Поплавський презентував власний еліксир молодості

24 вересня 2015, 21:58

Красиво та смачно відбулася презентація "Української молодильної ряжанки" в еко-крамничці "ПоплавОК".

На вулиці гостей зустрічав Джаз-бенд, а запрошував особисто Михайло Поплавський. Він розповів, що створив новий бізнес-еко-проект фермерської продукції.

Михайло Полавський: Я прагну, щоб Україна стала еко-цивілізацією третього тисячоліття!

Кефір, йогурт, дитячі сирочки, сметана, масло, кілька видів сиру. Натуральна продукція представлена в мережі еко-крамничок "ПоплавОК". Молоко найвищої якості, що постачається з фермерського господарства сім’ї Поплавських (с. Мечиславка Ульяновського району Кіровоградської обл.) робить її надзвичайно цілющою та життєдайною.

Хіт еко-проекту – "Українська молодильна ряжанка" без ГМО

Хіт еко-проекту – "Українська молодильна ряжанка" без ГМО, яка готується без консервантів, ароматизаторів, стабілізаторів, штучних барвників і будь-яких смакових добавок. Це повністю натуральний кисломолочний продукт. Особливий склад фірмової закваски зберігається в суворій таємниці. Достеменно відомо, готується вона за "секретними" розробками науковців радянських часів інституту ім. О. Богомольця. На основі досліджень експерти стверджують – "щоденне вживання цієї ряжанки є відмінним засобом зміцнення імунітету та запобігає старінню організму".


"В молодильній ряжанці знаходиться багато вітамінів групи А, В (В1, В2), С і РР, мінералів, макро- і мікроелементів (кальцій, фосфор, залізо, сікра, магній, калій і т.д.). Білок, що міститься в "Українській молодильній ряжанці", живить наш мозок та бере участь у виробленні мелатоніна. Складові цієї ряжанки стимулюють ГЕНИ МОЛОДОСТІ. Застосовують її і в косметології, використовуючи як маску для волосся та шкіри, або навіть приймають молочні ванни, які позитивно впливають на нервову систему людини", – зазначила експерт-технолог Валентина Русавська.

Властивості ряжанки високо цінують у багатьох країнах світу, де є подібні продукти: вірменський мацун, татарський кумис, грузинський мацоні, єгипетський лебен, та це лише аналоги цілющої "Української молодильної ряжанки".

Гості були зачаровані та із задоволенням куштували цей унікальний продукт.

"Я вражена! Вірю Поплавському, його продукція завжди на високому рівні, тому обов’язково буду купувати "Українську молодильну ряжанку"", – поділилася враженнями гостя Наталія.

Традиційно у Поплавського були і сюрпризи на презентації. Михайло Михайлович створив новий проект "В здоровому тілі здоровий дух!". Суть проекту проста і зрозуміла. Почати він вирішив із себе. Публічно став на ваги та закликав усіх худнути разом. Стартував Поплавський з вагою в 104 кг, та, завдяки своїй "Українській молодильній ряжанці", обіцяв схуднути за два місяці, та кожні два тижні звітувати в мережі.

Продукція, яка представлена у крамничках "ПоплавОК" набирає популярності. Філософія проста – "ВИРОБЛЕНО В УКРАЇНІ".

"Здоров'я нації, забезпечення населення якісними та безпечними продуктами – екологічна безпека країни.

Харчування населення – це глобальна соціально-економічна проблема. Сьогодні потрібно формувати нову еко-філософію українців. Правильне харчування, чисті вода і навколишнє середовище є фундаментом здоров'я нації. Необхідно проводити відповідну еко-просвітницьку роботу серед населення, особливо – серед молоді.

Фермерська продукція – основа здорового життя. Технологія вирощування овочів і відгодівлі худоби збереглася від наших предків.

Технічний прогрес боляче вдарив по екології, і, як результат, по якості їжі, яка потрапляє на наші столи. З кожним роком все більш актуальним стає правильне харчування екологічно чистими продуктами. Вирішення цієї проблеми варто починати із себе, змінювати свою свідомість і брати відповідальність за стан свого здоров’я.

Я прагну, щоб Україна стала еко-цивілізацією третього тисячоліття!

Їжте українське!

Підтримуйте українське!

Купуйте тільки українське!" – сказав Михайло Поплавський.

м. Київ, тел.: (063) 073 78 38,

вул. Щорса, 36 В. Працюємо для Вас з 8.00 до 23.00

м. Київ, тел.: (066) 293 97 63,

вул. Світла, 3 Д, (метро Бориспільська, поворот на Бортничі). з 9.00 до 22.00

24 км. Траси Київ-Одеса, тел.: (068) 789 74 94,

(поворот на с. Іванковичі, комплекс "Батьківська Хата"), з 10.00 до 21.00

235 км. Траси Одеса-Київ, тел.: (097) 455 52 69,

(комплекс "Батьківська Хата"). цілодобово

м. Біла Церква, тел.: (096) 440 04 33,

вул. Гординського, 68/8, (район Укртелекому). з 8.00 до 20.00

м. Умань, тел.: (097) 729 65 73,

вул. Горького, 54, (район Уманського водоканалу). з 8.00 до 20.00

м. Умань, тел.: (097) 455 58 02,

пл. Ленінського Комсомолу, 1, (район 14 школи). з 8.00 до 20.00

м. Ульяновка, тел.: (097) 097 72 09,

вул. Леніна, 15/2, (район "Нової пошти") з 8.00 до 18.00

м. Ульяновка, тел.: (067) 259 24 11,

вул. Леніна, 58, (навпроти ТЦ) з 8.00 до 18.00

Оптові поставки без посередників, тел.: (067) 158 65 48.

Схожі новини:

Ректорська з вершковим маслом" – хіт презентації в ЕКО-крамничці "ПоплавОК"

‪"Вироблено в Україні!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів