Огнєвіч хоче дітей та вважає Ляшка грамотним лідером

18 вересня 2015, 10:28

Співачка і депутатка Злата Огнєвіч зізналася, що не так давно розійшлася з хлопцем. Зараз вона відпочиває від стосунків, але мріє про родину та дітей.

Крім того, артистка поділилася враженнями від блокування трибуни у Раді й назвала Олега Ляшка грамотним лідером партії.

Про це йшлося у програмі "Світське життя".

Як відомо, Радикальні партія частенько блокує трибуну парламенту, і Злата Огнєвіч неодноразово брала в цьому участь. Утім, співачка запевняє, що для неї цей процес морально складний.


"Тому що коли блокується трибуна або президіум, існує можливість бійки, і це не жіноча справа. Але так як ми - одна фракція, маємо лідера, який каже, що треба робити. І ми його підтримуємо. Я завжди хвилююся, щоб не бути втягнутою в бійку, тому блокувати, чесно кажучи, я не дуже люблю. Але таким чином потрібно висловлювати позицію", - говорить Злата і, схоже, щиро вірить у свої слова.

Злата боїться, аби її не втягнули у бійку в Раді

"Якщо б я робила, що хочу, чи ще хтось, яка б була в нас фракція? Так в нас одна-єдина команда і лідер головний", - додала вона.

А ще у своєму Facebook коментуючи рішення радикалів вийти з коаліції, депутатка написала, зокрема, отаке:

"Радикальна фракція - команда з дуже яскравим, грамотним Лідером, і рішення наші приймаються одноголосно, зокрема і рішення щодо виходу з коаліції, яке я також підтримую".

Огнєвіч підтримує "яскравого лідера" Ляшка

До речі, влітку Огнєвіч відпочивала цілих 20 днів. Всю відпустку вона провела в Іспанії.

"Так, я не приховую, що була у відпустці, мені потрібно натхнення, відпочинок. Я була там 20 днів, не враховуючи перельотів", - зауважила співачка і додала, що відпочивала бюджетно.

"…Я завжди планую відпустки сама. Сама шукаю літаки - лоукости з пересадками. Є класний сайт, де самі хазяї здають своє житло. Тобто, ти можеш знімати тільки кімнату в будинку, це як хостел, але приватного типу. Тобто можна добре зекономити, в мене восьмирічний туристичний стаж", - поділилася Злата.

Як відомо, відпочивала депутатка сама.

"Поруч була кохана людина і звати її монопод, це палиця для селфі. Якщо серйозно, якщо б була поруч кохана людина, вона б мені допомагала з фото. Саме тому я в пошуку, бо розлучилася з хлопцем, відпочиваю від стосунків і як жінка, я маю на це право", - зізналася Огнєвіч.

Останнім часом у подорожах Злату супроводжує лише палиця для селфі

"Хочеться зустріти вірну людину для створення родини. Мені хочеться вже серйозних стосунків, дітей", - додала вона.

Фото "Української Правди" та з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів