Січкар оновила імідж, розкрила секрети жіночності та знялася з дочкою. ФОТО

18 серпня 2015, 14:38

З отриманням нової посади радниці мера Бучі Маргарита Січкар вирішила дещо змінити імідж. Вона відростила волосся та, мабуть, намагалася стати більш жіночною.

У своєму Facebook Рита часто претендує на рольову модель для сучасної жінки, і цього разу вона вирішила розкрити кілька секретів жіночності.

Отже, спочатку Січкар перелічила кілька навичок, яких жінкам варто навчитися.

"Комунікативні навички. Насамперед жіночність асоціюється з чарівністю, а чарівна людина зможе знайти спільну мову з будь-якою людиною", - вважає Маргарита і доводить це на своєму досвіді. Вона, як відомо, якось з Путіним пила.


Нещодавно Січкар знайшла спільну мову з мером-дерибанником Федоруком

"Самопрезентація: ми самостійно формуємо громадську думку, створюємо образ, який передаємо навколишнього світу. Жіночність має безліч осіб - від дитячої беззахисності до чаклунської привабливості. І кожна жінка вибирає його сама і вибудовує відповідний імідж", - упевнена Рита.

Рита частенько експериментує з іміджем. Тепер вона виглядає так

Третьою важливою для жінки навичкою Січкар назвала жіночі премудрості.

"У це поняття включена скарбничка знань мільйонів жінок, які жили задовго до наших часів. Жіночність в якомусь сенсі - щоденна праця: стежити за масою тіла, тримати поставу тощо. Ця краса цілком і повністю залежить від постійних, регулярних зусиль і самодисципліни", - пише Рита, яка постійно випробовує на собі різні методи схуднення.

У свої 47 років Січкар упевнено носить короткі шорти і сукні

І нарешті четвертим пунктом радниця мера зазначила вміння керувати тілом.

"Жіночність передбачає плавність рухів, поставу королеви, спокій, особливу жіночу гордість. Усі ці якості можуть бути повністю у жінки, яка вміє володіти тілом, адже тіло брехати не вміє. Правильно підібраний одяг і макіяж треба вміти ще й носити", - зазначає Рита.

Постава королеви - це Рита про себе?

Крім цього, Січкар назвала якості, які у собі варто розкрити. На її думку, це чотири складові: Дівчинка, Господиня, Коханка, Королева.

"В образі дівчинки відображаються наївність, щирість, сприйняття світу відкритими очима, відкрита демонстрація емоцій. Господиня вміє буквально за кілька хвилин створити затишок скрізь: будь то будинок або номер у готелі. В її уявленні на цьому саме і тримається сім'я", - поділилася Маргарита.

Також Маргарита показала світлини з молодшою дочкою Василиною, але про материнство як ознаку жіночності жінка не згадала

"Королева чудово підтримує розмову, нею захоплюються, і вона дозволяє себе любити. Така жінка неприступна і холодна. Чоловікові поряд з такою жінкою непросто. Коханка відразу після закриття дверей в спальню, повністю забуває про мораль. Саме в спальні вона цариця", - написала Січкар.

Нагадаємо, торік розлучена Маргарита хвалилася регулярним сексом та розповідала про потяг до грузинів.

Фото з Facebook Січкар


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів