Ігоря Коломойського Анжеліка виходить заміж.

І хоча сама доня власника мільярдних статків не поспішає демонструвати своє обличчя пресі, з її нареченим ТаблоІDу пощастило більше.

Весілля Анжеліки Коломойської відгуляють увечері 10-го квітня на березі Червоного моря, повідомляє видання "IzRus".

10-го квітня Анжеліка Коломойська вийде заміж
Наречені гулятимуть на березі Червоного моря

Як пише портал, дочка найбільшого єврейського магната України відсвяткує весілля в одному з найфешенебельніших готелів Ейлата - Herods.


Повідомляється, що гулянка пройде у присутності представників української та ізраїльської бізнес-еліти.

Як пише газета, численні гості прибудуть на урочистості декількома літаками.

За інформацією видання, весілля Анжеліки Коломойської пройде без "хупи" - релігійної іудейської церемонії одруження.

Гулянка для Анжеліки та її обранця пройде в одному з найфешенебельніших готелів
Наречені вирішили обійтися без деяких іудейських традицій

І хоча ім‘я нареченого не називається, за інформацією ТаблоID, ним стане такий собі Олег Бокоєв.

Навідміну від Анжеліки, Олег виявився набагато більш відкритим. Саме на його сторінці у Facebook розміщені спільні фотографії пари.

Правда, невідомо, чи зрадіє такій соціально-мережевій активності майбутнього зятя Ігор Коломойський. Адже можна припустити, що весілля дочки мільярдера до останнього намагалися зберегти у таємниці.

За інформацією ТаблоID, нареченого Коломойської звуть Олег Бокоєв
Майбутній зять Коломойського любить посвітити обличчям у мережі

До речі, 10-го березня Анжеліці Коломойській виповнилося 26 років.

Наскільки відомо, дитинство і юність найрейтинговіша наречена України провела у Дніпропетровську, але останні роки живе у Швейцарії.

Нагадаємо, якось в інтерв'ю "Українській правді" Коломойський розповів, що "дочці набридло жити під охороною, тому вона переїхала до Женеви. Вчиться на економіста, вже поміняла другий вуз. Зараз Анжеліка працює в галереї і вчиться. Щомісяця видаю їй 5000 франків на всі витрати, крім оренди житла".

До слова, за останнім рейтингом українського "Forbes", статки Ігоря Коломойського оцінили у 2,5 мільярди доларів. А відповідно до березневого рейтингу журналу "Фокус", Коломойський володіє 5,32 мільярдами доларів.

Анжеліка і Олег

Цікаво, що з дитинства Анжеліка дружить з дочкою іншого олігарха з Дніпропетровська, партнера Ігоря Коломойського Геннадія Боголюбова Катериною. До речі, остання вийшла заміж у липні минулого року, а Анжеліка гуляла на весіллі подруги.

Як нагадує "IzRus", весільна церемонія Боголюбової і Дмитра Чернявського проходила за іудейськими звичаями у відомому віденському палаці Хофбург. Цей палац був багатовіковою резиденцією династії Габсбургів і до 1918 року вважався серцем Австро-угорської імперії.

Церемонію одруження Боголюбової проводив рабин Шмуель Камінецький. Серед гостей були і рабини з Ізраїлю, з яких виділявся рабин єрусалимської Стіни плачу Шмуель Рабинович.

Фото з Facebook і Vkontakte Коломойської та Бокоєва, а також фото з форуму "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів