Макаревич дав концерт у Києві та розказав, якою ніколи не побачить Росію

23 липня 2015, 16:59

Російський музикант Андрій Макаревич упевнений, що не доживе до тієї миті, коли Росія стане такою, якою він хотів би її бачити.

До того ж, лідер "Машины времени", якого цькують на батьківщині, зізнався, що емігрувати він не збирається.

Про це музикант розповів в інтерв’ю виданню "Delfi".

Макаревич, як відомо, один з небагатьох російських культурних діячів, які відверто висловлюються щодо влади та Путіна зокрема. Артист не приховує, що не вважає нинішнього президента Росії гідним лідером країни.


До речі, днями Андрій Вадимович знову виступив у Києві

На запитання, що за останній рік змінилося у його країні, музикант зазначив:

"Суспільство озвіріло, зроблено це досить професійно за допомогою телебачення. У цьому зв'язку я не розумію одне: накачування по ТБ йде таке, ніби завтра ми всі маршируємо воювати".

"Дуже сподіваюся, що керівництво нашої країни розуміє, що воювати зараз ні з ким не треба - ні з Європою, ні з Америкою. Навіть з Україною. І взагалі на нас ніхто не нападає. Навіщо тоді це щоденне накачування ненависті до всього світу?" - обурився Макаревич.

Світлини з концерту у своєму Facebook виклав гонщик та доброволець Алєксєй Мочанов, який, до речі, тиждень тому потрапив до реанімації з гіпертонічним кризом

Про еміграцію артист не думає, про вступ до опозиції – також.

"Опозиція - це що? Професійні борці? Не моє. Багато разів говорив і повторю: президент - це не цар і не бог, це адміністративна одиниця на кшталт кербуда. І якщо в будинку, який його обрав, життя поліпшується, йому аплодують. А от якщо все йде в дупу, його переобирають. І судячи з того, куди за допомогою нинішнього президента все котиться - проблем з переобранням буде небагато", - заявив музикант.

Так само, на думку Макаревича, не буде проблем з інформаційною війною.

"Здуються. Вони не врахували здатність людей до протистояння психічній деформації. Ліки працює, поки щодня пігулки приймаєш. А потім - все!" - сказав артист.

Судячи з фото, Мочанову вже краще, і він дуже задоволений концертом Макаревича

На запитання, якою він би хотів бачити Росію, Макаревич сумно сказав:

"Якою я її ніколи не побачу - процвітаючою, гостинною, розвиненою... Не доживу".

Фото з Facebook Олексія Мочанова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів