Руслана стала студенткою, щоб піднятися на новий рівень

30 вересня 2015, 11:02

Співачка Руслана вирішила повчитися. Вона стала студенткою американської музичної академії в Києві, щоби потім поїхати на навчання у відомий на весь світ "Berklee College of Music".

Крім того, артистка хоче піднятися на новий рівень у своїй професії.

Для цього Руслана обрала спеціальності "Вокал" та "Продюсування".

"Методика викладання цієї школи дасть мені можливість комунікувати з музикантами всього світу. Я зможу себе комфортно і повноцінно почувати на міжнародній арені та достойно представляти українську етнічну музику, яку я розвиваю у поп-жанрі", – поділилася Руслана.


Руслана пішла вчитися знову

Співачка зазначила, що після завершення навчання вона пройде чотири рівня і зможе отримати сертифікат, який дозволить вступити на фінальний 5-й рівень у коледжі Берклі у США.

"Я хочу як музикант піднятися на новий рівень. В мене класична академічна освіта. Зараз я мрію отримати сучасну освіту за західною методикою. Вона повністю відрізняється від того, чому мене вчили п’ять років в консерваторії", - пояснила зірка.

"Фактично мені заново треба пройти багато речей і по музичній теорії, і по гармонії, і по композиції. Новими науками для мене стануть сучасний вокал та продюсування - те, чому в Україні мало хто може навчити", - додала Руслана.

Тож співачка щодня ходить на заняття разом з іншими студентами, серед яких, переважно, молоді музиканти.

Академічної освіти зірці замало - вона захотіла сучасну американську

"Я вважаю, що в Україні немає професійної бази сучасної школи. Всі ті заклади, які на сьогоднішній день відкриті і заявляють, що вони готують сучасних музикантів, на жаль, їхні освітні програми не в стані конкурувати зі світовими школами, через що українські музиканти не можуть отримати повноцінний доступ до всієї бази сучасної музики", - зазначила Руслана.

До слова, чоловік артистки Олександр підтримує її вибір, незважаючи на ще більшу зайнятість дружини.

"Він вважає, що для мене це постійна зміна оточення, нове спілкування і професійні знайомства. Останнім часом ми практично не виходили зі своєї студії. Це з одного боку було дуже комфортно для роботи, але з іншого боку – дуже обмежувало в робочому плані", - зазначила вона.

Руслана повчиться, а потім як видасть ще одну перемогу на "Євробаченні"..

До речі, колега Руслани Славік Вакарчук зараз навчається у Єльському університеті, стипендію якого отримав.

Фото прес-служби та з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів