Полякова згадала, як її били та хотіли зробити лікарем

5 жовтня 2015, 14:03

Співачка Оля Полякова досить рідко виходить зі свого іронічного образу та ділиться одкровеннями. Але телеведучій Маші Єфросиніній вдалося розговорити білявку.

В авторській програмі Марії на телеканалі "Україна" Полякова згадала і про складні стосунки з матір’ю, яка не вірила у талант дочки, і про побиття, яких вона зазнала у 14 років від свого хлопця.

Творче становлення Олі тривало 13 років. До того, як вона визначилася з образом Суперблондинки, артистці довелося добряче попрацювати.

"Мені було 18 років, коли я випадково потрапила до однієї жінки-продюсера. На той момент у мого дядька була своя будівельна компанія в Києві, і він побудував їй офіс. Природно, як всі творчі люди, вона не поспішала розраховуватися, і через два роки дядько придумав таку схему: раз племінниця хоче співати, нехай студія цієї жінки зніме для мене кліп", - розповіла співачка.


Полякова поділилася з Єфросиніною спогадами про складне минуле

"Таким чином, ми з нею співпрацювали, вона побачила, яка я гарна, розумна, талановита, і взяла мене на контракт, за яким я заробляла за концерт 15 доларів. У такому стані я провела кілька років", - додала Полякова.

Крім цих складнощів на початку кар’єри, Олі довелося поборотися і з рідними. Адже і мама, і дідусь артистки працювали в медицині, тому бачили Полякову лише лікарем.

Утім, у 14 років Оля пішла проти мами і вступила до музичного училища.

"Моя мама все життя в мені сумнівалася. Коли я вступала до музучилища, вона мене запитала: "А в тебе що, хіба голос є?". І коли вона прийшла забирати документи, її зупинив директор. Мовляв, подивіться, у неї ж найвищі бали! Ось так він умовив маму, а була б нервовим лікарем", - згадала співачка.

"Тому мені здається, в прагненні щось довести в житті я намагаюся це зробити заради своєї матері", - зізналася Оля.

Рідні хотіли, аби Оля стала лікарем

До речі, про вступ до музучилища у Полякової є ще один болючий спогад. У 14 років вона закохалася, але стосунки були досить травматичними.

"Це був дорослий хлопець (йому було понад 20 років), бандит, і він піднімав на мене руку. Я про це не говорила мамі (дурепа), замазувала синці. Але з іншого боку, цей досвід вберіг мене згодом: потім я оточувала себе тільки тими чоловіками, які мене люблять, обожнюють", - поділилася Полякова.

"І тепер я знаю одне: якщо чоловік підняв руку на тебе одного разу, його не можна пробачити, бо спочатку він ударить долонькою, інший раз - кулаком, а втретє - ногою в голову. Від таких треба тільки бігти", - заявила зірка.

Оліне перше кохання було невдалим

Нагадаємо, нещодавно Оля випустила кліп, в якому показала літо без коханого з кавуном на голові.

Фото з Instagram та прес-служби телеканалу "Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів