Гросу: Для мене головні не гроші, а визнання і любов глядачів

10 червня 2015, 16:53

З нагоди свого 20-річчя співачка та актриса Аліна Гросу зізналася, що не почувається дорослішою, а лише серйознішою.

Вона розуміє, що саме зараз час гарувати, аби досягти вершини у своїй кар’єрі.

Крім того, в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Аліна наголосила, що не гроші для неї головне, а визнання глядача.

Аліні часто закидають, що виглядає вона набагато дорослішою за свій вік. Днями їй, до речі, виповнилося лише 20.


"Я ніколи не замислювалася про свій вік, не намагалася спеціально здаватися молодше або старше. Але якоїсь миті зрозуміла: мені вже не 16. Дивно... Час, дійсно, швидко пролетів", - сказала співачка.

Аліні днями виповнилося 20, але дорослішою вона не почувається

"Зараз для мене важливіше за все робота. Я не почуваюся дорослішою, почуваюся просто серйозніше. Розумію, що я не маленька дівчинка, яка, що б не заспівала, що б не зробила, виглядатиме просто, мило і чарівно. Мені потрібно зараз вже набагато більше працювати, щоб досягти своєї вищої точки, пікової вершини. Я ж працюю вже майже 17 років", - зауважила Гросу.

Аліна починала кар'єру маленькою "бджілкою"

Про своє активне дитинство дівчина аж ніяк не шкодує.

"У мене немає певного поняття, "яким саме має бути дитинство"… Але батьки з малих років вчили мене знати ціну грошам і те, як вони непросто заробляються. Вчили, що неможливо, нічого не роблячи, насолоджуватися життям. І я постійно чимось займалася", - згадала Аліна.

"Моє щастя, що мені завжди дуже подобалося і подобається те, що я роблю. Нехай мене з трьох років віддавали на всілякі творчі, акторські, вокальні, математичні, мовні та літературні заняття, я з насолодою займалася всім цим. Тож я не була "скривдженою" дитиною", - підкреслила вона.

Гросу з мамою, яка нещодавно пробувала себе у політиці, але не вийшло

На запитання, чи доводиться в чомусь себе стримувати, аби не розчарувати прихильників, Аліна зауважила:

"Чесно кажучи, ні в чому. Я не люблю грати на публіку і ніколи цього не роблю. Для мене найважливіше, щоб людина залишалася собою. Це не означає, що потрібно опустити руки, перестати стежити за собою, не працювати над маленькими вадами. Потрібно вдосконалюватися щодня. Потрібно гарувати".

Аліна наголошує, що воліє завжди залишатися собою, але чи вдається їй це - під питанням...

Останнім часом Гросу багато гастролює, та не лише Україною

"Крім України, в Білорусі, Латвії, Азербайджані, Туреччині, Росії та Грузії. Але для мене гроші і слава не головне. Найважливіше - це визнання і любов кожного глядача", - запевнила співачка.

Попри солідний стаж роботи, лише зараз Аліна почала забезпечувати себе без допомоги батьків. Принаймні вона так каже. Хоча зароблені гроші дівчина бездумно не витрачає, хіба що на одяг.

"Я не марнотрат, але для роботи на сцені деколи треба побалувати себе гарними сукнями і туфельками. Ось їх я недавно і придбала", - зізналася Гросу.

Гросу любить потішити себе вбранням

Що ж до особистого життя, до 20-річна Аліна закохана, хоча і не каже у кого.

"Серце моє давно вже не вільно. Я все-таки творча людина, мені без любові ніяк не можна. Я щаслива, але до весілля нам ще далеко. Зараз для нас найважливіше робота, хочеться трішечки відчути себе вільними від штампів, загсів і від сімейних турбот. Нехай наша романтика прекрасних побачень триває якомога довше", - сказала Гросу.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Аліна розповідала про дворічний роман на відстані. А рік тому співачка натякала на роман з аргентинським футболістом, який виявився одруженим.

Фото з Instagram Гросу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів